Şimdi Ara

hell enerji içeceği 250ml 1₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
5.406
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Stok bitmedi mi daha, şimdiki aklım olsa 1 koli daha alırdım.
  • Bulursam denerim. Enerji içeceği bağımlısı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem performans nedir kardeşim, evereste mi tırmandın, dağları delip yol mu açtın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C3z

Muhteşem performans nedir kardeşim, evereste mi tırmandın, dağları delip yol mu açtın?
    90 dakika sürdü
    rakip bir yıl daha bu performansı kaldıramam artık dedi
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Aynen azerbaycan da redbull dan daha ünlü votka enerji istediğinde genelde hell getiriyorlar en son 70-80 kepikti %100 zam mı gelmiş

• Bu arada redbull la kıyaslamam ama baya içmişliğim var a101 de satılanlardan fersah fersah daha güzel geldi bana hatta burn dan bile iyi ürün tat olarak ama votkayla ictigim icin enerji verme olayını bilmiyorum test edemedim 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

90 dakika sürdü
    rakip bir yıl daha bu performansı kaldıramam artık dedi

Alıntıları Göster
    Sana artık sıcak fırsatçı veya ölücü değil performans sanatçısı diyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bourbone

Ceykalda bayan mı? Ceyda?
    Oluculer krali da diyebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 sene öncesine kadar her salı ve cumartesi clube çıkan birisi olarak enerji içeceklerinin sağlığa zararı çok çok iyi anladım. sigara ve alkol kullanan birisi değilim ama enerji içeceği deli gibi tüketirim. araba evde yatakta sabah kalkınca falan o denli. neyse bir cumartesi sadece redbull'u 13 tane bitirmişim 500ml'lik gece 11'den sabah 10'a kadar after falan derken, size yemin ediyorum 13 gün boyunca adam akıllı uyuyamadım ve psikolojim bozuldu uykusuzluktan. o günden beri sadece araba kullanırken içiyorum.

o gecenin performansını anlatmaya gerek yok ama nirvana falan geç direk karadelikteydim :D
  • Hell enerji içeceği ist Avrupa yakasında nerede bulurum?

• bourbone kullanıcısına yanıt
    Artiz ne arar la bazarda?

• azerbaycanın milli içeceği gibi bu gırla içiliyo bide bizon var orda 1 manat 20 qepikdi en son 4 tl gibi bi fiyatı var macaristan malıydı yalnış hatırlamıyosam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pajalusta -- 17 Temmuz 2019; 1:3:49 >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Biraz önce bayan deodarantı fotosunu atmıştı, demek ki ucuza ne bulsa stokluyor...

• 1TL'lik ürün adamı gerçekten de Hell'e götürür gençler sağlığınızı ziyan etmeyin. Ülkemizde 1TL satılması için maliyetini düşünün birde, max 5 kuruş falan olsa gerek malum ülkemizde muhtemelen vergi üstüne vergi + toplamına bidaha vergi vb aksiyonlar ile satılıyor.
  • kutu+kapak maliyeti kdv dahil 60 kuruş civarı içerik maliyetide 10 kuruş olsun.Bundan market kazanıyor birde üretende kazanıyor. 1 liraya satılması çok ilginç.
  • Ulan ben 10 liraya aldığım Redbull'a güvenemiyorum...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.