Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sunumu banada pek cezbedici gelmedi ( party teması), ancak karazhan özellikle loreyi bilenler için ve eski wow oyunculari icin pahabiçilemez bir mekandır. Dün gibi hatırlarım 10 man karazhan yaparken ki heycanımı tbc nin heroiclerden sonra girilen ilk raidiydi zamanında ve boss fightlarının tadı hala damagımdadır . Opera event cok güzeldi acaba bu hafta ne gelecek diye beklerdik. ( sırf kapısını açmak için bile uzun bir chain quest yapardık)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    Çok emeksiz duruyor. Ne artwork'ler ne cinematic hepsi berbat. Old Gods ve LOE cok guzeldi bunlara nazaran.

• Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Yeni bir mekanik de yok herhalde ?

Konu da ölmüş gibi

Yeni exp gelse baslarim tekrar diyordum bi 6 7 ay daha yokum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 3 Ağustos 2016; 0:00:42 >
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Laf olsun diye yapılmış sanki, cinematic şaka gibi herhalde daha kötü olmazdı, kartlar gene idare eder. Hiç yoktan iyidir mi desek bilemedim
  • adventure öncesi millet para kassın diye brawl yapmışlar
  • @lalale Aynen öyle hocam

Bu kadar hasar verebildim daha da kasmam

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• kim uğraşacak onla warlock alıp sadece hero power bas basa 5 brawl kazan görevini bitirdim iyi ki saklamışım o görevi
  • Laptopun sarjı bitti oynarken. Tekrar açıldığında böyle bir görüntüyle karşılaştım ve bu maçı kazandım
  • Rekor galiba
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Bu oyunu bu saatten sonra f2p oynamak imkansiz sanirim. Eskiden mage basic deckle bile legendarye cikilabiliyordu. Suan 3 4k dust harcamadan deck yapmak imkansiz olmus, hadi dustu bi sekilde hallettin bu seferde adventure kartlarini craftlayamiyorsun bi dunya gold biriktirip birde onlari acman lazim.

Oyuna yeni baslayan veya uzun sure ara verip geri donenlerin keyif almasi icin ya 40 50 dolar basmasi yada dort bes ay ugrasmasi lazim. Yada super bir oyuncu olup arenadan her seferinde 10 winle cikmasi lazim. Ki ara vermis ya da yeni baslaynlardan bahsettigimize gore bu imkansiz

Bir de anlamadigim benim oynadigim zaman rank 13 14e gelene kadar birak full decki legendary kart bile adam akilli gorunmezdi. Suan rank 20lerde bile full deck var. Ya insanlarin vakti cok ve bereceksiz, ya da p2w deck yapmis yinede becereksiz. O full decki yapip nasil rank 20de takiliyorlar hayret.

Suan deck i olmayan biri olarak bir tek arena keyif veriyor. Yanlis anlamayin ben oyun komple bedava olsun demiyorum, steamda asagi yukari 100 oyunum var ki yarisi pahali oyunlar, keyif aldigim oyuna para vermekten kacmam, sirf lole ve csye belki 500 lira harcamisimdir. Ancak oyuna f2p diyorsan free olarakta bir seylere ulasabilmek gerekiyor, ben oyundan free iken keyif alicamki oyuna para yatiricam. Blizzard bu knight online kafasiyla devam ederse saglam bi rakibi ciktiginda hs nin tahti sallanir.

Es legends beta keyimde geldi henuz oyunu deneyemedim ondan umutluyum bakalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 4 Ağustos 2016; 12:17:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Bu oyunu bu saatten sonra f2p oynamak imkansiz sanirim. Eskiden mage basic deckle bile legendarye cikilabiliyordu. Suan 3 4k dust harcamadan deck yapmak imkansiz olmus, hadi dustu bi sekilde hallettin bu seferde adventure kartlarini craftlayamiyorsun bi dunya gold biriktirip birde onlari acman lazim.

Oyuna yeni baslayan veya uzun sure ara verip geri donenlerin keyif almasi icin ya 40 50 dolar basmasi yada dort bes ay ugrasmasi lazim. Yada super bir oyuncu olup arenadan her seferinde 10 winle cikmasi lazim. Ki ara vermis ya da yeni baslaynlardan bahsettigimize gore bu imkansiz

Bir de anlamadigim benim oynadigim zaman rank 13 14e gelene kadar birak full decki legendary kart bile adam akilli gorunmezdi. Suan rank 20lerde bile full deck var. Ya insanlarin vakti cok ve bereceksiz, ya da p2w deck yapmis yinede becereksiz. O full decki yapip nasil rank 20de takiliyorlar hayret.

