Şimdi Ara

HDPli Vekillerin Göz Altına Alınması [Ana Konu] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.999
Cevap
12
Favori
49.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pervanee

Tayyip ve çevres dışında bu ülkede hiç kimsenin garantis yok!!

Bu kuyruk acısı fazla değil mi sence de ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teröristleri tutukladılar diye ağlayanlar var. Tamam bende RTE nin diktatör olmasına karşıyım ama teröristleri böyle toplaya toplaya temizleyeceksin hukuk ülkesiysen. Adamlar terör saldırısı yapan pkk yı her fırsatta desteklediklerini söylemiyorlar mı? Bu nasıl hukuk ülkesi? bunları asacaksın ibreti alem için ki bunu idama karşı biri olarak söylüyorum.

Yoksa demokrasi devletiyiz diye daha çok kanlar akar. Bizde klavye başından sallar dururuz anca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

bana aklinizdaki muahlefet ve teroristin tanimini yapar misiniz? sanirim terimleri karistirdiniz.

Bugun hdpye yapılanlar yarın chpye yapılacakların alt yapısıdır.Gerekli desteği gördükleri taktirde(Siz saolun) chpye yarın obur gun tutuklamalar başlıyacaktır bir bakmışız koskoca meclisin yüzde 70 i akp %20 si mhp ayıp olmasın diye chp ve hdpdende bir kısımı bırakmışlar ve bunun neticesnde başkanlık ve yeni türkiyeyle yeni bir yıla başlıyoruz.Hayalinizdeki gibi değil mi adaletin tek bir ağıza baktığı bir ülke.

• quote:

quote:

bana aklinizdaki muahlefet ve teroristin tanimini yapar misiniz? sanirim terimleri karistirdiniz.

Bugun hdpye yapılanlar yarın chpye yapılacakların alt yapısıdır.Gerekli desteği gördükleri taktirde(Siz saolun) chpye yarın obur gun tutuklamalar başlıyacaktır bir bakmışız koskoca meclisin yüzde 70 i akp %20 si mhp ayıp olmasın diye chp ve hdpdende bir kısımı bırakmışlar ve bunun neticesnde başkanlık ve yeni türkiyeyle yeni bir yıla başlıyoruz.Hayalinizdeki gibi değil mi adaletin tek bir ağıza baktığı bir ülke.

adam sana teröristin tanımını yap diyo laf salatası yapma
  • Bazıları teröristlere mecliste yer yok diyor. Sorarım ben onlara, onlar meclise girecek kadar oyu kimden aldılar da meclise girdiler. Terörist arıyorsanız 2 yılda ülkede onlarca canlı bomba patlamasına ses çıkarmayan binlerce insanın ölmesine neden olan yöneciler teröristtir.

• Kandırıldık kelimesi Hdpyi bu işten sıyırır mı bilmem ama denemeliler sonuçta akpde fetoden kandırıldık diyerek sıyrılmadı mı ?

• pervanee P kullanıcısına yanıt
    yapilir tabi ana muhalefet liderinin konusmalarini okumadiniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasannkarabulutt H kullanıcısına yanıt
    Birsey denendi.muzakere edelim anlasalim dediler.ama hdpliler yetinmedi.ozgur dil ozgur din anadilde egitim anadilde muayene anadilde savunma vs.ama hdp pkk ne yapti.karakol insaatini basti barajlari basti yol kesti asker polisi öldürdü.kisaca istedigi sey devletti.kurdistani kurmakti.ama kim bunu kabul edecek.mhpliyi chpliyi gectim, kürtler bile istemiyordu.cozum sureci bitecegi kesindi.cunku pkk hdpnin tek istedigi devlet kurmaktı.7 haziran oncesinde biz Turkiyenin partisiyiz laflariyla oy topladilar.ama terorist cenazesinden bombaci cenazesinden cikmadilar.bunlarin adaletin karsisina cikmamasi demek bolunmeyi kurdistani kabul etmemiz demekti.kimsenin hdpnin yaptigi siyasete bir itirazi yok.ama siyasetci veya gazeteci diye kimsenin teroristlik yapmaya hakki yok.bakin mehmet ali birand gitti abdullah ocalanla roportaj yapti kimse birsey demedi.cunku gazetecilik yapti.ama cumhuriyet gazetecilik mi yapiyor.hdpliler siyaset mi yapiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

akp'yi destekleyen oy veren biri olarak;
    chp'li olupta hdp'li itlere yapılanları destekleyenlerden
    Allah Razı Olsun diyorum.

