Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: King Stannis

2018'in ilk adventure'ıyla wilde geçecekler.

4 ayda bir ciktigina gore mart sonu veya nisan o zaman dedigim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Big druid nasil sizce bu arada

• Un'goro Karazhana göre daha yeni bir advenrute ama Un'goro görünmüyor. Blizzardın neden böyle yaptığını bilen var mı? Mantıken Un'goro nun görünüp Karazhanın görünmemesi lazım.

• King Stannis kullanıcısına yanıt
    Adventure değil çünkü expansion

• quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Adventure değil çünkü expansion

Adventurela expansionların ne gibi farkı oluyor?
    birinde single player örnek ; lichkinge karşı oynuyorsun.diğerinde yalnızca packler geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 12 Kasım 2017; 18:23:48 >
    ben ne yaptıysam ettiysem olmadı,trial hesap bağlanmadı bi türlü twitch prime a geçen ayda yapmıştım bu ayda,ama geçen ay bütün uğraşlar sonucu trial yapmaktan vazgeçip, paralı olarak yapınca şak diye bağladı(sadece paralı hesap olarak açtım diğer her şeyi gene aynı yapmıştım)Bu ayda ne yaptıysam ettiysem kaç tane hesap açtıysam olmadı para da almadı gerçi hesabımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brightlord -- 12 Kasım 2017; 19:26:52 >
    Adventure daha sınırlı sayıda bir kart içeriği olan 45 kart civarı ve tüm kartları single player content ile açılıp, winglerin de gold veya parayla satın alınabildiği içerikler oluyor. Expansionlar ise 130 civarı yeni kart, single player içerikle geliyor ancak kartların hepsini alma garantisi yok, packlerden hangisi çıkarsa. Daha çok gold para ve craftlamaya mecbur bırakıyor. Bu yüzden blizzard artık adventure çıkarmıyor.

• ben de her ne kadar adventure'ları daha çok sevsem de verdiğin goldun/paranın karşılığı alacağın kartları bilecek olmuş olsan da expansion oyunun tazeliğini koruyabilmesi için daha önemli çünkü adventure'a nazaran 3 kat daha fazla kart sunuyor.

örneğin f2p olarak oynadığım hesabıma adventure kartları gerekmiyor diye jade druid yaptım kun dahil tüm kartları var ama medivh alamadım çünkü adventure'un son winginde. 5k dustum var o hesapta ama yine de craftlayamıyorum. adventure'da son wingteki 1 kart lazım olsa bile tüm wingleri satın alman gerekiyor.
  • Golden kobolds kartını göreniniz var mı iki gündür streamde görüyorum my collectionda göremedim craftlanmıyor gözükmüyorda nasıl kullanıyorlar anlamadım.tüm eli legendary minions a çeviriyor.

Yeni packlerde o da varsa en iyi kilit kart olucak sanırım

edit: marin the foxdan çıkıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rerea -- 12 Kasım 2017; 23:20:56 >
  • 500 üzerinde ranked maç atıp hala oyunu öğrenemeyenler var. Sabah druidin biriyle oynadım. Yerde 4 minionu vardı ve elinde savage roar olsa 4manada kazanıyordu. Ben Kazakus inmeme rağmen yerdeki 4 minionun yanına 2 tane daha minion oynayarak Kazakus'un verdi all 4 dmg i yedi ve yenildi.
    Hearthstone'un başında Ben Borde var galiba. Eğer Ben Borde görevini bırakırsa ve ben hala forumda olursam hatırlatırsınız forumda pack dağıtıcam. Oyunu toparlamak için nerften fazlası lazım artık.
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Hocam o aggro druid çok ballı,bana nedense savage roarı olan geliyor.kazakus pyromancer circle heal-auchenai kombosu pint-horror gelemeden yenebiliyor bazende.

