Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Golden jaraxxus yapınca shadow priest decki yapıcaktım ihtiyacım olan leg çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pavel elenmiş bu seferde :D
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    4-3 yenildi. hala oyuncu seçip pack kazanabiliyor muyuz? su an kapalı tekrar açılır mı?
  • Pavel daha elenmedi. Bugün belli olucak herşey. Bu arada pack kazanma olayı gruplardan çıkarsa 1 pack, çeyrek final 1 pack, yarı final 1 pack, final 1 pack şeklinde.
    2016 şampiyonasındaki gibi maç başı 1 pack değil.
  • aynen pavel daha elenmedi pack umutlarımız sürüyor
  • Pavel maç bitiminde çok mu sinirlendi bana mı öyle geldi?
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    Pavel elendi bu akşam.Bu turnuvada şansı işlemedi Pavel'in.Daha iyi bir oyuncu olduğunu düşündüğüm,birçok kişinin kullandığı desteleri yapan Shtan Udachi yi seçmiştim.O çeyrek finale çıktı.

• yeni arena çok tatlı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 26 Mart 2017; 12:24:6 >

• cyka blyatlar şampiyon olmuş
  • Pack'ler ne zaman verilir. Benim şampiyon lovelychook. gruptan çıktı ama pack gelmedi bana

• lalale kullanıcısına yanıt
    yeni mage draftladım bırak legi fireball ve frostbolt bile yok. oynamaya çekiniyorum 0-3 yolu gözüküyor çünkü herkes çılgın deckler draftlıyor wild kartları gittiğinden beri.
  • tüm adventurelar açık legendary ve kart sayısı önemli olmayan hesap aranıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

yeni mage draftladım bırak legi fireball ve frostbolt bile yok. oynamaya çekiniyorum 0-3 yolu gözüküyor çünkü herkes çılgın deckler draftlıyor wild kartları gittiğinden beri.

Aynen her oyun karşıma ya leg geldi ya da oyun sonuna kadar epic kartlar yedim iyi çekemeyince zor olmuş oynamak

• Shelobb kullanıcısına yanıt
    Benim seçtiğim eleman gruptan çıktı. Pack gelmedi. Nasıl geliyor pack

• taskin.hsyn kullanıcısına yanıt
    Spesifik olarak bir şey yapmıyoruz. Siteden seçtiysen otomatik gelmiş olması lazım. Belki biraz gecikir birkaç gün daha gelmezse bilet atarsın blizzartın destek ekibine.

• arena tatlı olmuş dedim adam reno sonraki el kazakus attı bele vaziyete soxam , gerçi kazandım içimin yağları eridi şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 27 Mart 2017; 17:57:42 >
  • Call of the wild nerfi tamamen gereksizdi şimdi boşu boşuna hunterı diriltmeye çalışıyorlar.Bir kere hunter classında card draw , heal ve board clear gibi 3 temel özellik yok.Bu özellikleri düzeltmek yerine hala beast üstüne beast veriyorlar.isterse 6 mana 99-99 beast olsun o kartı çekemedikten sonra hiçbir anlamı yok.Undertaker hunter kadar broken olmasına gerek yok cotw nerfinden önceki hali iyiydi blizzard yine çuvalladı.

Paladin ayrı bir şey zaten.Ladderda üst üste kaybedince oyun otomatik olarak karşıya paladin atıyor kazanayım diye

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Paladine ne yapacaklarını bilmiyor gibiler. Biraz handbuff itelediler, biraz murloc biraz da Divine shield zoo/swarm tarzı kartlar itelediler. Ama hiçbirini yeterince belirgin kılacak kadar desteklemediler sonuç olarak hepsi geride kaldı. Aslında anyfin pally gayet güçlü ama şu metada rankedi kaldıramaz.

• Arenada 2-2 giderken karşıdaki adam brann + kabal courier kombosu yaptı concede verdim.Üstüne 1 pack ve 40 dust verince iyice sinir oldum ama sonu güzel bitti

• 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.