Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni rogue legendarysi enteresan olmuş. Hoşuma gitti.
  • şu aptal packleri tavernde verip durmayın artık ya
  • deck trackerdaki arena helper'ın 105 puan verdiği 1 drakonid 2 guardianla toplam 5 dragonu olan arena draftımı iyi sanarken daha ilk oyunda warlock çat diye kazakusu attı
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 6:0:41 >
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 6:0:22 >
  • Ben legendary saymazsam 2 golden rare 3 rare açmıştım bir packte. İlk common açmadığım pack oldu kendileri.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:59:58 >
  • 130 TL verilir mi sizce? zam filan'da geldi 2 adv 1 exp gidiyor çok kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endorfinli Melankolik

130 TL verilir mi sizce? zam filan'da geldi 2 adv 1 exp gidiyor çok kararsız kaldım.

O paraya kutulu oyun alırsın online oyunlar sömürüyor hakeden bi oyun diye düşünüyordum ama ta ki advantureler kalkana kadar wildde her zaman kartlarımla idare edebilirim standart bitti bnm için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar oyundan biraz uzak kaldim ben. Suan arenada sinif siralamasinda en iyisi hangisi acaba cok degisiklik varmi bilgilendirirseniz sevinirim ve rankta ilerleyebilmem icin 1-2 deste tavsiyesi istesem

• arkadaşlar gold biriktiriyorum, expert setim fazla iyi değil. yeni gelecek adventure ile oluşacak metalardan biriyle ladderda yükselmek istiyorum, sizce nasıl bir yol izlemeliyim
  • Dostum benim durumum da senin gibi jade druid ve jade shaman dışında ladder oynanabilecek destem yok 12 ve 13 arasınds dönüyorum bence de en iyisi gold kasmak 3k falan gold kasıp hepsini arenada kullanıcam yeni expansion ile

• Triloggy T kullanıcısına yanıt
    bende arena denen olay yok, maks 2-3 win alabiliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

arkadaşlar gold biriktiriyorum, expert setim fazla iyi değil. yeni gelecek adventure ile oluşacak metalardan biriyle ladderda yükselmek istiyorum, sizce nasıl bir yol izlemeliyim

Bu sene adventure gelmeyecek maalesef 3ü de expansion olacakmış.

• oyunun iyice civki cikti. neredeyse eksik kartim yok ama surekli para harcatmaya planlanmis oyun. hesabi satmaya karar verdim valla. satip kurtulucam
  • Gelen kartlara bağlı degisiyor benim de 12 win de aldığım oluyor 2 win de

• Yeni kartlara baktim cok iyi sinerjiler ve yeni turler gelmis daha gormedigimiz birde dinazor sinerjisi olucak heralde . Beni en cok etkileyen ve broken olabilecek kart warlock un questle actigi portal her tur 2 tane 3/2 bedava yere koymak başedilemez bir şey birde ustune her discard da guclenen legend var . Daha gormedigimiz kartlar icindede baska discard kartlari cikabilir diye dusunuyorum . Destenin tek dezavantaji discard yaparken diger discard cartlari da yakabilirsiniz . ama portali actiktan sonra bu destenin yenilmeyecegini dusunuyorum cunku discard questi yaparken gucsuz kalmiyorsunuz discard kartlari zaten kendi guclu . Portali acmadan inanilmaz bir baski kurulmazsa oyun gider bence .

Priestinda quest karti guzel ama karsindaki aggro ise sen bu karti oynamadan muhtemelen oyun biter . Karsindaki kontrol ise zaten seni can degil board kurtarir. Ben en cok midrange de baski kuracak bir rogue veya hunter a karsi ise yarayacagi kanatindeyim . Ayrica slyvanas in gitmesinden sonra yeni deathrattle kartlar cikacaktir diye tahmin ediyorum guzel cikarsa kartlar bence metaya girer . Nzoth ile jade e karsida kazanilabilir .

Rogue midrange olucak ve cekmeye bagli olacak gibi gozuktu kartlarini çekerse tek turnde ciddi kombo imkanlari ve yere bir anda 2-3 tane cok guclu minion indirebilme sansi var var. Shamanin murloc veya elemental uzerinden desteleri olabilir ama jade ile elemental desteleri zor baseder gibi duruyor

Ama eger bu kadar sinerji ve kart tasarlayip metayi yine 5 turda bitiren, sacma sapan sadece surata vuran, taunt atinca concede veren pirate warrior tarzi destelere birakirlarsa bu sefer oyunu birakirim heralde .

Son olarak benim gorusum yeni metada çekme sansi ve rng cok belirleyici olucak gelen questler tamamlandiginda ortaya cok guclu durumlar cikiyor oyunu bitiren cinsten . Kim cekerse o bitirecek gibi duruyor .

• 4 rare 1 epicmiş hocam şimdi baktım.

• http://oyungezer.com.tr/haber/48177-lifecoach-hearthstone-u-birakti-blizzard-a-sitem-etti lifecoach duygularımıza tercüman olmuş bu arada ice lance niye gidiyo ? mage destelerinde çeşitlilik istiyoruz diye bir açıklaması varmış blizzardın sanırım,freeze mage oynayan yokki zaten şu oyunu bana sevdiren şeylerden biriydi freeze mage

• blizzard kombo destelerini sevmiyor. bir de yeni mage kartı secret çektiriyor mad scientistin kötü versiyonu gibi ama freeze mage'de çok iş yapardı emperor standarttan kalkıyor olsa bile alexstrasza, antonidas duruyor hele ki reno da giderken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 24 Mart 2017; 1:36:46 >
  • 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.