Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu zoo ları rushları niye casualde oynarlar ya anlamıyorum.Git rankedda yap try hardını bir görev yaptırtmadılar.
  • Coldthief333 kullanıcısına yanıt
    Aslında şöyle deste tamamen şans işi değil. Öncelikle deste gadgetzan etrafında ve leeroy etrafında dönüyor, Miracle için en iyi açılış eli deadly poison, backstab ve SI7 Agent' tır eğer bu kartlardan herhangi biri gelirse tutun elinizde. Ekstra durumlarda örneğin hiçbiri gelmedi gadgetzan geldi açılış elinde karşıdaki karaktere göre tutmalısınız örneğin karşıda control warrior varsa kesin tutun, Zoo varsa atın gitsin. Biraz daha derine inersek, Zoo için early game' de sağlam bir el yakalamak gerek, Druid için de en etkili kart Sap, innervate ve coin kombosundan kurtulabilirsiniz hatta oyunu bile çevirebilirsiniz. Handlock gelirse gadgetzan saklayın, sap ve leeroy shadowstep kombosunu yakalamaya çalışın. Gelmiyor diyeceksiniz haklısınız tek kart çekerek tabi gelmez 30/1' da bir şans var, sırf kart çekebilmek için boş masaya fan of knives atmaktan veya Shiv vurmaktan kaçınmayın ne kadar çok kart çekerseniz o kadar iyi. Elinizde kart yok ama masada gadgetzan ve elinizde shadowstep var duruma göre kartı geri çekmekten kaçınmayın. Oyunun en önemli 6 kartı 2x gadgetzan, 2x prep, 1x conceal ve coindir Miracle için. Bir diğer önemli kart ise Assasian' s Blade bu silahı deadly posion ile birleştirirseniz size oyun bile kazandırır. Edwin yok diye hayıflanmayın her türlü ölü bir kart bana göre fakat çok nadirde olsa oyun kazandığı oluyor özellikle karşı tarafta BGH, silence veya hex bittiyse.

Ranked girmeyin ben casual winimin yaklaşık 200 tanesini sırf miracle oynayarak kazandım bir süre sonra sinir olmak yerine rakibin yaptığı her hamleye gülerek karşılık vereceksiniz ve rakibin çresizliği size mutluluk verecek. Evet biraz sapıklaştırıyor adamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coldthief333

Deck güzel otk yapabilme var rahatça ama kart gelmiyor. Daha az şans destesine yöneliyim diyorum. Dediğim gibi 10. turn backstab geliyor. Rakip hunter. Onuda kendi kartıma atıyorum sinirlenip. Tam tüm legler yoksa miracle yapmamanızı tavsiye ederim yoksa benim gibi kafayı yiyebilirsiniz.

miracle destesini tamamlamadığından olabilirmi ben kullanıyorum kart sıkıntısı çekmedim

destem :http://i.imgur.com/N3HTEmJ.png
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

Aslında şöyle deste tamamen şans işi değil. Öncelikle deste gadgetzan etrafında ve leeroy etrafında dönüyor, Miracle için en iyi açılış eli deadly poison, backstab ve SI7 Agent' tır eğer bu kartlardan herhangi biri gelirse tutun elinizde. Ekstra durumlarda örneğin hiçbiri gelmedi gadgetzan geldi açılış elinde karşıdaki karaktere göre tutmalısınız örneğin karşıda control warrior varsa kesin tutun, Zoo varsa atın gitsin. Biraz daha derine inersek, Zoo için early game' de sağlam bir el yakalamak gerek, Druid için de en etkili kart Sap, innervate ve coin kombosundan kurtulabilirsiniz hatta oyunu bile çevirebilirsiniz. Handlock gelirse gadgetzan saklayın, sap ve leeroy shadowstep kombosunu yakalamaya çalışın. Gelmiyor diyeceksiniz haklısınız tek kart çekerek tabi gelmez 30/1' da bir şans var, sırf kart çekebilmek için boş masaya fan of knives atmaktan veya Shiv vurmaktan kaçınmayın ne kadar çok kart çekerseniz o kadar iyi. Elinizde kart yok ama masada gadgetzan ve elinizde shadowstep var duruma göre kartı geri çekmekten kaçınmayın. Oyunun en önemli 6 kartı 2x gadgetzan, 2x prep, 1x conceal ve coindir Miracle için. Bir diğer önemli kart ise Assasian' s Blade bu silahı deadly posion ile birleştirirseniz size oyun bile kazandırır. Edwin yok diye hayıflanmayın her türlü ölü bir kart bana göre fakat çok nadirde olsa oyun kazandığı oluyor özellikle karşı tarafta BGH, silence veya hex bittiyse.

