Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kaptan ben hangisine craft yapıyım :D prieste mi yapıyım neutrale mi yetişmiyo ki dust ve para sıkıntısı cok büyük ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: klostrofobii

kaptan ben hangisine craft yapıyım :D prieste mi yapıyım neutrale mi yetişmiyo ki dust ve para sıkıntısı cok büyük ..

Belirli bir sınıfa ait, belirli bir deck oluşturma amacınız yoksa, neutral kartlara yatırım yapmak her zaman daha kullanışlı olacaktır.
  • klostrofobii kullanıcısına yanıt
    Neutrale öncelik ver hocam her zaman bence . argus argent commander azure Drake sunwalker gibi . druid geldi atıyorum koyarsın azure Drake+ sunwalker 4 kart . class basic kartlarıydı argent squire di senjin di derken goreve hayli hayli yetecek bir deste çıkar ortaya . kisa surer zaten sonra prieste yatirim yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    diyorum ya priest oynuyorum diye .. priest e baya odaklandım özellikle amaz ve zetalot destesini yapmaya calısıyorum dostum
  • LeeOrAfk L kullanıcısına yanıt
    yok onlar zaten var ama yine de yetmiyo karşıya baya iyi kartlar geliyo ya adamlar rahat eziyo yani .. sunwalker felan var ama zaten sunwalkerın pek bi olayı yok adam 1 damage koyuyo hemen eziyolar .. bi anlamı olmuyo yani .. tamam 1 el damage tutuyosun ama diger ele yine aynı devam .
  • quote:

Orijinalden alıntı: klostrofobii

diyorum ya priest oynuyorum diye .. priest e baya odaklandım özellikle amaz ve zetalot destesini yapmaya calısıyorum dostum

O halde sadece quest'ler için; zaten Priest'e craftlayacağınız neutral kartlar haricinde craft yapmak gereksiz.
    Şanssızlık olabilir bu durumda acaba win almakta zorlandığınız deckleri paylaşırmısınız en ucuz dustla yeterli bir deste oluşturalım birlikte

nete basic druid deck yazdım ve o şekilde cıkan şeyleri kullanıyorum şuan .. 5 win almam gerekiyo suan 2 win aldım ama en az 10 küsür oyun attım ..
  • 30 level mage var nasıl bir deste önerisiniz oyundan çok anlamıyorum da mage hakkında ne düşünüyorsunuz savaş sırasında ne gibi şeyler önerirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Netteki desteleri de senin benim gibi insanlar yapiyor tam desteyi koyarsaniz veya link atarsaniz belki bi yol buluruz . bide hangi ranktasınız ? Yuksek değilse rankta daha kolay rakipler geliyor

• Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Elinizdeki kartları ve oynayış tarzınızı bilmediğimiz için yorum yapmak zor . mage stratejileri için bir konu var orayi inceleyip destenizi paylaşırsanız sizin için yararlı olur

rank 20 deyim şuanda :D bu arada bu decki yapan trumpmıs bro yani :D senin gibi kısmı biraz olmadı

kartlar 2 innervate
    2 claw
    2 mark of the wild
    2 wild growth
    2 acidic swamp ooze
    2 novice engineer
    2 river crocolisk
    2 shattered sun cleric
    2 wolfrider 2 yeti
    2 gnomish
    1 senjin
    2 starfire
    1 boulderfist
    1 sunwalker
    2 ironbark protector

iyi priest oynuyorum ama diğerlerinde çöp gibiyim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klostrofobii -- 22 Haziran 2014; 15:48:52 >
    2x riverc yerine 2x defender of argus koyabilirsin
    Dilersen novice yerine loot hoarder koyabilirsin
    2x wolfrider yerine 2x argent squire koyabilirsin .

Anladigim kadariyla earlyde sorun yaşayan deste Late game kartlarını biraz hafifletebilirsin . son olarak kesinlikle swipe almalısın .

Ek olarak oyunlarını ranked oyna çok daha kolay . bu desteyle dikkatli oynayarak çoğu oyunu Alabilirsin bence . 2x azure Drake ile gnomishleri degistirmen de çok fark yaratır

Edit: harvest golem harika olur desteye . earthen ring de tercih edebilirsin yer varsa . ayrıca priest dahil çoğu desteye uyan faceless manipulator da iyi olur . son olarak druid of the claw eklemelisin bence maaliyet pek fazla olmadı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeeOrAfk -- 22 Haziran 2014; 15:53:40 >
    tamam teşekkürler denicem söylediklerinden bazıları yok ama :D bakıcaz bi yoluna artık saol
    Rica ederim editi de bir okuyun unuttugum yerler özellikle swipe şart :) iyi oyunlar

• Ne biçim birşeydir bu ya.Arenada karşıma Druid geldi.Bende druid oynuyordum.Adam 3 swipe,2 starfire ve 1 starfall attı bana.2 tane bite ve 1 tane claw'da kullandı.

Bende ise spell damage olarak sadece starfall ve wraith var.Adam ne attıysam temizledi.Sonrasında top deck yapıp bite ile oyunu bitirdi.Delirme noktası geldim resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeeOrAfk

Elinizdeki kartları ve oynayış tarzınızı bilmediğimiz için yorum yapmak zor . mage stratejileri için bir konu var orayi inceleyip destenizi paylaşırsanız sizin için yararlı olur

Konu linkini verebilir misiniz hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    :D açıkçası decki hic değiştirmedim sadece ranked oynadım 4 oyunda 3 win gg :D saol bro
    Onemli degil :) eğer legend derdin yoksa ( ki olduğunu pek sanmiyorum) ilerleyince bilerek concede verip 20 ye dönebilirsin rahat win alirsin

• Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90751436&p=1#90751436

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.