Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahseer898

Bende Golden ysera mevcut. Kârda mıyım şimdi?

Evet, 3200 dust verecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RoNNiE- kullanıcısına yanıt

düz ysera varsa 1600 dust mı verecek o zaman? elimizde düzü varken golden craftlamanın getirisi olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

düz ysera varsa 1600 dust mı verecek o zaman? elimizde düzü varken golden craftlamanın getirisi olur mu?

Golden ın getirisi olmaz çünkü elinizde normali var zaten, 1600 ü verecek sadece. Benim yukarıda söylediğim elinde hiç Ysera sı olmayanlar için

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

Eski Ysera legacy olacak ve battlecry dan gelen dream kartlarına değişiklik yapıldığı için tam dust karşılığını geri veriyor. Eğer koleksiyonunda Ysera yoksa golden versiyonunu craftla. Yeni ek paket çıktığı zaman sana 3200 dust ını geri verecek ve bedavadan eski Ysera ya sahip olacaksın ve tekrar disenchant yaparsan 1600 dust elde edeceksin. Kısacası Ysera kartını kullanmıyorsan 4800 dust havadan gelecek yeni ek paket gelince.

Alıntıları Göster

oyuna uzun süre aradan sonra tekrar başladım. en son 2017'de filan oynamıştım lich king zamanı. yeni desteler baya pahalı, dust için golden ysera craftlasam, nerf sonrası kesin dust vericek mi? zaten fazla dust yok, olan dustu buna harcarsam ve geri gelmezse bir daha bu oyunu oynamam herhalde.

• twitch droplar ne zaman başlar bilgisi olan var mı ?

tam tarihlerini anlamamıştım.

ysera dışında ekstra dust getirisi olan kartlar var mıdır?

• bu unnerfler madem wilda geçen kartlar neden shudderwock ve warriorun dr boomu kapsamıyor ? onlarda eski battlecry ve manalarına kavuşsunlar

• ysera işi yalan oldu heralde 3200 dust gözüküyor sadece.

bir de progressiondaki rewardsları tamamlayınca bir sürü golden kart çıktı onlar nerede anlamı neydi ?

Birsürü legendary ve epic kart çıktı ama collectionda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

ysera işi yalan oldu heralde 3200 dust gözüküyor sadece.

bir de progressiondaki rewardsları tamamlayınca bir sürü golden kart çıktı onlar nerede anlamı neydi ?

Birsürü legendary ve epic kart çıktı ama collectionda yok

30 Martta Barrens paketi gelince gerçekleşecek fakat kimisi sadece kırdırınca tam dust bedelini alacağımızı söylerken kimisi de kırdırmadan geleceğini söylüyor. Tam cevabını Salı akşamı göreceğiz.

• 15k win varmış golden card geldi bi dünya 20k wini olana diamond mu veriyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu zamandan sonra, bu oyun en baştan oynanır mı? kart oyunları tecrübem yok fakat arada sırada mobil ve küçük bilgisayarımdan oyuna girebileceğim. Oyun oynanır derseniz, güncel deck ve rehberlerin olduğu linkleri paylaşabilir misiniz?

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt

dustladım beklemedim.

işin komiği dün 2 adet legendary verdi o rewardsları açtıgımda, discheant yaptıgım kısmında legendaryden x 2 adet oldugu gözüküyordu.

mesela old murloc verdi chargelı olan wilddaki collectionda 2 adet gözüküyordu.diğer legendaryi bulamadım.bana dün 1500 dust fazladan geldi desem yeridir.bug diye düşünüp yararlanmak için bozdum hepsini.

şu an 43100 dust var.8400 gold.

hesabı almak isteyen varsa 350-300 euro arası satarım.

• Bana 15 tane golden legendary geldi gözüküyor ya gerçek mi değil mi anlayamadım.

• Oyun hiç ilgimi çekmiyor fakat elimde Forged in the Barrens Mega Bundle kodu var. Satın almayla ilgilenenler dükkanımdan bakabilir. İyi forumlar.

• September Storm kullanıcısına yanıt
    Gerçek, 30 Mart’ta yeni expansion ile core set de aktif olacak. O zaman görebileceksiniz.

• Arkadaşlar şuan Arjantin hesabı olup alışveriş yapabilen var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kedi Adam kullanıcısına yanıt

Ben alışveriş yapamıyorum en son 15 gün önce birşeyler almışım. Bankayı aradım bizden kaynaklı değil dediler, Blizzard'a ticket bıraktım, onlar da yok cache temizle, yok payment methodunu sil yeniden gir falan diyor. Sanırım yeni bir güvenlik protokolü işletiyor Blizzard başka açıklaması yok.

• Emre_z3 kullanıcısına yanıt
    Az önce öğrendim reddit üzerinden. Blizzard Arjantin para birimi ile ödeme yapmayan kartları kabul etmiyor. Şimdi bunu nasıl çözerim onu araştırıyorum çok kötü oldu maalesef.

• Arkadaşlar ben 3 aylık yeni hesapla oynuyorum. Önceden de oynuyordum oyunu ama bırakmıştım şimdi tekrar başladım. Ama kafama takılan bir şey var. Bu core set class kartlarına sahip olabilmek için o class level’ı 60 mı olması lazım ? Hesap yeni olduğu için şuan çok az class 60. Diğer kartlar gelmeyecek mi bana şimdi ?

• Arkadaşlar 1 senedir oyuna ara vermiştim, battle pass sistemi ve achievement sistemi gelmiş. Achievement puanları ne işe arıyor, o puanları kullanabilecek bir şey bulamadım.

• wwtr W kullanıcısına yanıt
    core setten kastınız nedir?

• 
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.