Bazı o.cocukları var ki, sırf akp'yi sevmedikleri için
    hdp'yi savunuyorlar. babasız p.cler

Noktasına katılırım ama küfür etme hocam o gereksiz insanlar için ban yemeni istemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nehoo

Eşekler rahat etcek

Yapmayın şöyle şeyler
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Kandırmışlar seni burası demokrasi ülkesi falan değil burada hukukta yok. Burada sadece ak partili olmak var.

• quote:

Kandırıldık kelimesi Hdpyi bu işten sıyırır mı bilmem ama denemeliler sonuçta akpde fetoden kandırıldık diyerek sıyrılmadı mı ?

teröristler de hdp lilerin kafasına sıkmaya başlarsa kandırıldık diyebilirler çünkü fetö devleti dahil halkına sıktı
  • Arkalarında halk desteği olması bir şey değiştirmez, IŞİD in de, el kaide nin de halk desteği var.
    Diğer konu hdp liler tutuklanınca meydan PKK ya kalmıyor. Bunlar zaten PKK nın siyasi kanadı. Hdp PKK nın güçlenmesini sağlayan bir yapı. Belediyeler teröristleri taşeron işçi olarak istihdam ediyor, pkk ya lojistik ve siyasi destek veriyorlar, yurtdışında PKK lehine Türkiye aleyhine lobi yapıyorlar vb.
    Ayrıca tekrar söylüyorum sadece son dönemde yüzlerce asker, polis ve sivilin ölmesine neden olan bir örgütün üyesi tabi ki tutuklanmalı. O zaman ben de insan öldüreyim polis gelince de vazgeçmem diyeyim arkamda halk var diyeyim polis beni bıraksın.
    Milletvekili meselesine gelince milletvekili olmak suç işleyeme özgürlüğü vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aagir -- 4 Kasım 2016; 18:26:05 >
  • edit calsmiyor-

ulkeye en azindan adam gibi muhalefet gelir ustune akpden bile daha cok oy alacak adamlar gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

quote:

Kandırıldık kelimesi Hdpyi bu işten sıyırır mı bilmem ama denemeliler sonuçta akpde fetoden kandırıldık diyerek sıyrılmadı mı ?

teröristler de hdp lilerin kafasına sıkmaya başlarsa kandırıldık diyebilirler çünkü fetö devleti dahil halkına sıktı

Fetoya ipleri verende devlet değil miydi aynı şey mi kıyaslayınca bir düşün bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgünK

Valla HDP milletvekillerini hapse atıp, HDP yi kapatarak terörün biteceğine inanıyorsanız tamam destek vereceğim size. Ama eğer yine terör bitmezse o zaman ne yapcaksınız? Bana ne cevabınız olacak? Hadi bu mesajı alıntılayıp cevap verin bana. Kaçmak yok. Tartışacağız.

tek tek öldüreceğiz ne yapacağız ? ülkeyi mi böleceğiz ? yıllardır yaptığımız şey neyse onu yapacağız bu kadar basit.
  • Dolar da 3,16 oldu bu arada ekonomi resmen ince bir ip üstünde yürüyor artık. Başkanlık için bu kadar çaba bence ekonomi batmadan kendini sağlama aldırmak. Gerçi bu saatten sonra bunlar gitmezde zaten, yerlerine gelecek insan bırakmadılar.
  • quote:

edit calsmiyor-

ulkeye en azindan adam gibi muhalefet gelir ustune akpden bile daha cok oy alacak adamlar gelir

İroni mi yapıyorsun bu yazdığınla anlamak cidden güç ironiyse cevaplamana gerek yok ben anlamamamışım demekki.Ülkede muhalefet diye bir şey bırakmıyorlar bırkmayacaklar.

• İşte bu be sonunda adam gibi bir şey yaptı Akp
  • Hdp nin nasıl silah zoruyla kendine oy devşirdiği gerçeğini görmezden gelenler var. Ayrıca milletvekili olurken"namusum ve şerefim üzerine yemin ederim" diyerek kabul ettikleri kanunlara göre yargılanıyorlar.

Bir de hdp Kürt leri temsil eden bir siyasi parti değildir. Aynı şekilde pkk da Kürtleri temsil etmemektedir. Asıl ve en büyük kullandıkları ergüman Kürtçülüktür. Bunu sadece kullanmaktalar.... Bu adamlar açıkça pkk yı, terör eylemlerini, katil apo yu savunmakta olan kişilerdir. Şu an Meclis'te olmalarını da şu an hukuksuzluk yapıyor denilen Akp hükumetine borçlulardır. Akp Kürt halkını ayrı tuttuğu için bu yola girmiştir. Lakin bu teröristler ağızları ile barış derken içlerinde hep savaş naraları attılar ve kaybettiler, kaybedecekler. Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı ile beslenen diğer bir zümre ise kinlerinin kölesi olmuş ve bu uğurda terörist ile aynı safta durma basiretsizliğini göstermektedir.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.