Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bitmiş mi hocam kampanya,yapayım devam ediyorsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KolonyaAdam kullanıcısına yanıt
    bitmiş
  • telefona ilk defa indirdim ilk açılışta bir download başladı ne kadar güncelleyecek bilen var mı şuan 100 mb da ve sağ tarafta 0.0 mb yazıyor yani ne kadar gideceği belli değil birde ilk indirirken bitmesine yakın tekrar indirmeye başladı falan sonra bir anda oyun yükleniyor oldu yüklendi bununla ilgili değildir heralde
  • 1500 gold var karazhan mı açmalıyım leauge of explorers mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalkon -- 15 Ağustos 2016; 23:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skanzy

1500 gold var karazhan mı açmalıyım leauge of explorers mı?

Bi de Explorer's Hat ve Forgotten Torch u loenin hepsini bitirince mi veriyor ilk wingi açınca mı?

Loe aç, tam olarak bilmiyorum kartları internetten bulabilirsin.

• Leo Messi Kun kullanıcısına yanıt
    Neden loe hocam yani karazhan daha yeni ve standarttan daha sonra çıkıcak
  • 28 Classic, 11 Old Gods Paketi açtım. Gaza gelip bütün goldu biriktirdim, Karzhan'a yeniden gold farmlamam gerekecek. 11 Old Gods Paketinde 2 tane Yogg çıktı. 28 Classicte ise 27 pakette hiç bir şey çıkmadı. Son pakette 1 normal 1 golden legendary çıktı. Çok fena sövmeye başlamıştım.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• karazhan kartları çok kötü ve loe kartlarının çoğunun şuanki meta destelerinde sağlam bir yeri var.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    standartı bozmamışsın o halde :) genellikle 10 paket açar bi leg atardın halen devam :)
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Olmayan tek leg Lore Walker Cho o da golden çıktı. Ama bozmam yine de olmadığı için. Gerisi hep olan legendaryler. 11 pakette 2 kere Yogg çıkması saçmalık resmen

Bu arada hesabımda resmen bug var. 10-12 gündür sadece 40 goldluk görev geliyor, çarpılayınca da 40 gold'a dönüştü heps. Ne 50 ne 60 goldluk görev görmedim neredeyse 2 haftadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 16 Ağustos 2016; 1:08:42 >
  • Aranızda görev buguna yakalanan var mı? Sadece 40 Gold'luk görevler geliyor Karazhan yayınlandığından beri.
  • Bende görev muzdaribiyim. Hep 40 lık geliyor.

• Kaç gün oldu bir türlü düzeltemediler.
  • Şu oyunda Paladin'in legendaryleri kadar güzel efektleri ve sesleri olan başka bir class var mı ? Yemin ediyorum bayılıyorum şu heroya ya. Bugünden başladım ; Eadric, Bolvar, Tirion, Ragnaros hepsini craftlayacağım tek tek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kontrollee -- 16 Ağustos 2016; 2:59:49 >
  • Bana da hep 40lık geliyodu bugün watch and learn geldi, bugı düzeltmiş olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skanzy

Neden loe hocam yani karazhan daha yeni ve standarttan daha sonra çıkıcak

LOE'de Reno, Elise, Brann gibi cok onemli Legendaryler var, Karazhan daha yeni çıktı onu sonra açabilirsin. Ayrica loe cok zevkli bi adventure.

• 80 goldlarda bug olmaz zaten hep 40 lıklarda olur

• quote:

Orijinalden alıntı: lalale

80 goldlarda bug olmaz zaten hep 40 lıklarda olur

Aynen öyle. Büyük ihtimal adv. paketi için gold biriktirenleri caydırmak için yapılmış bir hareket.
  • ya bunlar iyice saçmaladı insanlar gold kasamasın diye elinden geleni yapıyorlar. 40 goldluk questlerde baska quest gelmez oldu. eskiden haftada bir 100 goldluk gorev denk gelirken artık 3-6 ay arası gelir oldu. bir arena keyfimiz vardı o da bitti. dün sırasıyla 11 wine 200 gold - 7 wine 150 gold - 6 wine 75 gold verdi.
  • 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.