Şimdi Ara

Hellblade: Senua's Sacrifice (2017) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
7
Favori
10.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı çok güzel Türkçe desteği de var acaba oyunun ne kadar uzun olduğuna dair bilgisi olan var mı yapımcılar öyle birşeyden bahsetti mi eğer çok kısa değilse ilk defa bir oyuna ön sipariş vereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Bende aldım.Konu bana ait olmadığı için bir şey yapamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Hayırlı olsun
    Bende aldım.Konu bana ait olmadığı için bir şey yapamıyorum

yönetici arkadşaa msj at yagami girmiyor zaten foruma 1 sene oldu merakte etmiyor değilim arkadaşı.

dediğim gibi yönetici arkadaşın biri devretsin konuyu sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Fiyatı çok güzel Türkçe desteği de var acaba oyunun ne kadar uzun olduğuna dair bilgisi olan var mı yapımcılar öyle birşeyden bahsetti mi eğer çok kısa değilse ilk defa bir oyuna ön sipariş vereceğim

ben almayacaktım ama tr geldiğini görünce destek olmak amacıyla aldım fiyatıda uygun olduğunda bizimde oyunları nasıl aldığımızn farkına varsınlar istiyorum.

oyunla ilgili elle tutulur bir halt yok dediğim gibi tr desteği olmasa almayacaktım bende.
  • Oyun hakkında pek bir bilgim yoktu. MK'daki haberi gördüm, Türkçe gelecek olması ve fiyatı dikkatimi çekti.

Bir kaç gameplay seyrettim fakat hiç bir şey anlamadım. Gameplaylerde birbirinin aynısı çok fazla içerik yok.

Gördüğüm, dövüş mekanikleri For Honor gibi olmuş fakat yapay zeka çok kötü duruyor. Yapımcılarda ne yapmak neyi anlatmak istemiş belli değil.

Youtube'da gördüm şu yorumu "Schizophrenia Simulator 2017" haksız sayılmaz. Karakterimizin akıl sorunu varmış anladığım kadarıyla kafada ilginç bir dünya oluşturuyormuş.

Ninja Theory'nin konuşması da hoşuma gitti, AAA kalitesini yakalamaya çalışan fakat geliştirme maliyeti, fiyat ve ölçek olarak AAA olmayan bir oyun yapmayı hedeflemişler.

Bu adamın desteklenmesi taraftarıyım, farklı kafada bir herif. Çıkışına yakın fiyat artışı olmazsa alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 7 Haziran 2017; 8:54:14 >
  • Team NINJA kullanıcısına yanıt
    Aynen bende aldım oyunu insallah güzel bir oyun olur Türkçe olmasa almazdım ama

• Oyunun Türkçe altyazı olarak geleceği kesinleşti.

• Hellblade: Senua's Sacrifice | Hela Trailer | PS4 & PC

• Sonunda geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 27 Temmuz 2017; 19:42:1 >
  • Gameplay çok iyi duruyor. hareketler falan oldukça akıcı.
  • Oyun cok iyi gozukuyor. Cok farklı bir kafada oyun. Action rpg tarzi degil. Yapımcılardan birisi 20 dakikalik bir bolumde kor oldugumuz ve sadece sesleri duyarak ilerlemeye calıstıgımız bir bolum oldugunu soylemisti. İlginc bie kafayla geliyor oyun beklentilerimi yukselttim.

Dip Not: Turkce oyun ciksa destek veririz diyen arkadaslar ve hatta oyunu alacak herkes olabildigince steamdan destek olmaya calissin. Baska yerlerden aldiginiz kopyanin turkiyeden aktif edildigini gorebildiklerini yada incelediklerini pek sanmiyorum. Destek olmanin en saglikli yolu steamdan almak gibi duruyor.

• 49 tl fiyatı ve Türkçe dil desteği mevcut.

Şuan ön sipariş verdim. Oyunun çıkışını bekliyorum.

Destek olmak lazım.

• Geçen hafta önsiparişini geçmiştim, dün videosu da gelmiş. Yapay zeka ve kamera açısı pek hoşuma gitmedi ama sırf Türkçe oyun için destek olmak gerek. Çıkmadan preload yapabilsek keşke.
  • Hellblade: Senua's Sacrifice | Official Trailer | PS4 & PC
  • Uygun fiyatlı olması dışında Türkçe arayüz ve altyazı desteği nedeniyle ön sipariş verdim.8 Ağustos günü erişime açıldığında oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olacağız fakat trailerler olsun oynanış videosu olsun iyi bir oyun izlenimi bıraktı.Umarım çıkışı ardındanda bu izlenimi korumaya devam eder.
  • Konu sahibi arkadaş uzun süredir foruma girmiyor.Konu devredilirse iyi olur,epey eklenmesi gereken bilgiler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 31 Temmuz 2017; 0:4:53 >
  • Grafikler muhteşem, TR desteği de güzel omuş ben kesin alacağım oyunu. Oynanış videoları izledim epey, tam kafama oturmadı, biraz Souls ve CoD karışımı gibi geldi, bir garip. Darbe alınca ortalık kızarıyor sonra toparlıyor vs...merak içerisindeyim, Ninja Theory de güvendiğim bir developer.
  • Korku oyunlarını oynayabilseydim sırf Türkçe desteği sundukları için bile satın alırdım.
    Ama bakalım artık. Belki yine de alırız.
  • konuyu devrederseniz iyi olur
  • Yöneticiler uyuyor mu?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.