Şimdi Ara

Hearts of Iron III (2009) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
2
Favori
59.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: otobar

Umarım 1280x1024 gibi çözünürlükler olur bu sefer,hoı2 için yamamsı şeyler varda yapamadım bi türlü modçu arkadaşlar bi el atın.

Olur hocam olur hoi2 yüksek çözünürlükleri desteklemiyodu dediğin gibi sadece 1-2 yama vardı
  • O yamaları kullanan varsa açıklayabilir mi?1024x768 çok rahatsız ediyor.
    Doomsday oynayanlara bir soru,isviçre olup oyuna başlayayım dedim (36dan) yani naptım neettim anlamadım pek.Fabrika olmayan şehrime 2 tane fabrika yaptım,ticaret anlaşmaları,teknoloji falan 1 yıl ilerledim öyle.Çok fazla teknoloji var kafam karıştı zaten,ha birde neden sadece 1 tane araştırma takımı var?Hazırlık bölümünde 5 tane olabileceği yazıyordu,1 tane atayabiliyorum sadece.Paramda yoktu zaten,bıraktım oyunu.Püf noktası ne bu oyunun xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otobar -- 8 Temmuz 2009; 16:16:15 >
  • ?

quote:

O yamaları kullanan varsa açıklayabilir mi?1024x768 çok rahatsız ediyor.
    Doomsday oynayanlara bir soru,isviçre olup oyuna başlayayım dedim (36dan) yani naptım neettim anlamadım pek.Fabrika olmayan şehrime 2 tane fabrika yaptım,ticaret anlaşmaları,teknoloji falan 1 yıl ilerledim öyle.Çok fazla teknoloji var kafam karıştı zaten,ha birde neden sadece 1 tane araştırma takımı var?Hazırlık bölümünde 5 tane olabileceği yazıyordu,1 tane atayabiliyorum sadece.Paramda yoktu zaten,bıraktım oyunu.Püf noktası ne bu oyunun xD
  • Az kaldı 3 hafta sonra geliyor oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMUKKS -- 17 Temmuz 2009; 11:17:28 >
  • quote:

?

quote:

O yamaları kullanan varsa açıklayabilir mi?1024x768 çok rahatsız ediyor.

Ne kadar çok fabrikan olursa o kadar çok araştırma grubun olur ingiltere, almanya gibi gelişmiş bi ülkeden başla oynamaya.

• Yeni resimler
     Hearts of Iron III (2009) [ANA KONU]

Edit:Bir şey dikkatimi çekti ilk resimde endüstri teknolojisinin yanında ''secret'' yazıyor acaba o gizli teknoloji gibi bir şey mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMUKKS -- 17 Temmuz 2009; 12:49:21 >

• Beta Sürümünün Barbarossa hikayesi

http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=412229
  • az kaldı az
  • inanılmaz zor ve detaylı bi oyundu ikincisi eğer süper ing. yoksa oyuna sadece bön bön bakrsın
  • Oyunun yapımı tamamlanmış.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=64637

7 Ağustos'da oyun geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FadeToßlack

Oyunun yapımı tamamlanmış.

http://www.worthplaying.com/article.php?sid=64637

7 Ağustos'da oyun geliyor.

10 gün kaldı 1 senedir bekliyorum valla

• Hadi gelsin artik ta kurtulalim bu bekleyisten
  • Az kalmış ya heyecanla bekliyoruz
  • Hasan Hüseyin , Boz nerdesiniz breaaa. Kafanıza kafanıza indireceğim haberiniz olaaaaa
  • torrent veya rapid olursa bekliyorum p.m atarsanız sevinirim
  • Az kaldı geliyo sonunda.
  • Vakit bol bol uyuyup, cips kola ve bilimum ekran başında yenebilecek gıda stoklama vaktidir...Artık son 6 gün..Hazırlıklı olmalıyız.
  • Uzun süredir hoi2 ye bakmıyordum,önümüzdeki hafta boyunca hoi2 kasıp,hoi3 e noob gibi girmeme planım var bakalım olcak mı?Umarım multisi güzel olur,bol hamaçili günler yaşarız falan
  • ne la
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.