Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aklımın almadığı da bu. bahsettiğiniz özellikler telefonumda mevcut:https://www.epey.com/akilli-telefonlar/lg-v30-plus.html
    çok aşırı bir kasma var mı, oyunu oynamama engel olacak kadar yok. oyun esnasında bazı görsel efektler esnasında bir iki hatta üç sn kadar kasma oluyor sonra düzeliyor.
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Başka oyunlarda kasma yapıyor mu? Eğer yapıyorsa donanımsal sorun olabilir. Yada virüs falan girip işlemciyi sömürüyor olabilir.
    Oyunun yardımcı ögelerini indirdiniz mi güncellemelerden sonra asset miydi oyun içinde indirme yapıyor hero sesleri kart animastonları falan o dosyaları indirmessem bende de aynı kasma yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    o dosyalar otomatik olarak indi. başka oyun olarak clash royale oynuyorum onda kasma yok. daha önce sürüş-uçuş similatör oyunlarından oynamıştım onlarda da kasma olmadı. bu hs ne melem bir oyunsa bazı animasyonlar esnasında kasma oluyor. Örneğin Yogg-Saronu yere attığım anda bir iki saniyelik donma oluyor. Telde virüs prog. olarak eset free vers. var ama ne kadar koruyor bilemiyorum.
  • Reno Priestle deck tracker olmadan telefondan 1 günde legend oldum.

Geçen sezonu high legend bitirmişim herhalde, 11 starla oyuna başlayınca legend olmamak imkansız gibi birşey zaten.

Wild da aggro oynayan çok fazla, priest aggro destelerin counterı oldugu için ağlatıyor resmen. Karşına demon hunter veya pirate warrior geldiği an %90 kazanmış oluyorsun zaten. Tavsiye ederim.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi September Storm -- 2 Temmuz 2020; 11:43:17 >

• Hocam sen wildi iyi biliyor gibisin. Ben sürekli standartta oynadım bayağı sıkıldım bi 2 aydır falan oynamıyorum ama bayağı dustlanacak kart birikti. Toplam 13-15k arası dust olacak elimde. Aggro destelerini süpürecek ama control-otk tarzı deste var mı bildiğin? 1 control 1 otk yapmak istiyorum ama hiç hoşuma giden deste bulamadım. Zilliax edwin thalnos leeroy gibi önemli kartlar var elimde. Class farketmez bu arada
  • smalhero kullanıcısına yanıt
    Valla bende standart oynuyordum 2 sezondur wild oynuyorum.

Bu sezon bunla legend oldum.
    ### Reno Priest
    # Class: Priest
    # Format: Wild
    #
    # 1x (0) Forbidden Words
    # 1x (1) Cleric of Scales
    # 1x (1) Holy Smite
    # 1x (1) Northshire Cleric
    # 1x (1) Potion of Madness
    # 1x (1) Twilight Whelp
    # 1x (2) Loot Hoarder
    # 1x (2) Novice Engineer
    # 1x (2) Penance
    # 1x (2) Shadow Visions
    # 1x (2) Shadow Word: Death
    # 1x (2) Shadow Word: Pain
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 1x (3) Acolyte of Pain
    # 1x (3) Gluttonous Ooze
    # 1x (3) Shadow Madness
    # 1x (4) Duskbreaker
    # 1x (4) Kazakus
    # 1x (4) Mass Dispel
    # 1x (4) Spawn of Shadows
    # 1x (4) Twilight Guardian
    # 1x (5) Drakonid Operative
    # 1x (5) Mass Hysteria
    # 1x (5) Raza the Chained
    # 1x (6) Dragonfire Potion
    # 1x (6) Reno Jackson
    # 1x (7) Psychic Scream
    # 1x (7) Soul Mirror
    # 1x (8) Shadowreaper Anduin
    # 1x (9) Dragonqueen Alexstrasza
    #
    AAEBAafDAx7cAfsBlwKcAtMK1grXCvIM+wzuEfcTiRTDFoO7ArW7Arq7Ati7Auq/AtHBAtPFAujQApDTAsvmApeHA5ibA/yjA5mpA5GxA5i2A8i+AwAA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

Geçen sezonda even shaman ile legend olmuştum,
    ### Even Shaman
    # Class: Shaman
    # Format: Wild
    #
    # 2x (0) Totemic Might
    # 2x (0) Totemic Surge
    # 2x (2) Crackle
    # 2x (2) Devolve
    # 2x (2) EVIL Totem
    # 2x (2) Maelstrom Portal
    # 2x (2) Murkspark Eel
    # 2x (2) Totem Golem
    # 2x (4) Draenei Totemcarver
    # 1x (4) Flamewreathed Faceless
    # 2x (4) Splitting Axe
    # 2x (4) Squallhunter
    # 1x (4) Vessina
    # 1x (6) Genn Greymane
    # 1x (6) The Storm Bringer
    # 2x (6) Thing from Below
    # 2x (10) Sea Giant
    #
    AAEBAZnDAwT3qgLN9AKh+ALmpQMN0wG+BtYPshS1FPuqAqC2Ava9ApTvAp2jA9qlA/mlA6ytAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.hearthpwn.com/news/7492-17-6-balance-updates-many-nerfs-planned-for-july

Demon Hunter a 3 ayda 13 nerf. Karakter dengesini oturtamadıklarını açıkça kanıtlıyor bu olanlar.

