Şimdi Ara

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU] (1014. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.758
Cevap
72
Favori
674.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hearthpwn.com/decks/816970-68-wr-mountain-miracle-rogue-anti-priest-update

Bu desteyi yapmayı düşünüyorum kullanan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatty_boy

Şu an gülmekten yerlerde yatıyorum. Bu mesajdan sonra thrall yaptım ve açtığım pack. Pity timera 23 pack vardı, golden legle normalin timerı aynı mı bilmiyorum gerçi.

Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

Tebrikler. Gercek parayla pack acmiyorsaniz golden legendary yilda 1 anca çikar. Bu olayin oyunun aciği olabileceğini dusunmeye basladim. Diablo3 ilk ciktiğinda 2 skilli ayni anda kullandiğinda ölümsüz yapan bir bug vardi o geldi aklima.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OMEGALUL O kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:49:18 >
  • Wild mode ungoro'nun travmasını atlatamamış pirate warriorların ocağı olmuş resmen. Rank5 olup chestimi alayım dedim,13 oyunda 9 tane pirate warrior geldi. Kalanı da 2 renolock, 1 freeze mage ve bir de quest mage. Hayatımın en kanser rank 5 yolculuğuydu. 2. golden shadowformumu verse bari.

• Hangi desteyi yapalım arkadaşlar, oturdu mu şu meta? Erken davranıp dustları ziyan etmeyelim.

Görev kartlarından sadece druid kartı var. Ben o görevi tamamlayasıya kadar rogue ikinciyi bitirir.
  • sano kullanıcısına yanıt
    Rogue güçlü ve ucuz (şahsen hiç oynamadım ama kullanan kullanmayan herkes aşırı sıkıcı olduğundan yakınıyor.), elemental shaman ve taunt warrior stabil desteler ama biraz tuzlular. Midrange hunter ve aggro druid de baya tutuldu bu aralar. Anlayacağınız renkli bir meta hakim.

Eskisi gibi ya pirate warrior ya renolock gibi dar bir yelpaze yok. Hangi klasdan zevk alıyorsanız onu yapın derim.

• sano kullanıcısına yanıt
    midrange/aggro murloc paladin şuan en iyi deste ama pahalı biraz ve o destedeki epicler diğer destelerde oynanamayacağı için ben craftlamadım.(1mana 1/3 epic murloc ve 4 mana murloc adaptlayan kart.)
    quest rogue ve midrange hunter ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Dickinson

midrange/aggro murloc paladin şuan en iyi deste ama pahalı biraz ve o destedeki epicler diğer destelerde oynanamayacağı için ben craftlamadım.(1mana 1/3 epic murloc ve 4 mana murloc adaptlayan kart.)
    quest rogue ve midrange hunter ucuz.

Murlocun verdiği hazzı vermiyor emin ol murloc shaman bile çok zevkli

• Quest Rogue ie patches craftlamadan 5 oldum. Oynarken de sıkılmadım açıkçası. Bir de çok ucuz olan hunter destesi var. O da oynanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark7 -- 30 Nisan 2017; 10:51:25 >
  • Arena ve Tavern Brawl ' da arka arkaya ikidir legend açıyorum.
  • Tarıkacı T kullanıcısına yanıt
    murloc paladin listem tam zaten zevkli bir deste olduğu için ona wickerflame de craftladım. ama murloc shamanda sadece boarda minion spamlıyorsun. zoo tarzı deste oynayacaksam token druid var zaten.
  • Cardback olsa denerdim ama yok hocam, Staff of Origination ile idare ediyoruz.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:48:52 >
  • un goro da şansım gülmüyor daha legend çıkmadı. arenada da hep kötü sonuçlar alıyordum bugün arenada işim rast gitti 12-0Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]Hearthstone: Heroes of Warcraft [ANA KONU]

• Quest Rogue yapayım ben o zaman, ilerde de daha pahalı desteleri denerim olmazsa.
  • daha önce gırgırına arenada karşımıza gelen rakip de mi arenadan geliyor yoksa normal oyundan mı diye sormuştum ama şimdi ciddi ciddi normal oyundan geldiğini düşünmeye başladım. ya bu kadar uyumlu kartlar arenada gelemez ya benim dışımda herkes çok ballı. Niye bana denk gelmiyor öyle desteler arenada. millet 12 win almış ben bir wini zor alıyorum. bazen sıfır winle kapattığım oluyor. Şu ana kadar en çok 2 win almışlığım var daha üç bile diyemedim. Çıldırıyorum. Yemin ederim bir gün bilgisayarı kırıcam bu oyun yüzünden. adamın elinde kendine zarar veren kartla sağlık fulleyen kart vardı ya düşün. Söve söve bi hal oldum artık.
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    ben de ana hesabımda 2-3 arena üst üste kötü deste draftlayınca arenaya ara veriyorum çünkü kötü desteyle ne kadar iyi oynasan da (mctech etrafından, aoe etrafından oynamak vs.) kartlar kötü olunca 3-4 win bile zor görüyorsun.
  • Bruce Dickinson kullanıcısına yanıt
    kardeş kusura bakma dediklerinden tek bir kelime bile anlamadım.
    mctech? aoe? what?
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:48:24 >
  • baymirza kullanıcısına yanıt
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asfasdas11 -- 27 Ağustos 2020; 5:48:14 >
  • 
Sayfa: önceki 10121013101410151016
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.