Şimdi Ara

HEAVY RAIN PS4 REMASTERED | ANA KONU | 1 MART (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
9
Favori
26.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eywallah hocam sagolun. Oyun degil de film-dizi seklinde bakmak lazim aslinda, ben baya keyifle bitirdim acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Beyond için öyle diyebilirim bi çırpıda bitti de hr için yatısına geldim zoraki oynuyorum hala :S özellikle o kontroller beni benden alıyor. Hiç akıcı değil

• PS4 Dualshock'unda oynanabilir mi oyun?
  • Videosunu izledim almaya heveslendim bir baktım Türkçe yok. Zaten bundan sonra da Türkçe olmayan oyun almayacam. Oyunun tadı çıkmıyor çünkü. Ah be sony neden vermezsin Türkçeyi bu oyuna

• https://www.youtube.com/channel/UCeS8DI3tSd0-_owcgUBpiMw

Bu kanalda oyunun incelemesi eğlenceli bir şekilde anlatılmış arkadaşlar.
  • Beyler bu oyun İngilizce temel seviyeyle oynanır mı, İngilizce olmadan zevk alamazsın diyenler var aydınlatırsa biri çok müteşekkir olurum. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Beyler bu oyun İngilizce temel seviyeyle oynanır mı, İngilizce olmadan zevk alamazsın diyenler var aydınlatırsa biri çok müteşekkir olurum. İyi forumlar.

Oyun tamamen diyalog üstüne kurulu.Vermeniz gereken kararlar olucak ve bunlar ekranda belirdiğinde çoğunda ani kararlar gerekicek ki böyle olmasa bile anlayamayacağınızdan ötürü yapmak istediğiniz tercihi yapamamış olucaksıbız.Sonuç olarak ingilizce hiç yoksa beyond two souls tavsiye ederim.

• sufistike kullanıcısına yanıt
    Üst seviye ingilizce lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfred Kantorowicz

quote:

Beyler bu oyun İngilizce temel seviyeyle oynanır mı, İngilizce olmadan zevk alamazsın diyenler var aydınlatırsa biri çok müteşekkir olurum. İyi forumlar.

Oyun tamamen diyalog üstüne kurulu.Vermeniz gereken kararlar olucak ve bunlar ekranda belirdiğinde çoğunda ani kararlar gerekicek ki böyle olmasa bile anlayamayacağınızdan ötürü yapmak istediğiniz tercihi yapamamış olucaksıbız.Sonuç olarak ingilizce hiç yoksa beyond two souls tavsiye ederim.

Hiç başlamayayım o zzaman sağolun
  • quote:

İngilizce bilmesen bile oyunu bitirebilirsin. Kotu de olsa bir son gorursun ancak hicbir sey anlamazsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman gereksiz vakit kaybı olur bu oyunun akranlarina bakarım

• Çok üst düzey ingilizce gerektirdiğine ben katılmıyorum. Evet belli bir miktar gerektiyo ama çok üst düzey değil. Tabii karar verme aşamalarında anlamını bilmediğin bir kelime bile seni zorlayabilir ancak bunu telefonuna indireceğin google translate uygulamasıyla aşabilirsin. Özetle temel düzeyde bir ingilizcen varsa bence bir dene önce videolara falanda göz gezdirebilirsin. İngilizce oyun oynamaktan kaçınma keza dil gelişimine oldukça faydası var diye düşünüyorum.

• Simple present tense bilen adam bu oyunu gayet rahat oynar, daha ne diyelim
  • Okul İngilizcesi ile başladım bir arkadaşın dediği gibi elimde translate ile oynayacağım umarım zevk alırım

• Play storede heavy rainy için altyazı Türkçe ibaresi var .acaba oyuna güncelleme mi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: my1863

Play storede heavy rainy için altyazı Türkçe ibaresi var .acaba oyuna güncelleme mi var

Hayir yok.

• Ben bir yandan Türkçe altyazılı youtube dan açtım telden , aynı anda oynadım bitirdim enfes bir oyun hikaye çok etkileyici kontroller ise gerçekten zor alışmam sürdü baya. Takas yapmak isteyen varsa mesaj atabilir.
  • David cace in tüm oyunları efsane. Yeni birşeyler yapsa keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • abidig kullanıcısına yanıt
    Hocam video linkini atarmısın nasıl oluyormuş deneyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerocu

Hocam video linkini atarmısın nasıl oluyormuş deneyelim

Bir sürü var Heavy rain Türkçe altyazi yazınca yada türkçe yazın çıkıyor Turkce oynarken ceviri yapanlarda var . Anlamadığım veya hikayenin onemli can alıcı yerlerinde telefon yanımda ayni anda bakıyorum bu oyuna değer boyle ugrasmaya zaten çat pat anlıyorum da çok ağır bir İngilizcesi yok bence ondan bana zor gelmedi öyle
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.