• RoNNiE- kullanıcısına yanıt
    elimizde olmayanları craftlamanın bir getirisi yok sanırım. elimizde olanları full dusta bozabileceğiz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

elimizde olmayanları craftlamanın bir getirisi yok sanırım. elimizde olanları full dusta bozabileceğiz sanırım.
    Evet

• DH nin nesine nerf geliyor anlamadım bombok klas zaten standart ta win rate i hiç iyi olmayan destelere sahip.

Çok oynanmasının nedeni millet level kasıyor win kasıyor yani, yoksa standart da asla bulaşmam dh ye.
  • Basarcosu izliyorum kaç gündür DH kasıyor 500 win yapmak için, normalde adamın win rate i yüksek ama o bile %50 ile oynuyor DH ile. Üstüne bide nerf gelince DH rip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon ilk defa hem Standart hem Wild legend olabildim.

Standart:3000 küsür

Tempo DH

Wild:990 küsür

Even Shaman

Bakalım nerflerden sonra neler değişecek. Libram iş yapabilecek mi?

• baymirza kullanıcısına yanıt
    Valla aynı durum bende de var. Şu an kullandığım telefon Xiaomi mi9t. Diğer oynadığım oyunlarda hiç performans sorunu yaşamıyorum buna Grid Autosport gibi oldukça büyük oyunlarda dahil. Ama Hs oynarken bir müddet sonra kasılma ve aşırı yavaşlama oluyor anlamadım çözümü de yok gibi. Ondan önceki telefonum Mi 6 idi onda hiç sıkıntı yaşamıyordum. Var mıdır bu olayın çözümünü bilen bir arkadaş?
  • Betadan beri oynuyorum, kimse bana bu oyunun normal olduğunu söyleyemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akino

Valla aynı durum bende de var. Şu an kullandığım telefon Xiaomi mi9t. Diğer oynadığım oyunlarda hiç performans sorunu yaşamıyorum buna Grid Autosport gibi oldukça büyük oyunlarda dahil. Ama Hs oynarken bir müddet sonra kasılma ve aşırı yavaşlama oluyor anlamadım çözümü de yok gibi. Ondan önceki telefonum Mi 6 idi onda hiç sıkıntı yaşamıyordum. Var mıdır bu olayın çözümünü bilen bir arkadaş?
    Oyunda optimizasyon sorunu var bence. Zamanında güçlü bir tablet ile oynarken de kısa bir süre sonra kasmaya başlıyordu. Redmi Note 9 Pro aldım, gelsin deneyeceğim bakalım ama bir süre sonra silerim zaten. Ben bu oyunu PC'de oynamayı seviyorum.
  • https://www.hearthpwn.com/news/7499-next-hearthstone-expansion-scholomance-academy

Gene kart yaratma kıtlığı var. Mage e Devolve vermişler. Rogue gelip blizzard atacak. Diğer sınıfın özelliklerini başkasına kopyalıyorlar. 2 senedir çöp expansionlar geliyor.

• hangi karf nerf yediyse dustladım.acımam,
    bereket versin x6 olanlar vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

hangi karf nerf yediyse dustladım.acımam,
    bereket versin x6 olanlar vardı.
    Golden Metamorphosis var dustlanır mı bilemedim.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    kesinlikle dustla.bi tauntları görmezden getiren leg yoktu gerisi vardı.hepsini dustladım istersek yeniden yaparız.
    alex destelerimde işe yaradıgı halde dustladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

kesinlikle dustla.bi tauntları görmezden getiren leg yoktu gerisi vardı.hepsini dustladım istersek yeniden yaparız.
    alex destelerimde işe yaradıgı halde dustladım.
    Wild oynuyorum ve ağırlıklı olarak Priest kullanıyorum. Alex dustlamadım, destelerin hepsini bozuyor çünkü. 2 hafta zaman var belki dustlar yeni metayı beklerim. 20K'ya yakın dust birikti.

Edit: Metamorphosis dustladım 3200 dust iyi geldi . Bende de Kayn yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 15 Temmuz 2020; 3:16:11 >
  • 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.