Şimdi Ara

Helldivers II | PS5 | ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
24
Favori
16.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hemen hemen her akşam aktifim.

PSN:chnuzun

• KrmTrn kullanıcısına yanıt

3060ti ve uzeri ekran kartin varsa pc cok daha perfirmansli ps5 gore 1080p60fps 4k dinamik 30fps de calisiyor konsol da 3070 ile ultra 2k da 60-80 fps aliyom

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rwenzori_tr ekleyin lütfen.

• Oyunun performansı arttı galiba biraz kasmalar azaldı sanki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyun çok eğlenceli yalnız taktik üzerine kurulu bir oyun halbuki kaos yaratınca oraya buraya füze bomba uçak savar yollayınca çok daha eğlenceli hale geliyor sürekli oyun içersinde ikilem de kalıyorum taktiğe uymak ya da kaos çıkarmak uzun zamandır böyle eğlendiren oyun olmamıştı, democracy!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Darkmessenger D kullanıcısına yanıt

6700xt var,aldım sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Unchartedxx

Oyun çok eğlenceli yalnız taktik üzerine kurulu bir oyun halbuki kaos yaratınca oraya buraya füze bomba uçak savar yollayınca çok daha eğlenceli hale geliyor sürekli oyun içersinde ikilem de kalıyorum taktiğe uymak ya da kaos çıkarmak uzun zamandır böyle eğlendiren oyun olmamıştı, democracy!
    Dun yedin bizi kaos icerisinde tepemizden yagdirdin ucaklari :)

• SuspectT kullanıcısına yanıt
    😅 abi çözdüm çözeceğim az kaldı :)

• Bu oyun nasil 25 gb yahu? Az değil mi?

• Oyun uyduruk diyordum ama yanılmışım, gayet iyiymiş.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Ben de cikmadan once patlar diyordum, simdi makineyi her actigimda elim ilk ona gidiyor

• Oyunun server bağlantı sorunları çoğunlukla çözülmüş. Artık içerik eklenecekmiş.

Helldivers II | PS5 | ANA KONU

• Tv’ ye güneş geliyor, birde oyun karanlık bazen yolumu kaybediyorum.

Aydınlık haritalar yok muydu oraya geçsem.

Fon perde sipariş ettim.

• Arkadaşlar merhaba oyunun süper citizen paketi ni ps den satın aldım, kendim p1 hakkını kullanıyorum, p2 olan arkadaş ek içerikleri kullanıyor ancak bende gözükmüyor, oyun süper citizen paketi olarak kurulu acaba diğer oyunlar da olduğu gibi her iki hak kullanamıyor mu

• CptShn kullanıcısına yanıt

Kendi hesabındayken PS5 menüsünde oyunun üzerine gelip options'a bas, eklentileri yönet'i seç. Orada gözükmüyorsa sadece Secondary faydalanıyor demektir, yükseltmeyi ayrı satılır görünce ben de şüpheleniyordum.

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    Haritanin uzerinde gorevlerde dolasirken aydinlik karanlik bilgisini veriyor. Imlecin uzerinde ay veya gunes cikiyor. Ayrica bocek tarafinda kirmizi gezegen aydinlik.

• Dictattor kullanıcısına yanıt

Hocam kendi hesabımda sizin dediğiniz gibi baktığımda gözüküyor ancak oyun içerisinden eşya kısmına girdiğimde çıkmıyor

Helldivers II | PS5 | ANA KONU
  • CptShn kullanıcısına yanıt

Reddit'den aynı sorunu yaşayanlara baktım, bazılarında sonradan eklenmiş, bir kaç kişi PS5'den lisansları geri yükle diyince geminin armory bölümünde gözükmüş Item'lar. Ayarlar > Kullanıcılar ve Hesaplar > Diğer > Lisansları Geri Yükle seçmek yeterli.

Yalnız bir yerde de oyunun alındığı hesapta çalışır diyor, üsttekiler herhalde kendi hesabına aldığı için oldu.

İlk yorum: https://www.reddit.com/r/Helldivers/comments/1amg8gh/deluxe_edition_items_missing

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 25 Şubat 2024; 19:55:36 >
  • Dictattor kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam, bir umut denedim lisansları geri yükle ama olmadı, sec hakkından tekrar hesabı geri aldım, içerikler yüklenmiyor iade alın diye ticket atacağım bakalım işe yarayacak mı

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.