• Yemin ediyorum şu rank 10 ile 5 arası 20 ile 10 arasından daha kolay. Ne kadar abuk subuk aggro deck varsa burda. Belli olanlarda en azından ne yapacağınızı biliyosunuz patches oynayan priest falan çıkmıyor karşınıza.
  • 10-5 aralığında hangi decki kullanıyorsunuz ?
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Şirketin mantığı 70 yaşındaki dede gibi yeniliklere kapalı adamlar.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    ben bırakıyorum oyunu.arada nadir oynarım bu lich king paketi heyecanlandırdı.
    daha bi expdeki çoğu karta sahip olmadan yenisi çıkıyor.oyun kart toplama oyununa dönüştü.
  • rerea kullanıcısına yanıt
    bırakılıp başlanılacak oyun değil, yani arada bir girer 1-2 el atar belki 1 görev yapar çıkarsın bu, bundan fazlası değil kesinlikle.
    temel de kart toplama oyunu aslında ama orta da bir şey yok, kendini aşırı tekrar ediyor.
    game play anlamın da hiç bir şey getirmediler, tek standard mod geldi o da tamamen pazarlama taktiği.
    -------
    fikir olarak çok güzel alt yapısı var oyunun, 2s gelebilir, hero seçme kaldırılıp daha hemojen bir yapı kurulabilir, hp bar yükseltilip oyunlar uzatılabilir (control desteleri için), oyunlar oylanabilir, oyun için guild oluşturulabilir, lokasyon olarak inn oluşturulabilir....

yani benim bile şurda 2 dakika da oyunu daha renkli daha zevkli yapacak tonla fikir aklıma geliyor ama adamların istediği telefondan 2 oyun at çık, pack çıkınca da al bu yani fazlası yok.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    bırakılıp başlanılcak oyun değil zaten evet yıllardır öyle yapıyodum ama son 2 aydır günde ortalama 2-5 saat geçiriyorum.elde bişey yok.
    3 günde bi girip questleri yapar çıkarım artık oyunu oynamamı istediği gibi oynarım bende veya satarım.ya da haftada bi girerim eskiden oldugu gibi sadece arena oynarım,demek istediğim buydu.
    ben rank kasıyim deck kasıyim noldu yeni kart geldi wilda geçti blabla..gerek yok sanki o kadar kartı napıcam.son 1 yıldır expler adventurelar önceden bu kadar aralıkla güncelleme yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

bırakılıp başlanılacak oyun değil, yani arada bir girer 1-2 el atar belki 1 görev yapar çıkarsın bu, bundan fazlası değil kesinlikle.
    temel de kart toplama oyunu aslında ama orta da bir şey yok, kendini aşırı tekrar ediyor.
    game play anlamın da hiç bir şey getirmediler, tek standard mod geldi o da tamamen pazarlama taktiği.
    -------
    fikir olarak çok güzel alt yapısı var oyunun, 2s gelebilir, hero seçme kaldırılıp daha hemojen bir yapı kurulabilir, hp bar yükseltilip oyunlar uzatılabilir (control desteleri için), oyunlar oylanabilir, oyun için guild oluşturulabilir, lokasyon olarak inn oluşturulabilir....

yani benim bile şurda 2 dakika da oyunu daha renkli daha zevkli yapacak tonla fikir aklıma geliyor ama adamların istediği telefondan 2 oyun at çık, pack çıkınca da al bu yani fazlası yok.

Fikirlerinize tamamen katiliyorum. Oyunun oynanabilirliği cok fazla, potansiyali cok fazla ama beceriksiz bir ekibin ellerinde yok olup gidecek boyle giderse. Naxx zamani oyunun zirve yaptiği zamandi. Loatheb gibi işlevsel bir kart goremedik. Surekli early game kart getirdikleri icin oyunun hizi aşiri artti removal kartlar is gormez oldu.

• 29 paket açtım Classic ve lich king ile hiç legendary çıkmadı sizce bu normal mi???

• 
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.