Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunda şans faktörü gerçekten çok önemli yani bana karşı rakipler top deck oynarken ben 0 top deckle bir yerlere gelemiyorum sürekli elo hell bir düş bir çık o yüzden arenayıda hiç sevmiyorum 0 removalla oynamak vakit kaybı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Arena insanın sinirlerini fena bozuyor. 3 turda 6-7 4-7 7-6 lık 3 minyonu yere attım. Rakip 2 blizzard 1 flamestrike ile temizledi hepsini.

Adam costu çok yüksek 3 kart harcayarak senin 3 kartını yok etmiş, sorun ne ki burada Arena tamam hem sinir bozucu hem de mageler op de verdiğin örnekte sinirlenilecek bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Arena insanın sinirlerini fena bozuyor. 3 turda 6-7 4-7 7-6 lık 3 minyonu yere attım. Rakip 2 blizzard 1 flamestrike ile temizledi hepsini.

Adam costu çok yüksek 3 kart harcayarak senin 3 kartını yok etmiş, sorun ne ki burada Arena tamam hem sinir bozucu hem de mageler op de verdiğin örnekte sinirlenilecek bir durum yok.

Aslında sinirlendiğim olay oyunun şans faktörüne çok bağlı olması.

1. 200 kart arasında seçtiği 30 kartın içinde 2x blizzard 2x flamestrike olması.
    2. Destesinde 15 kartı varken bu 3 kartın elinde bulunması.
    3. Benim destede 10 kartım kalmışken destemde 2xflamestrike olmasına rağmen elime 1 tanesinin bile gelmemesi.
    Arenada rasgele kartlar geldiğinden elinde 3x alan büyüsü olması ihtimali cidden çok az. Bunu düşünerek 6 ve 7 sağlıklı minyonları indirdim.

• quote:

quote:

quote:

Aslında sinirlendiğim olay oyunun şans faktörüne çok bağlı olması.

1. 200 kart arasında seçtiği 30 kartın içinde 2x blizzard 2x flamestrike olması.
    2. Destesinde 15 kartı varken bu 3 kartın elinde bulunması.
    3. Benim destede 10 kartım kalmışken destemde 2xflamestrike olmasına rağmen elime 1 tanesinin bile gelmemesi.
    Arenada rasgele kartlar geldiğinden elinde 3x alan büyüsü olması ihtimali cidden çok az. Bunu düşünerek 6 ve 7 sağlıklı minyonları indirdim.

Ha sen de magesen hak veriyorum. Mirror matchuplarda daha iyi decklere karşı oynamak ya da rakibin istediği kartları çekip de senin çekememen çok acı verici oluyor.

200 kart arasından seçmiyor yalnız Flamestrike basic card olduğu için gelme şansı oldukça yüksek. Zaten mageleri arenada op yapan basic kartlarının çok güçlü olmas, bu yüzden çoğu mage decklerinde water elemental-frostbolt-fireball-poly-flamestrike bolca bulunuyor. Ama mage oynuyorsan çok da yakınmaman lazım, diğer classlara karşı oldukça adaletsiz çünkü arenada

• Flamestrike'a fazla güvenmemek gerekiyor. 2 oyunda flamestrike zamanında elime gelmediğinden, 1 oyunda rakip en iyi açılışını yaparken bana 6 7 manalık kartların elime gelmesinden dolayı 8-3 tamamladım. Bana göre arenada rogue daha iyi.
    @0RK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 26 Haziran 2014; 12:14:56 >
  • Arena'da ilk 12 galibiyetimi aldım. 10-0'dan 12-2 oldu ama 10 winstreak de bir ilk benim için.
    Deck'in görülmeyen kısmında deathwing ve sea giant var. Paladin için iyi bi draft oldu tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackaliso -- 26 Haziran 2014; 15:25:23 >

• Draw card özellikli kartlar olmadan 12 win büyük başarı tebrikler.
    @jackaliso
  • Sonunda Handlock destesi yaptım böylelikle bir günde rank 9dan rank 5 e indim winstreakle rüzgarı arkama aldım resmen ama simdi rank 5 de druidler geldi sürekli onlara yenildim bir kaç kez.
  • çakal hunterlar bu seferde bugu kullanıyor arkadaş pyromancer ve paini koyup 2 defa tracking basıyorlar ikincisinde oyun donuyor bunu daha önce gördüğüm için alt+f4 çekip hemen girdim sıra bendeydi kartımı oynayınca concede attı dikkat edin çakallar her yerde ranked gamede yapıyorlar dikkat edin ha diyim bunlara prim vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix999 -- 26 Haziran 2014; 20:07:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

çakal hunterlar bu seferde bugu kullanıyor arkadaş pyromancer ve paini koyup 2 defa tracking basıyorlar ikincisinde oyun donuyor bunu daha önce gördüğüm için alt+f4 çekip hemen girdim sıra bendeydi kartımı oynayınca concede attı dikkat edin çakallar her yerde ranked gamede yapıyorlar dikkat edin ha diyim bunlara prim vermeyin

2 defaya gerek yok, daha ilk trackingde rakibin oyun gidiyor. Problem muhtemelen card draw/mulligan mekaniği ile alakalı. Tracking kullanınca 1 kartı seçiyorsunuz, diğer 2 kartı oyun yok etmeye çalışırken aynı zamanda Pyromancerın vurduğu damage ile Acolyte kart çekmeye çalışıyor.

