Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tier listesine nerden bakıyorsunuz wild standart ayrı ayrı?
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    Google a hearthstone meta yaz bikaç site var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hsreplay. pro oyuncu ve streamerlar bile oradan alıyor deckleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o dediğini yaptım kardeşim ama güzel bir site bulamadım bak Bruce abimize ne güzel cvp vermiş. Vermiş vermesine de hsreplay nette ranked standart meta görüntüleniyor wild metayı nasıl seçecez orda onu anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baymirza -- 18 Şubat 2019; 21:27:31 >
    tempostorm wild meta çıkarıyor ama desteler genelde kötü oluyor.

buradan bakıyorum ben wild destelerehttps://hsreplay.net/decks/#gameType=RANKED_WILD

• Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    senin dediğin sayfaya da baktım ama burasıhttps://hsreplay.net/meta/ meta sayfası değil mi burdan seçilemiyor wild standart diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

hsreplay. pro oyuncu ve streamerlar bile oradan alıyor deckleri
    Vay be hala oynuyorsunuz. Eskilerden 1 2 kişi kalmış.

• Arkadaşlar oyuna yeni başladım 1 hafta oldu.Paladin oynuyorum.Shirvallah the tiger kartı geldi ama rankedda en fazla 10 mana kullanabiliyoruz. Kartın bedeli 25 mana gözüküyor. Nasıl kullanacağım kartı? Çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarkKozelek

Arkadaşlar oyuna yeni başladım 1 hafta oldu.Paladin oynuyorum.Shirvallah the tiger kartı geldi ama rankedda en fazla 10 mana kullanabiliyoruz. Kartın bedeli 25 mana gözüküyor. Nasıl kullanacağım kartı? Çok teşekkür ederim.
    Kartta yazıyor. Spell kullandıkça mana bedeli düşüyor. 5 manalık spell -5 mana azaltıyor öyle düşün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoNNiE- -- 19 Şubat 2019; 16:58:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tyler’ı Twitch’den takip ediyorum, müthiş bir oyuncu.
    Geçen turnuvada onu seçmiştim kazanamamıştı, bu sefer gene onu seçtim biraz şanslı olursa kazanır diyorum.

• Adam benim elimdeki pogoları çalıp, academic’den gelenlerle beraber toplam 5 tane felan vanish oynayarak yendi beni valla helal olsun.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Felurian

Adam benim elimdeki pogoları çalıp, academic’den gelenlerle beraber toplam 5 tane felan vanish oynayarak yendi beni valla helal olsun.

Rogue bence bu oyunun yaratıcılığa ve sürprizlere en açık herosu. Oynaması da çok keyifli, her ne kadar bende olmasa da Valeria Hollow'un wild a geçecek olması kötü.

• Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

bu ay oynadıgım deckler 1 warrior 3 rogue
    son 2 haftadır raş ve onyxvialblade deckine sardım.bu iki deckle ard arda 10-12 win aldım.(rank 5 - rank 1 arası)
    ard arda 4-6 maçda da yenildim tabi.
    roll the bones efsane kartmış gerçekten 8 kart ardarda çektiğini gördüm oynarken.2 manaya 8 kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 27 Şubat 2019; 19:12:16 >

• Beyler ben bu oyunu DK Rexxar sayesinde her oyun bambaşka kartlar, bam başka maçlar oynama fırsatım olduğu için oynuyordum. DK Rexxar Wilda düşünce ne yapacağım yahu ?
  • rerea kullanıcısına yanıt
    şöyle deckler paylaşırken kodlarını da paylaşsanız tam süper olacak.
  • sen de wild a geçersin ne yapcan :)
    onyxvialblade

#
    AAECAaIHBM0Dws4C7PwCoIADDbQBhgnAzAKL4QLn4QLq5gLw5gLY6QLA7AK09gLe+gL/gAPRgQMA
    #
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    raŞ

#
    AAECAQcO0gKQA9QE8gX7DM/HAsLOAp/TAurqArrsAs3vAp77AqCAA4iHAwgcjgWbywLMzQLR4QKd8ALR9QKz/AIA
    #
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    FUNNIEST

#
    AAECAaIHCMQB9gSkB+XRAoDTAuvwAqCAA86MAwu0AcsDzQPdCIYJm8gC3NEC2+MC6vMCqPcCx/gCAA==
    #

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 27 Şubat 2019; 21:11:32 >
  • evet bi ara banada öyle geliyordu rush lifesteal oyuna eklendikten ve beast kartlarının artmasından sonra.(witchwooda kadar olan ki evreyi saymıyorum dk craftı vasattı bence lichking ve kobolds dönemi.o zaman en büyük özelliği aggrolara karşı boardu temizlemesi 2 damage ile)
    sonuçta bi yere kadar. bu son 2 expansion baydı beni.bambaşka oyunları genelde academic espionageli rogue decklerinde buldum.
    tabi winrate i hunter kadar olmaz.ama ne zaman karşıma drboomlu warrior gelse 1 kere bile yenilmedim.tam bir anti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rerea

evet bi ara banada öyle geliyordu rush lifesteal oyuna eklendikten ve beast kartlarının artmasından sonra.(witchwooda kadar olan ki evreyi saymıyorum dk craftı vasattı bence lichking ve kobolds dönemi.o zaman en büyük özelliği aggrolara karşı boardu temizlemesi 2 damage ile)
    sonuçta bi yere kadar. bu son 2 expansion baydı beni.bambaşka oyunları genelde academic espionageli rogue decklerinde buldum.
    tabi winrate i hunter kadar olmaz.ama ne zaman karşıma drboomlu warrior gelse 1 kere bile yenilmedim.tam bir anti.
    Sanırım ben de Espionage'lı, Tess'li bir Rogue destesi dizerim artık
  • 
Sayfa: önceki 12531254125512561257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.