Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
26.759
Cevap
72
Favori
674.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni metada big priest benim için pek değişmemiş hala elimde hiç minyon yokken barnes cıkarmaya devam ediyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala 5-1 aralığında aggro druid oynayan var ya cinnetlik.
  • Gold farm için basit bir deck önerirmisiniz?

• Satellite's Tempo Priest deckin Toast versiyonunu oynuyorum iki gündür hem zevkli hem de ladderda yükselmek için ideal. Keleseth ve Soutsea Captain olan versiyonu.
  • Classic Pack'den Golden Hogger düştü.Yeni expansion'da 26 pack açtım. 3 legendary 5 epic biri golden.Allah bereket versin.
  • rank3 ile rank 1.legend chest farkı var mı ? yoksa boşuna sinirlerimi bozmayayım.
    (standart)
  • rerea kullanıcısına yanıt
    rank 5 ile legend arası bile sadece 50 dust fark var.

• Dün gece 2000 dustlık bir Hunter decki yapıp ranka başladım 18den 15e geldim. Bugün 15te 1 saatten fazla oynadım dragon priestler(minyonlara 3 vuran kart ve deckten bir spell seçip onun costunda minion summonlayan kart suçlular bunlar ) ve rogueler(legendey veapon ve desteden veapon çektiten kart bunlar da diğer suçlular) beni deli etti bilgisayarın sağ altına vurdum bilgisayar bozuldu hdd hatası veriyor.

• King Stannis kullanıcısına yanıt
    iki hesabım var. Shamanın Morgl herosunu alabilmek için ikinci hesabımı ilkinden 4-5 ay sonra filan açmışımdır. Ve üzerinde bir 4-5 ay daha geçmiştir. Ve şu an, bu zamana kadar ilk hesabımda kasmama ikinci hesabımda hiç kasmamama rağmen ikinci hesabımdaki kartlar daha iyi. İkinci hesabımda lich king, darkness gibi legendaryler ve obsidian statue vb kartlar varken ilk hesabımda hiç biri yok.
    Nefretini bu kadar kolay somutlaştıran biri hearthstone oynamamalı bence. Kafayı sıyırırsınız ben söyleyeyim de...

• quote:

Orijinalden alıntı: FuIminata

Nefretini bu kadar kolay somutlaştıran biri hearthstone oynamamalı bence. Kafayı sıyırırsınız ben söyleyeyim de...

Anlık gelişti, normalde bu kadar sinirli değilim, hele pc oyunlarında en son Gta Sa'da uçak okulu görevinde böyle sinirlenmişimdir tabi o zaman çocuk sayılırım.

Eski laptopım duruyor onun hard diskini takınca sorun çözülür, umarım.

• Ben highlander priest deckine kadar oyunu ciddiye almıyodum nedense tier 1 decki beni kanser etti ve istediğim verimi alamayınca tekrar ciddiye almamaya başladım.oyunu ciddiye almayınca daha iyi oluyor her açıdan,kazanırsan zaten kazanıyorsun kaybetsende kapatınca unutuyosun dert yapmıyosun ertesi gün tekrar açıyosun böyle hem zevki çıkıyor.az biraz hırs olcak çok değil kart oyunu sonuçta.yıllardır 0 ciddiyetle oynadıgım oyunu bu sefer bilinçli ciddiyetsiz şekilde oynuyorum

Çünkü oyunda sürekli birşeylere yakınlaşma ve seni yaklaştırma hissi var halbuki 10 oluyosun 1 oluyosun sonra legend başlıyor sayıdan başka birşey olmuyosun bu kadar emeğe karşılık,en nihayetinde oyun olarak kabul etmek gerekir.blizzard resmen insanların bir sonrakini tüketme hırsını iyi çözmüş ve etkin olarak kullanıyor bana yeter dediğin şey bir süre sonra yetmiyor ve daha ilerisine gitmek istiyorsun.

Çalışır ya dermansız dert değil sonuçta.

• Olmazsa mobilden devam.

• tavern brawl modunda neden oynamalıyım arkadaşlar veya diğer modlarda?

ben şuan rank ve arena oynuyorum. cahilliğime verin.
  • c0ss kullanıcısına yanıt
    Her hafta 1 wine 1classic pack verirdi bu hafta 3 adet frozen throne pack veriyor.pack istiyorsan 1 win alana kadar oyna bazen oyun sistemi zevkli oluyor 10-20 maç bile yapıyosun.

• quote:

Orijinalden alıntı: rerea

Her hafta 1 wine 1classic pack verirdi bu hafta 3 adet frozen throne pack veriyor.pack istiyorsan 1 win alana kadar oyna bazen oyun sistemi zevkli oluyor 10-20 maç bile yapıyosun.

anladım onun dışında meta değişti vs diyorlar ki benim aşağıdaki destem iş yapmaz oldu. bu nasıl oluyor, yeni kartlar mı çıktı. herkes bu internet sitelerindeki hazır deckler ile mi oynuyor bu oyunu. kendi desteni yapmak dezavantaj mıdır?

http://www.hearthpwn.com/decks/409276-1-legend-s22-tempo-mage?page=36
    Wildda oynuyorsan çok yeni metayı takip etmen gerekmiyor ama yeni kartlar daha güçlü yapıyor seni baya kilit kart oluyor onlar wild rankta oyuncularda varsa haliyle seninde sahip olman gerekiyor o kartlara.

Hazır deckler winrate i gösteriyor sadece sen kendi deckini yapıp ilerliyosan mutlaka o decki senden önce biri yapmış sitelere yüklemiştir.deckler için site araştırmanda fayda var.deck yapmak denemek zamanından kazanırsın.kendi fantazi deckini oluşturup customda oynayabilirsin sana kalmış ama rankda iş yapmaz.

Sanırım bu attıgın deck wild formatı için bununda yeni versiyonu geldi secret tempo mage aluneth falan lazım.iş yapmasını istiyorsan güncel halini takip etmen gerek.

Düşük ranklarda çok fark etmemekle birlikte rank5 ve ötesinde meta destesi kullanmamak işinizi zorlaştırır.

Günün büyük bir kısmını bu oyunu oynayarak geçiren (ve hatta geçimini HS ile sağlayan) tecrübeli oyuncular var ve bu oyuncular yeni gelen kartları teker teker analiz edip, hemen hemen her türlü kombinasyonu deniyorlar. Yani her genişletmeden bir süre sonra su berraklaşıyor. Doğal olarak dust sıkıntısı olan oyuncular risk almak yerine halihazırda denenmiş, iş yapan desteleri yapıyorlar... (Ha bu tier 1 meta desteleri ile 7/24 casual oynayanlar var. Onların Allah belasını versin )

Ha yine kendi destenizi yapıp oynarsınız ama dediğim gibi en yüksek winrate ile tırmanmayı amaçlıyorsanız meta destesi yapın gitsin.

• arkadaslar 9k dustım var benı legend yada rank 5 üstüne tasıcak onerılerınız varmı standart modda
  • 
Sayfa: önceki 11411142114311441145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.