Suan deck i olmayan biri olarak bir tek arena keyif veriyor. Yanlis anlamayin ben oyun komple bedava olsun demiyorum, steamda asagi yukari 100 oyunum var ki yarisi pahali oyunlar, keyif aldigim oyuna para vermekten kacmam, sirf lole ve csye belki 500 lira harcamisimdir. Ancak oyuna f2p diyorsan free olarakta bir seylere ulasabilmek gerekiyor, ben oyundan free iken keyif alicamki oyuna para yatiricam. Blizzard bu knight online kafasiyla devam ederse saglam bi rakibi ciktiginda hs nin tahti sallanir.

Aynen öyle, artık her rankta 15 legendaryli desteler var 1-2 hunter,warlock destesi dışında da win alabileceğin ucuz desteler kalmadı artık

• rank 20'de golden hero ve günlük 100gold kasanlar var yeni oyuncuların ya da kartı kısıtlı f2p oynayanlarda oyun keyfi bırakmıyorlar. yeni adventure kartları da kötü geldikçe packlerden çıkacak kartlara bakıyorsun. shaman hunter ve zoo harici oynayacak ucuz deste de yok insanlar da keyiflerinden oynamıyordur.
  • Değerli forum arkadaşlarım; bir ay gibi bir süredir bu oyunu oynamaya çalışıyorum. Oynadıkça çok bilgi sahibi olmak gerektiğini de anladım . Gerek forum gerek sosyal medyayı takip etmeye çalışıyorum . Ama gördüğüm kadarıyla oyunu bırakım , iyi bırakmışım , bırakıyorum diyen baya kişi var . Tam da anlamadığım için neden bıraktıklarını merak ediyorum. Acaba neden ?
    İkincisi ise yapılan yorumları okuyp anlayayım diyorum olayı ama o kdar çok terim kullanılıyor ki gram bişi anlamıorum yine . Sonuç olarak sormak istediğim şu ; Bir seyler ogrenmek için forum yanlıs yer mi , sadece oynayarak mı öğrenebilirim ?
    Bu kadar isim ve terimi nasıl ezberlediniz yaa :)
  • burhanezidane B kullanıcısına yanıt
    twitch.tv/heartstone gir yayınları izle
  • ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    Oyun warcraft evreninden besleniyor sağlam bir rakip için rakibinin de daha iyi beslenebileceği kaynağa(hikayeye) ihtiyacı var, sallamasyon 3-5 kart yapıp onuda beleş koyup rakip olmayı bekleyemezsin, tema sunabilecek daha iyi bir rakip yok. Tüm bunları geçtim hs yerini sağlama alalı çok oldu.
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    karazhan, parti teması eklenmiş. wow oyuncuların hoşuna gidecektir.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Aynen warcraft evreni cok genis bi evren onun kadar buyuk evreni ve hype olan i bi yuzuklerin efendisi var belki ilerde onun kart oyunu cikarsa anca o hsyi tahttan indirebilir.

Es legendstan biraz umutluyum warcraft kadar karakter ve secenek yok ama oyun mekanigini guzel yaparlarsa belki bi alternatif olur en azindan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 4 Ağustos 2016; 19:07:19 >
  • Ben elder scrolls legends'ın alpha sına erişim hakkı kazandım oyunun güzel mekanikleri var 2 lane ve lanelerinde farklı özellikleri oluyor sevmediğim yanı ise hs'yi birebir taklit ettiği yanları fazla,kart açılışındaki renkli kartlardan, kart isimlerine kadar birçoğu aynı keşke bunlar üzerine çalışıp farklı şeyler üretse o zaman hs nin popülaritesini bitirebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Bu oyunu bu saatten sonra f2p oynamak imkansiz sanirim. Eskiden mage basic deckle bile legendarye cikilabiliyordu. Suan 3 4k dust harcamadan deck yapmak imkansiz olmus, hadi dustu bi sekilde hallettin bu seferde adventure kartlarini craftlayamiyorsun bi dunya gold biriktirip birde onlari acman lazim.

Hem katılıyorum hem katılmıyorum turnuvaların yarısında midrange shaman oynanıyor .Hatta finalde lifecoach shaman ile kazandı gayet ucuz ve güçlü bir deck.Buna ek olarak zoo var isteğe göre 1 tane leeroy gerisi common rare.Ama control deck yapacaksan iş değişir 5-6 k dust harcar ortalama bir deck.Yine de senin oynama stiline göre değişir.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Hocam wowda eklenecek milyon tane sey arasindan bu mu eklendi allah askina. Arthas nerede arthas

• 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.