Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://playhearthstone.com/en-gb/news/23658923

Lunacy 4 mana oldu. Bir de kartların desteden eline gelme olasıliğı her kartta aynı değil o yüzden kartı çekme yüzdesini de düşüreceklerdir büyük ihtimalle. Artık oyunun ortalarına doğru gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt

secret paladin daha beter bence.herhangi bi nerf yok saçmalık.

zaten şu oyunu yeni expansion gelince bi sarıyorum onda da hallediyolar herşeyi.

geri kalan 2-3 ay sırf quest tamamlamak için giriyorum.yoksa 2014ten beri bu oyuna katlanmak dile kolay.

• control warlock ile no minion mageleri yenme ihtimalim %50 felan ama secret paladini yenmek çok zor. sırf bu iki deste yüzünden control warlock destemden bir sürü kartı başka kartla değiştirdim. zaten bu 2 desteden başka rakip gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

secret paladin daha beter bence.herhangi bi nerf yok saçmalık.

zaten şu oyunu yeni expansion gelince bi sarıyorum onda da hallediyolar herşeyi.

geri kalan 2-3 ay sırf quest tamamlamak için giriyorum.yoksa 2014ten beri bu oyuna katlanmak dile kolay.

Ben bu oyunda oyuncuların farklı havuzlarda kategorileştirildiğini düşünüyorum. Oyuna para veren farklı, vermeyen farklı havuzlardadır. Nihayetinde bende yapımcı olsam oyuna para verenin kazanmasını isterim.

Ayrıca oyundaki dengesizliği bilerek yapıyorlar. Mage in çok güçlü olduğu gerçek ama oyuncu için farketmez amaç kazanmak favori karakter diye bir şey kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

control warlock ile no minion mageleri yenme ihtimalim %50 felan ama secret paladini yenmek çok zor. sırf bu iki deste yüzünden control warlock destemden bir sürü kartı başka kartla değiştirdim. zaten bu 2 desteden başka rakip gelmiyor.

Priest ile oynayan hiç yok gibi bir şey

Ayrıca spell atmak bazı karakterlerde yok gibi bir şey board u kontrol etmek daha zor

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

belki 30 belki 40 defa son yıldızdayım 3 yıldızda var.kazansam yükselicem diamonda ama yok.early gamede sonraki gamede olmuyor.ard arda 4 galibiyette alıyorum ne zorluklarla..ama son yıldızda veya tüm yıldızlar tamamlanmış bir üst ranka çıkartmıyor.bilerek ss aldım maç buradan çevirildi.oyun izin vermiyor sürün diyor.

magelik bi durum yok.priest geldi o bile yendi.mage e karşı yüzde 60a yakın winratim var çünkü.sıkıntı rank atlamakta.büyük ihtimal legendlarla eşleştiriyor.çünkü bende legend oldugum dönem gold rankla bile oynadıgımı hatırlıyorum.

legend kassam daha kolay yükselirdik onunda böyle direttiği zamanlar oluyor, bu evreyede aynısını koymuşlar.

• Dostlar aklınız varsa secret paladin ile yükselirsiniz :) Libramı bile darmadağın ediyor.

• rerea kullanıcısına yanıt

Bana da çok oluyor aynısı. Kesinlikle bir şeyler oluyor.

• psychomax13 kullanıcısına yanıt

aklınız değil tercih meselesi bu.

bütün kartları var bende ama 1 kere oynamadım.

kafayı tickatusa taktım 2 expansion boyunca yalnızca bununla oynuyorum.en kötü ay sonu rank 5in üstüne çıkılıyor.

• Doğru diyorsun. İnanır mısın geçen expansion döneminde tek bir maç yapmadım paladin ile. Geçen dönemde de aşırı güçlüydü ve yeni bir expansion gelince hala da çok çok güçlü olduğunu gördüm. Sinir hastası olmaktansa paladin oynayayım dedim. Şu anki desteyle 26w-10l ile diamond 5'e ramak kaldı.

• psychomax13 kullanıcısına yanıt

şuan en mantıklısı secret paladin ama ben warlock ile oynamaktan zevk alıyorum ve muhtemelen rank atlamasam bile onla oynamaya devam ederim

ayrıca mage ler azalır nerf geldi o meşhur karta 4 mana oldu. Bir karakterin kartına nerf geldi mi yeni nesil oyuncular hemen güçlü olana geçiyor.

pen e de nerf gelmiş sadece minion a damage atabilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 14 Nisan 2021; 12:23:55 >
  • hiç oynamadıgım kart dust vericek güzel.

• rerea kullanıcısına yanıt

bu ekstra dustı alabilmek için bu kartı craftlamam mı gerekiyor şimdi yoksa zaten bende olması mı lazımdı? hatta golden craftlasam 3200 dust mı gelecek?

• ekstra yok sanırım.varsa elinde

• İster inanın ister inanın oyunda öyle bir algoritma var ki sizin kazanmamanız için elinden geleni yapıyor.

• quote:

hiç oynamadıgım kart dust vericek güzel.

Trump ın 5 yıldız verdiği karttır. Dustlamadan önce iyi düşün derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GodPan

İster inanın ister inanın oyunda öyle bir algoritma var ki sizin kazanmamanız için elinden geleni yapıyor.

Oyunun yapay zekası, Para veren ile para vermeyene farklı muamele yapıyor. Sonuçta free to play oyun aynı zamanda pay to win oyundur.

Seri yenilgi olursa kapat oyunu ertesi gün oyna

• Skylined kullanıcısına yanıt

ben dustlarım, işe yarayacağı zaman craftlarım.

o dustı başka birşey için harcamıyorum hazinede dursun.

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

bakın dün 8 maç üst üste kazanarak rank 6ya kadar yükseldim warlockla.

sonra 2 rhinolu hunter geldi diamond 5 olmamı engelledi Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] 

• quote:

bakın dün 8 maç üst üste kazanarak rank 6ya kadar yükseldim warlockla.

sonra 2 rhinolu hunter geldi diamond 5 olmamı engelledi  

Hangi deckle oynuyorsun warlockta

• 
Sayfa: önceki 13261327132813291330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.