Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1321. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

bende onu seçtim warlock oynuyorum hep 1 yıldır

• ya biz 50 gold için mi 50 levelı geçtik saçmalığa gel.

başta 150ydi ne güzel neden değiştirdiler ki

• rerea kullanıcısına yanıt
    Değişmedi sadece kazanma duygusunu arttırmak için lvl xp si 3 e bölündü ve her level 50 gold oldu aslında tamamen aynı miktar altın kazanıyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Değişmedi sadece kazanma duygusunu arttırmak için lvl xp si 3 e bölündü ve her level 50 gold oldu aslında tamamen aynı miktar altın kazanıyorsun

• 2020 aralıkta hearthstone championship etkinliği vardı. Choose your champion dan seçtiğimiz kişinin ilerlemesine göre free packler alıyorduk ama bana hiç gelmedi. Size geldi mi?

• Mini set çıkmış ve 2000 gold a satılıyor. Acaba blizzard bundan sonra parayla sattıgı herşeyi goldladamı satacak, pre-purchaseleri gold la alabilsek güzel olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • September Storm kullanıcısına yanıt

almak lazım mı acaba bilemedim şimdi yeni sezonda esamesi bile okunmayabilir bu kartların

• Valla almak lazım bence, metada illaki kullanılanlar olur. Onu geçtim 2k gold 20 pack demek normalde. 20 pack e 4 legendary açamazsın. Bu set 4 legendary veriyor. İşine yaramasa bile en kötü dustlarsın. Ben gömdüm 2000 goldu.

• Ben aybaşı gelecek packlerden cikacak kartlara gore karar vericem, 5 pack bekletmistim

3 kere legenda son macta kaybettim. Kaybettigim maclar ya top deck yada 1-2 damage ile kaybedilen mac. Sonrasinda seri sekilde asagi dusuyorum. 3 kere aynı durum oldu. Mini seti parayla satın alsam bunlar basima gelmezdi dimi 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.McManaman -- 23 Ocak 2021; 15:46:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

2020 aralıkta hearthstone championship etkinliği vardı. Choose your champion dan seçtiğimiz kişinin ilerlemesine göre free packler alıyorduk ama bana hiç gelmedi. Size geldi mi?

Sorum arada kaynamasın.

• September Storm kullanıcısına yanıt

yapıştırdım bende.

maksat koleksiyon olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Ben aybaşı gelecek packlerden cikacak kartlara gore karar vericem, 5 pack bekletmistim

3 kere legenda son macta kaybettim. Kaybettigim maclar ya top deck yada 1-2 damage ile kaybedilen mac. Sonrasinda seri sekilde asagi dusuyorum. 3 kere aynı durum oldu. Mini seti parayla satın alsam bunlar basima gelmezdi dimi 😅
    Yine ayni hikaye...
    Son mac kazansam legend olunca pes pese kayiplarla rank 3e dustum. Duvarlari yumruklucam artik

• S.McManaman kullanıcısına yanıt

hocam gerek yok ki legend olmaya.amacı yok ilk 200ü kovalamıyorsan.onun içinde hergün oynamak gerek 1 pack için değer mi?

ben diamond 10 oldum mu tamam diyorum ama yinede 5e kadar rahat çıkılıyor hemde meta olmadıgım istediğim decklerle.

adam gibi bişey verseler tamamda.zaten bi 5-10 kere olduysan legend olmanın zerre bi olayı olmadıgını anlıyosun.400 lerden yukarı çıkması çok zor bir yanlış kart seçimine bakar.

yani bir iddaan varsa ol da , öbür türlü zaman kaybı.(hiç olmadıysan ol tabi)

Daha once oldum hocam. Sadece inat etmiştim, haklisin.
    Bundan sonra diamond 5 yapip sonrasında kendi decklerimle oynayip zevk alma karari aldım.

• quote:

Sorum arada kaynamasın.

Alıntıları Göster

arkadaşlar bu sorum cevapsız kaldı. bir de şunu sormak isterim ki şu tiler belasına nerf gelecek mi?

Edit: Nerf geliyormuş, önceki sorumu cevaplayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 27 Ocak 2021; 15:41:49 >
  • quote:

arkadaşlar bu sorum cevapsız kaldı. bir de şunu sormak isterim ki şu tiler belasına nerf gelecek mi?

Edit: Nerf geliyormuş, önceki sorumu cevaplayın.

Alıntıları Göster
    https://www.hearthpwn.com/news/7800-choose-your-champion-returns-for-the-2020-world

Bahsettiğin buysa eğer yorumlarda t mobile kullanıcılarına özel birşeymiş gibi yorumlar mevcut.

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt

hayır hocam bu her sene olan bir şey. bu sene t-mobile kullanıcıları ekstradan 1 fazla pack alacaklar hepsi bu. sorun şu ki her sene sorunsuzca gelen packler bu sene gelmedi.

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

bu expansion ne olduysa çok legendary dağıtıyor.happy new year questinden çıktı.

baktım darkmoonda toplam 17 tane legendary var ki ben 60 70 pack belki açmışımdır.pity timer olayını kaldırdılar bence.

4 tanesi* toplu mini paketten çıkmıştı, 2 tanesi* bunlar,7 tanede* expansion başı çıkmış geriye kalıyor 4 legendary* onlar nerden geldi yine böyle packlerden gelmiştir.

bana mı böyle geldi bilmiyorum ama fazlasıyla geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 29 Ocak 2021; 15:17:36 >
    Size 3 görev mi geldi ?
    Bana 1 görev geldi, yer olmasına rağmen.
    Benim pack açışlarim oncekilere gore daha kotu bu dönemde. Şansın dönmüş olabilir

• S.McManaman kullanıcısına yanıt

bunlar ilk görevden.

sonra 2 tane daha geldi.

• 
Sayfa: önceki 13191320132113221323
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.