Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok warrior geliyorsa hunter oynayın, tempo mage olur. Veya midrange shaman/taunt shaman öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • priest cidden ne kadar kötü halde ya 2000 dustluk cthun druid destesiyle çok rahat aldım control priesti. 5/7 tauntlara removal ve drake'a entomb atınca cthun 2 kere surata vurabildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

priest cidden ne kadar kötü halde ya 2000 dustluk cthun druid destesiyle çok rahat aldım control priesti. 5/7 tauntlara removal ve drake'a entomb atınca cthun 2 kere surata vurabildi

Entombu drakeye atan priesti yenemiyorsan oyunu bırak zaten

• Sezon odulleri saat kac gibi gelir

• gibertey77 G kullanıcısına yanıt
    01:00
  • her guncellemede oyunu sil bastan yukletmeleri yuzunden rank 5 olamadim bu sezon planlarimi bozdular

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gün legend denemem Rank 2 - 5 yıldız ile sonlandı. En azından 1 görseydim iyiydi.
  • http://www.hearthpwn.com/decks/594615-new-egg-druid-_

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bir konuda, malum sezon başındayız eğlenerek oynayacağım bir deste yaptım. Egg Druid , Wild için. Destede birşeyler eksik sanki, Fandral ekleyeyim dedim ama Choose One'lı kart pek yok destede. Şu desteyi optimize etmek istiyorum Wild için, işi bilenlerden yardım rica ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

http://www.hearthpwn.com/decks/594615-new-egg-druid-_

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bir konuda, malum sezon başındayız eğlenerek oynayacağım bir deste yaptım. Egg Druid , Wild için. Destede birşeyler eksik sanki, Fandral ekleyeyim dedim ama Choose One'lı kart pek yok destede. Şu desteyi optimize etmek istiyorum Wild için, işi bilenlerden yardım rica ediyorum

Addled Grizzly?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andromeda2B -- 1 Ağustos 2016; 4:42:25 >

• Onu düşündüm ama 3 mana olduğundan kombolamak ciddi zor, amaç seri yayılmak olduğundan. 2 tane Cult Master eklemek lazım bu desteye, kart çekilmiyor yoksa. Ne çıkarsam bilemedim.
  • sea giant, jeeves, argent squire

• Şu anki meta beni çok sıktı. Tempo Warrior, dragon warrior vs. çok bayık geliyor. Shaman zaten sevmiyorum. Çok da bir alternatif kalmıyor. Yogg Druid oynayabilirim ama craftlayasım gelmiyor.
  • Ragnaros craftladıktan sonra çıkıyor diyorlardı inanmıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Şu anki meta beni çok sıktı. Tempo Warrior, dragon warrior vs. çok bayık geliyor. Shaman zaten sevmiyorum. Çok da bir alternatif kalmıyor. Yogg Druid oynayabilirim ama craftlayasım gelmiyor.

Aynı durumdayım bende. Meta hiç bana hitap etmiyor ama oynayacak deck olsun diye midrange Shaman yaptım 800 dust harcayarak bayağı verim aldım açıkçası. Eğlenceli de sayılır. Ama dün bu çıkınca Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] token druid deck yapmaya karar verdim

• Adamın yerinde olmak istemezdim

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• İlla face oynatacaklar sıkıldım valla.Yaw mecburmuyuz :(
  • Sezon başında tempo veya aggro dışında oynanan deckler delirtebilir. Ona göre gardınızı alın, yoksa gelip burada çok kafa boşaltırsınız. Şuanda arena harici birşey yapmak gelmiyor içimden, çünkü sürekli aynı deckleri göreceğimi biliyorum. Boşuna sinirlerimi bozmuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Şu anki meta beni çok sıktı. Tempo Warrior, dragon warrior vs. çok bayık geliyor. Shaman zaten sevmiyorum. Çok da bir alternatif kalmıyor. Yogg Druid oynayabilirim ama craftlayasım gelmiyor.

Bunların ilacı Reno Jackson, bilhassa reno warlock.

dragon warrior' un hayvani winrate'i var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 1 Ağustos 2016; 20:05:04 >
  • Dragon renolock oynayin kesinlikle her turlu warrioru cok kolay yendiginizi goreceksiniz. Priest rogueler free win. Combo desteleri ve freeze mage zorlar. Tempo mage ve druidlerde ise nasil cektiginize ve oynadiginiza bagli 50-50 shamanlarda ise iyi oynarsaniz cok zorlanmazsiniz

• Şaka mı bu expansion ? Teması iğrenç. Troll , 1 nisan şakası gibi. İyi ki bırakmışım oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.