Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Oyuna baslayali 7-8 ay oldu. Sadece gorevleri yapiyorum ve rankedda 19 olunca devam etmiyorum rankeda. Neyse 1600 dust biriktirdim. Fazla kartlar ile. Suan icin hangi lwgendary karti almami onerirsiniz? 3-4 tane legend kart var elimde sadece onlarda pek oynanan cinsten deil. Yuzde 90 mage oynuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Merhaba arkadaslar. Oyuna baslayali 7-8 ay oldu. Sadece gorevleri yapiyorum ve rankedda 19 olunca devam etmiyorum rankeda. Neyse 1600 dust biriktirdim. Fazla kartlar ile. Suan icin hangi lwgendary karti almami onerirsiniz? 3-4 tane legend kart var elimde sadece onlarda pek oynanan cinsten deil. Yuzde 90 mage oynuyorum.

Mage oynuyorsundur da hangi destesini oynuyorsun ? Tempo için farklı freeze için farklı legendaryler kullanılıyor.

Tempo ---> Yogg
    Freeze ---> Alexstrazsa*, Bloodmage

Freze oynuyorsanız öncelik Alex'de.

• Cevabiniz icin tesekkur ederim tam olarak bende bilmiyorum ne oynadigimi karisik biseyler oylesine :) bu yoggaaron ne ise yariyor tam olarak anliyamadim aciklamasini ?

• ŞAhin kullanıcısına yanıt
    Yogg'u atana kadar kac spell attiysan random olarak spell atiyor o sayida. Mana costlar da rastgele. Tamamen rastgele hatta ornek vereyim seni sprint ile fatigueden oldurebilit, bos boarda biard clear atabilir. Armorin yokken shield slam atar. Yuzune pyroblast atar. Tabii bu benim yoggum. Bazen kazandiriyor hakkini da yemeyelim. Ama umutsuzlukta atilacak bir kart cidden hope's end. Adim da umut benim aramizda ozel bag var yoggla genelde harbiden sonumu getiriyor.
    Ayrica ben tempo mage icin antonidas oneririm. Freeze de de kullaniliyor hem. Reno control falan yapsan onda da kullanabilirsin. Banasenin icin en yararli gelen Antonidas o yuzden. Ama Yogg da neutral.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meshhead -- 18 Ağustos 2016; 9:10:23 >
  • Antonidas classic bir kart. Bunu da göz önünde bulundur. Bir de 7-8 ay oynayıp rank15 olmaman tuhaf olmuş. 15 olmak çok önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • antonidas yavaş kalıyor artık tempoya ayrıca rag da lazım gibi yogg'un yanına

• quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Mill Rogue, kart çekme mekanizmasını çok hızlı işlettiği ve zaten Fatigue sistematiği üzerine kurulu olduğu için Reno'ya engel teşkil edecek bir durumu yok.

O açıdan sormamıştım kartlar çifterli destede ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Cevabiniz icin tesekkur ederim tam olarak bende bilmiyorum ne oynadigimi karisik biseyler oylesine :) bu yoggaaron ne ise yariyor tam olarak anliyamadim aciklamasini ?

10-15 spell attıktan sonra atıyorsun bu kartı sonra patlamış mısırını alıp filmi izliyorsun.

• https://youtu.be/cNls3hIST24?t=233

yogg oyunu kendi kazanıyor beyin gerekmiyor legend'e kadar götürür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 18 Ağustos 2016; 15:39:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

https://youtu.be/cNls3hIST24?t=233

yogg oyunu kendi kazanıyor beyin gerekmiyor legend'e kadar götürür

Yalnız Yogg'u atana kadar beyin gerekiyor.
  • Antonidas ım var mage destesinin içinde ayrıca reno da var legend hangi kart çıkarsa atıyorum hepsini içine :D yogg hoşuma gitti onu alıcam. Teşekkür ederim ayrıntılı bilgiler için.

Rank 20 olup kart arkalığını almak yetiyor.Dediğim gibi günde sadece 1-2 maç atıyorum eğlenmek için yoksa bir amacım yok.
  • her ay rank 5 zorlamalısın bence golden epicten gelen dustlarla ve biraz pack şansıyla ben son 1 2 ayda 3-4 leg craftladım. sezonun son günleri daha kolay olur ladder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 18 Ağustos 2016; 18:12:13 >
  • quote:

her ay rank 5 zorlamalısın bence golden epicten gelen dustlarla ve biraz pack şansıyla ben son 1 2 ayda 3-4 leg craftladım. sezonun son günleri daha kolay olur ladder

Hocam sizin rank kaçtı ? Ben max 12'ye kadar çıkabildim, zorluyorum ama fazlası olmadı daha. Sorun bende artık anladım olayı ama halledemiyorum bir türlü her türlü yayını da izlememe rağmen.
  • şuan 8 wild. standartta da öylesine oynarken 9'a çıktım. sezon sonu 5'e pushlarım wild'da. standart daha kanser geliyor allah gibi çeken dragon warriorlardan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalale

quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Mill Rogue, kart çekme mekanizmasını çok hızlı işlettiği ve zaten Fatigue sistematiği üzerine kurulu olduğu için Reno'ya engel teşkil edecek bir durumu yok.

O açıdan sormamıştım kartlar çifterli destede ?

Reno'nun çalışması için destenin tek kartlardan oluşması şartı yok. Reno'nun oynandığı "turn" destede mevcut "kalan" kartların tek sayıda olması yeterli.
  • quote:

şuan 8 wild. standartta da öylesine oynarken 9'a çıktım. sezon sonu 5'e pushlarım wild'da. standart daha kanser geliyor allah gibi çeken dragon warriorlardan dolayı.

Divine Paladin oynuyorum ben bıktım ama aşırı saçma card drawlar, warriorların arka arkaya çekip attıkları ghoullar 3-2 lik silahlar brawlar. Bu heriflerin şansının 10'da 1'i bile yok bende. Truesilver Champion arıyorum bana gelen kart Argent Squire.
  • Bi packten ilk defa isime yarar bi legendary cikti..
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• Dun açtığım packten bu muhteşem kart çıktı :D deck tavsiyesi olan var mi bu karti kullanabileceğim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Leo Messi Kun

Dun açtığım packten bu muhteşem kart çıktı :D deck tavsiyesi olan var mi bu karti kullanabileceğim?

Pahalı deste kartları çabuk sevinme Renolock diye yaz google a bulabilirsin

• quote:

şuan 8 wild. standartta da öylesine oynarken 9'a çıktım. sezon sonu 5'e pushlarım wild'da. standart daha kanser geliyor allah gibi çeken dragon warriorlardan dolayı.

bende bu yüzden wild a geçtim hiç olmazsa gelicek desteler belli max 4-5 farklı deste görüyorum rank 6 da , şu aralar 5 e çıkılmaması için priestler etten duvar örmüş sezon sonu halledicez artık
  • 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.