Ranked girmeyin ben casual winimin yaklaşık 200 tanesini sırf miracle oynayarak kazandım bir süre sonra sinir olmak yerine rakibin yaptığı her hamleye gülerek karşılık vereceksiniz ve rakibin çresizliği size mutluluk verecek. Evet biraz sapıklaştırıyor adamı.

Sonuna gelene kadar çok iyiydi ama bence bırak hocam bu desteyle oynamayı control warriora falan dön

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

Teşekkürler. Prep felan yok ve sadece leg olarak leeroy var. Şuanda miracle A bulaşmadan en iyisi hunterımı oynayayım en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coldthief333 -- 18 Haziran 2014; 1:32:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

quote:

Orijinalden alıntı: Coldthief333

Deck güzel otk yapabilme var rahatça ama kart gelmiyor. Daha az şans destesine yöneliyim diyorum. Dediğim gibi 10. turn backstab geliyor. Rakip hunter. Onuda kendi kartıma atıyorum sinirlenip. Tam tüm legler yoksa miracle yapmamanızı tavsiye ederim yoksa benim gibi kafayı yiyebilirsiniz.

miracle destesini tamamlamadığından olabilirmi ben kullanıyorum kart sıkıntısı çekmedim

destem :http://i.imgur.com/N3HTEmJ.png

Ondanda olabilir ama blizzard bana ağır bir şanssızlık debuffu atmış. Openning 2 Shadow 1 de 1
    turn lük invis veren kart geliyor ve ne tesadüf ki adam masayı doldurup 2 canım kalınca leeroy geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coldthief333 -- 18 Haziran 2014; 1:31:30 >

• Haha yok hocam miracle candır ya çok eğlenceli oluyor.
    @LeeOrAfk

@Coldthief333
    Hocam siz bilirsiniz ama tam bir miracle yapıp oynamanızı tavsiye ederim.

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Cold light Oracle yerine Assassin s Blade öneririm çok daha iyi oluyor.

• Coldthief333 kullanıcısına yanıt
    valla hocam ben amaz deck kullaniyorum. Ragnaros yada sylvanas yok elimde. bi alex var. 2 tane de mind blast var.. alexi atinca rakip zaten alexe cullaniyor.bir turn sonrasi holy fire, 2x mind blast bitiyor.
    sylvanas yerine mind control tech
    ragnoras yerinede alex var. cok keyifli is yapiyorum..:D

ama ranked 4te kaldim. ne ilerliyom nede dusuyom. :(
  • Bu arada turnuvanın 2. tur eşleşmeleri yapıldı arkadaşlar, bilginiz olsun.
  • Bir youtube kanalı buldum yeni yeni başlamış,güzel video yapıyor tavsiye ederim

• Blizzard Rus forumlardan alıntı
    quote:

Merhaba saygıdeğer HS oyuncuları. Birkaç aydır (sic!) bu muhteşem oyunu oynamaktayım, ama legendary kart sahiplerini yenemiyorum çünkü bende güzel deste yok. Yardım edebiliyorsanız lütfen makul miktarı xxxx numaralı hesabıma aktarın ve Mage veya Warlock için güzel bir deste tavsiyesinde bulunun, yardımlarınızla o desteyi oluşturabileyim

vay vay yazık çocuğa, hemen yardım edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 18 Haziran 2014; 11:34:35 >
  • 4 tane azure Drake ile arenaya girdim bakalım ne olacak :D

• LeeOrAfk L kullanıcısına yanıt
    Bende de 4 tane Fire elemental var, ilk oyunu aldım ama iki gündür devam edemedim
    İşin ilginç tarafı tüm oyun boyunca sadece 1 elemental geldi elime
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    8 manada 2 tane attım bile :D swipeın eksikliğini çok hissediyorum oyunda 1-2 tane olsa sağlam deste olacaktı

• 10 manada azure Drake atıp 4. Yü çektim ilk oyunu aldım bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

valla hocam ben amaz deck kullaniyorum. Ragnaros yada sylvanas yok elimde. bi alex var. 2 tane de mind blast var.. alexi atinca rakip zaten alexe cullaniyor.bir turn sonrasi holy fire, 2x mind blast bitiyor.
    sylvanas yerine mind control tech
    ragnoras yerinede alex var. cok keyifli is yapiyorum..:D

ama ranked 4te kaldim. ne ilerliyom nede dusuyom. :(

O zaman deck i yenilemeniz daha mantıklı olur. Ben rank oynamıyorum pek cas da takılır çıkıyorum

• Bu sefer de 4frostbolt ..

• LeeOrAfk L kullanıcısına yanıt
    önceki hangi skorla bitti? :)
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    3/0 başladım 3/3 bitirdim :D bitanesi internet gittiği için ama olsun . şimdi 1/1 malygos falan var ama gelmiyor ki

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.