Sakın ha çakallık yapıp rank kazanmaya çalışmayın bu teknikle. Blizzard "Kusura bakmayın, bizim hatamız." falan demez direk yok eder hesabınızı. WoW'da örnekleri var kimseye zararı olmayan şeylerde bile perma atıyorlar hele ki f2p olan Hearthstoneda kimsenin gözünün yaşına bakmazlar. Olur da karşınızda bunu yapan bir rakip gelirse arkadaşın yaptığı gibi alt+f4 çekip relog atın. Hemen sonrasında rakibin nicki gözükecek şekilde ss alın, belki battletag lazım olabilir Friends bölümünde en altta Last Played kısmında gözükmesi lazım oranın da ssini alıp Blizzard'a ticket atın. Uçururlar hesabı kısa zamanda.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

çakal hunterlar bu seferde bugu kullanıyor arkadaş pyromancer ve paini koyup 2 defa tracking basıyorlar ikincisinde oyun donuyor bunu daha önce gördüğüm için alt+f4 çekip hemen girdim sıra bendeydi kartımı oynayınca concede attı dikkat edin çakallar her yerde ranked gamede yapıyorlar dikkat edin ha diyim bunlara prim vermeyin

2 defaya gerek yok, daha ilk trackingde rakibin oyun gidiyor. Problem muhtemelen card draw/mulligan mekaniği ile alakalı. Tracking kullanınca 1 kartı seçiyorsunuz, diğer 2 kartı oyun yok etmeye çalışırken aynı zamanda Pyromancerın vurduğu damage ile Acolyte kart çekmeye çalışıyor.

Sakın ha çakallık yapıp rank kazanmaya çalışmayın bu teknikle. Blizzard "Kusura bakmayın, bizim hatamız." falan demez direk yok eder hesabınızı. WoW'da örnekleri var kimseye zararı olmayan şeylerde bile perma atıyorlar hele ki f2p olan Hearthstoneda kimsenin gözünün yaşına bakmazlar. Olur da karşınızda bunu yapan bir rakip gelirse arkadaşın yaptığı gibi alt+f4 çekip relog atın. Hemen sonrasında rakibin nicki gözükecek şekilde ss alın, belki battletag lazım olabilir Friends bölümünde en altta Last Played kısmında gözükmesi lazım oranın da ssini alıp Blizzard'a ticket atın. Uçururlar hesabı kısa zamanda.

zaten bir streamde görmüştüm bugün başıma geldi hunterın biri bana denedi bunu bildiğim için alf+f4 le oyuna geri döndüm burdakileri uyarmak için yazdım bilgileri olsun ben no edwin miracle ile akarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix999 -- 26 Haziran 2014; 21:01:03 >

• Gözümüz aydın, 1 Temmuzda Naxxramas fiyatları açıklanacak ve yine temmuzda ilk bölüm çıkacak. Az kaldı
    http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/13271477080#13

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 27 Haziran 2014; 11:11:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar "Play Ranked " da Paladin'imi seçemiyorum üstünde " X " şeklinde bir işaret var?
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    paladin destende kart eksiğin var 30 karta tamamla
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Arkadaşlar "Play Ranked " da Paladin'imi seçemiyorum üstünde " X " şeklinde bir işaret var?

Bir kere bug gelmiştyi 30 kart bile olsa o desteyi kullanamıyordum. Silip başka class ile yerini doldurunca düzeliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Gözümüz aydın, 1 Temmuzda Naxxramas fiyatları açıklanacak ve yine temmuzda ilk bölüm çıkacak. Az kaldı
    http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/13271477080#13

Biriktirdiğim goldları ziyan ettiğim için yükleme yapmam gerekecek sanırım

• ANDREI kullanıcısına yanıt
    bunun için birkaç haftan vardır, nasıl olsa ilk bölüm beleş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 27 Haziran 2014; 13:59:59 >
  • rank 11 e basic deck priestle cıktım :D bi warlock geldi direk tekledi . shadow death gelmedi şansıma adam zaten :D bi giant koydu sonra onu kopyaladı felan derken .. gg wp adamda faceless maceless alayının goldenı var komedi gibi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Arkadaşlar "Play Ranked " da Paladin'imi seçemiyorum üstünde " X " şeklinde bir işaret var?

Bir kere bug gelmiştyi 30 kart bile olsa o desteyi kullanamıyordum. Silip başka class ile yerini doldurunca düzeliyor

yaptım düzeldi.
  • Arkadaşlar şu an oyunu indiriyorumda oyun bildiğimiz klasik yugioh tarzı bir oyun mu yoksa büyük farklılıklar var mı? Birde oyun F2P olduğu için gerçek parayla almamız gereken itemlar var mı yoksa herkes kendi emeğiyle mi oynuyor?
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.