Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rerea

http://metastats.net/deck/5a387027-6f6c-47f5-adf8-613a98845ba0/last4/
    önce bunu yap
    sonra murlocdan sıkılırsan bunu yap
    http://metastats.net/deck/c93d274e-ae36-4bae-9876-26c8ea9743f8/last4/

ben eskiden oynuyordumdda wild destelerimi dustladım bu desteler benı kaca tasır oynamayı biliyorum birde ne kadar metada kalır

• çünkü kolay gecmıyor elıme 9k dust duzgun bır deck yapmak ıstıyorum
  • bu cubelock iyice can sıkmaya başladı. voidlordu 5 6. turda inince minion pressure ile oyun kazanmayı amaçlayan destelerin şansı kalmıyor. ya secret mage ile alunet takıp kafaya spelleri atacan yada raza+anduin ile pingleyecen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Joe_ kullanıcısına yanıt
    en çok hangi deck türünden keyif alıyorsan onu yap. Ben en çok control lock,control warrior,miracle/mill rogueyi seviyorum.

Control destelerini seviyorsan.

Priest: Highlander priest oyundaki en güçlü deck ama 3 4 ay sonra kilit kartı wilde geçecek. Big priest de çok iyi ama 2 kilit kartı Barnes ve yshaarj wilde geçecek.

bence son ek pakete göre gelecekte priesti dragonlara yönledirecekler. Ama priest gene top tier olur gibime geliyor.

Lock: yeni ek paketlerde ne olacağını bilemeyiz ama en çok gelecek vadeden class lock . açık ara en güçlü dk kartına sahip.son ek pakettede cataclysm hariç her gelen kartı çok iyi. su an cube lock çok güçlü.

Druid var bir de ama pek oynamadığım için bilmiyorum.

Control dısında patches,keleteshli tempo desteleri ve aggro paladin,aggro mage çok güçlü.

en çok zevk alacağın desteyi yap. Dustun artarsa araya sunu da yap çok ucuz, güçlü ve zevkli.
    http://www.hearthpwn.com/decks/1001145-satellites-tempo-big-spell-priest-top-3-legend

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 22 Aralık 2017; 22:44:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: antiretro

en çok hangi deck türünden keyif alıyorsan onu yap. Ben en çok control lock,control warrior,miracle/mill rogueyi seviyorum.

Control destelerini seviyorsan.

Priest: Highlander priest oyundaki en güçlü deck ama 3 4 ay sonra kilit kartı wilde geçecek. Big priest de çok iyi ama 2 kilit kartı Barnes ve yshaarj wilde geçecek.

bence son ek pakete göre gelecekte priesti dragonlara yönledirecekler. Ama priest gene top tier olur gibime geliyor.

Lock: yeni ek paketlerde ne olacağını bilemeyiz ama en çok gelecek vadeden class lock . açık ara en güçlü dk kartına sahip.son ek pakettede cataclysm hariç her gelen kartı çok iyi. su an cube lock çok güçlü.

Druid var bir de ama pek oynamadığım için bilmiyorum.

Control dısında patches,keleteshli tempo desteleri ve aggro paladin,aggro mage çok güçlü.

en çok zevk alacağın desteyi yap. Dustun artarsa araya sunu da yap çok ucuz, güçlü ve zevkli.
    http://www.hearthpwn.com/decks/1001145-satellites-tempo-big-spell-priest-top-3-legend

hocam oyunda adın ne bilgi alışverişinde bulunabilceğim biri iyi oluraslında

• Her oyun warlock ve big priest kayniyor 2 destede op alan bitmez destroy bitmez 12k dust ile deste yapiyorlar ben yapamiyorum oyun asiri p2win şuanda bu oyunada para yatiran enayidir.

• gold5555 G kullanıcısına yanıt
    2-3 k dust ile legend deckler var wild modda

• gold5555 G kullanıcısına yanıt
    İlle de 12k dustluk deck yapmanıza gerek yok. Çok basit 2k dustlık agro druid benim 10k dustlık jade druid ya da highlander priest i dümdüz edebiliyor.

Bence oyunun güzelliği de bu. Uyumlu ve iyi tasarlanmış deck + çok büyük ölçüde şansla değerli desteleri yenenilirsiniz.

Şu anda en çok oynadığım ve en başarılı deckim en ucuz olan deckim.

• oyun yine yeniden cancer şu cubelock,secret mage,aggro paladin zaten bunlar yetmezmiş gibi birde highlander priestimiz var
    blizzard her expansionda bazı kartları gereğinden güçlü yapıyor hall of fame ice block göndereceğine divine favor,shadow step gibi kartları göndersin.

beyler standartta ucuz deste isteyen Satellite's Tempo Big Spell Priest 3620 dust gibi bir şey legend oldum ben onla oynayabilirsiniz.
  • Cubelock en işlevsel destesi hangisi sizce? Ben dog unkini kullaniyorum. Rin ve umbrali olan ama prince taldarim ve faceless summonerli varyasyonlarida var. Sizce hangisi daha iyi?

