Şimdi Ara

Hep aynı kıyafeti giyiyorsun diyen arkadaşa cevabım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
10.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir senedir ılık havalarda hep aynı kapüşonluyu giyiyordum . Sınıftan kızın biri artık üstündekini bi değiştir dedi ben de dedimki para biriktiriyorum . O niye Dedi . Ben de interrail yapacagım dedim kızın yüzü düştü. İki kıyafetle adam olunmuyor . Biz de almasını biliyoruz tabi ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kız haklı işte popüler kültürden devam et sen enayi.

Tebrikler kardeşim cevabına
  • Yılda bi defa sweat alman ne seni fakir yapar ne de o parayı elinde tutman zengin. Para biriktiricem diye ihtiyaçlarınızı bırakmayın

• cimri gibi gözükmek yerine deseydin ya kıyafet takıntım yok
  • Eğer o kıyafeti 1000 TL'ye aldım deseydin daha iyi karizma yapardın
  • 10 siyah tişörtü olan ve sürekli onları giyen kardeşlerim şukulayabilir mi ?
  • Hll

• Ben de hep aynı kiyafeti giyiyorum ne var bunda? Çok kiyafet sevmem ayakkabi, pantolon, tişört vs hep 2ser tanedir bende. Millet 5er 10ar tane bulunduruyor. Boş muhabbetten başka bisey değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pantolon nerdeyse aylardır aynısını giyiniyorum.Üst değişiyor sadece.Kimse öyle demedi bana ki demesi de çok saçma.

• Aynı kıyafeti nasıl sürekli giyebiliyorsunuz bana çok garip geliyor. Bir kez giydiğimi en az 1 ay giyemiyorum ben rahatsız oluyorum.

• Boş şahıslardır insanların giyimine takan, lakap takan, üstünden komiklik yapmaya çalışanlar. Kişilik bozukluğu vardır. Acıdır ki sayıları hiç az değil. İyi forumlar.

• 5-10 dolara bir ceket alabilirsin para biriktir ama ihtiyacın varsada al, ha ceketinden memnunsan ve sıkıntın yoksa almazsın ama harcamamak için bazı şeylerden vazgeçme. Birde para bitirirek interraile gitmek mantıklı değil bu devirde dolar 4,20 olmuş. Ne kadar para kazanıyorsun ya da harçlık alıyorsun da biriktirerek gitmeyi düşünüyorsun?Tamamen olaydan bağımsız yazıyorum, Lüzumsuz harcama ama harcamayı da unutma.

• Ne biçim insanlar var ya, özellikle de kızlar bu devirde kafayı yemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende hep ayni kiyafetleri giyerim uniyi 1 pantolon 2 gomlek ile bitirdim arkamdan konusan olmustur kesin

• Kıyafeti kafaya takan bos insandir zaten

Istedigi ayakkabiyi alamayip 2 3 saat muhabbetini acan beyinsizler malesef cok cok cok fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kız haklı değil. Sorunlusunuz. Kimse kimseyi bu şekilde rencide edemez. Burdan kezban materyalist liseliye sesleniyorum. Boş yapma yol al. Bu liseli kızların dizginlerini sıkı tut. Ağızları çok gevşektir. Ve dediklerini takma. Çoğu aile terbiyesi almamış. Daha ilkokulda bunun öğretilmesi gerek arkadaşlarının elbisesine bilmemnesine karışma diye çünkü çok fazla fakir veya başka durumda olan insan var. Çocuğun hayali var yok 20 liraya al bitane diyen gereksizler olmuş. Sanane dostum almıyor ihtiyacıda yok. Ben olsam boş yapanlar var diye her gün giyerdim. Belki fakir değil ama yine almıyor. Ondanda bizene. Hadi yallah yatağiniza. İlkokul terbiyesi öğrenin biraz. 20 liraya bitane almış, kız haklıymış, siz kalp kırmanın sadece ergen aşklarınızda olduğunu saniyosunuz galiba. Gözleri körler. Fakir değilim hadi eyv

• Okumayın csb

• Mianfei kullanıcısına yanıt
    Dostum ne liselisi . 22 yaşına gelmiş eşek kadar kız

• https://www.youtube.com/watch?v=L9ZS7qD8sRo

• ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..
    ne elbiseler gördüm içinde insa yok..
    h.z mevlana...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.