• artık bazı oyunları kazanmak imkansız garip bi hal aldı oyun turn 5 de masaya bak

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thevincent -- 25 Aralık 2017; 0:15:9 >
  • bu corridor creeper nerdeyse her deckte var 800 dustı buna harcamak üzücü olcak.
    packten çıkmasını bekleyene kadar aylar geçer heralde
  • Bu secret mage ve hunterlar yuzunden her desteye 2 tane eater of secrets koymak zorunda kalıyorum. Bir tane de jade için skulking geist koyunca kendi destem otomatikman maymun oluyor. Bu secret mekaniğinin Allah belasını versin :)
  • akino A kullanıcısına yanıt
    secret mage ve hunter oynayan birisi olarak buna güldüm.evet bende farklı bi hero alınca bunlara sinir oluyorum.ama her heronun sevmediği ve karşısında güçsüz olduğu deckler oluyor.

Hepsinin üstün geldikleride var ondan dolayı bunlar olmasa şunlar olmasa demeye gerek yok :)

İlerleyen turnlerde yenen deckler aggrolardan şikayetçi

Aggrolar board temizleyenlerden

Warlock highlander priesttan

Big priest kartlarını şiir gibi çekerse tüm karşı deckler

Secret mage aggro paladinden şikayetçi bu böyle devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 26 Aralık 2017; 12:46:13 >
  • Hesabı son bir kez legend yapıp sattım bugun,sonunda kurtuldum şu lanet oyundan de sanki biraz ucuza gitti gibi edit: bu arada ben sadece turn 4de beni öldüren hiçbir yetenek strateji olmadan tüm kartları yüzüme sürükleyen decklerden şikayetçiydim koboldsa son bir umut diye baktım,oyunda bu decklerin hiçbir zaman değişmeyeceğinden emin olunca oyunu bırakma kararı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 26 Aralık 2017; 12:49:12 >
  • Bugün 100 golda açtığım 1 packten Woecleaver çıktı (Warrior ın legendary silahı) En az oynadığım deck de Warrior ve bu partch den 2 adet warrior legendary çıktı :( (diğeri Geosculptor Yip)

İşin kötüsü 40 pack den bir çıkan legendarylerin böylce telef olması. Ha ilerde işe yarayacak bir deck yapılabilir ama şu anda hiç bir işime yaramıyor.
  • Bakın kıskandım şimdi.

(Legend olmanızı değil, oyundan kurtulmuş olmanızı.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

Hesabı son bir kez legend yapıp sattım bugun,sonunda kurtuldum şu lanet oyundan de sanki biraz ucuza gitti gibi edit: bu arada ben sadece turn 4de beni öldüren hiçbir yetenek strateji olmadan tüm kartları yüzüme sürükleyen decklerden şikayetçiydim koboldsa son bir umut diye baktım,oyunda bu decklerin hiçbir zaman değişmeyeceğinden emin olunca oyunu bırakma kararı aldım

bende standart wild ayrımı gelince bırakmak istedim biraz ara verdim ama tekrardan başladım bırakmak için başka şeylere yönelmek gerek oynamaktan çok izlemesi keyifli bir oyun aslında şu arena işine sarmak lazım bu oyun için bende de rng pek yüzüme gülmeyince arenaya küsüm son packde güzel kartlar geldi ama her zaman aggro desteler oldu olacak yapacak bir şeyimiz yok sorun bazı kartların aşırı iyi olmasında blizzard bu konuda adaletli davranmalı mesela ice block kartı hall of fame geçicek diyorlar ondan daha fazla sorun yaratan kartlar var onlara dokunmuyorlar misal bir divine favor,shadowstep yeni gelen kartlardan warlocka bir kart gelmiş 1 mana 8 heal kartlarda çok fazla dengesizlik var priest sınıfı aoeden geçilmezken hala 7 manalık bütün minyonları destene yollayan bir kart veriyorlar sonra herkes highlander priest tabi oynar.

• Sivridis kullanıcısına yanıt
    40 packde 1 legendary kart diye bir istatistik gerçek değil hocam.
    bu ay 70 pack açmışsam toplam 4-5 legendary çıktı.
    20 packte 4 legendary çıktıgı zamanıda hatırlıyorum.
    blizzardın yaptıgı şanssızlık serisi varmış istediğini düşürme ihtimalin artıyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 11421143114411451146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.