Şimdi Ara

HDMİ çıkışı bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
20.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün ps3 oynamak için açtığımda görüntü gelmemişti. biraz uğraştım ama düzeltemedim. gittim yeni kablo aldım ama oda çalışmadı

HDMİ çıkışı bozuldu büyük ihtimalle, ne yapabilirim? scart girişi alıp girmeyi deniyeceğim. görüntü kalitesi çok düşermi BF3 oynarken

• hdmi ile scart arasında fark oluşur elbette öncelikle sorunun kesin olarak hdmi çıkışında mı olduğunu tespit et
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

hdmi ile scart arasında fark oluşur elbette öncelikle sorunun kesin olarak hdmi çıkışında mı olduğunu tespit et

3 tane kablo denedim. eminim hdmi çıkışında sorun.
  • Kardeş şunu güvenilir bir yerde kontrol ettir, bende geçen kabloyu yanlış takmışım, 2 gün boyunca alet Allah için yattı evde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kamovka

bugün ps3 oynamak için açtığımda görüntü gelmemişti. biraz uğraştım ama düzeltemedim. gittim yeni kablo aldım ama oda çalışmadı

HDMİ çıkışı bozuldu büyük ihtimalle, ne yapabilirim? scart girişi alıp girmeyi deniyeceğim. görüntü kalitesi çok düşermi BF3 oynarken

Garanti varsa 1-2 güne yapıyor servis, bende bozmuştum eski ps3 de, verdim 2 gün sonra aradılar para almadılar.
  • Aynı şey xbox360'da başıma gelmişti ama component pek aratmıyor hdmi'yı o yönden yırttım biraz .Bu arada geçmiş olsun en kısa sürede çözersin sorunu inşallah.
  • makinaya reset atmayı denedin mi bazen Hdmi çıkışa değil de sıcart çıkışına geçebiliyor makina. Power tuşuna uzunca basıp reset attınmı hiç .?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalosi

makinaya reset atmayı denedin mi bazen Hdmi çıkışa değil de sıcart çıkışına geçebiliyor makina. Power tuşuna uzunca basıp reset attınmı hiç .?

denedim işe yaramadı
  • geçmiş olsun o zaman kardeş. yapacak bir şey yok servise gönder.
  •  HDMİ çıkışı bozuldu

Yaptırmakla uğraşmak istemiyorsan ,bu kabloyla hd görüntü alabilirsin.
  • quote:

geçmiş olsun o zaman kardeş. yapacak bir şey yok servise gönder.

Bugun goturdum servise. Ama yurtdisindan aldigim icin sony teknik servisi tamir etmiyorlarmis . scart kablosuyla girdim ama goruntu cok kotu adam yarin getir halletmeye calisirim dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamovka

quote:

geçmiş olsun o zaman kardeş. yapacak bir şey yok servise gönder.

Bugun goturdum servise. Ama yurtdisindan aldigim icin sony teknik servisi tamir etmiyorlarmis . scart kablosuyla girdim ama goruntu cok kotu adam yarin getir halletmeye calisirim dedi.

yukarıda arkadaşta demiş .
    tv'nde component girişi var ise. component kablo alacaksın 720 ve 1080 görüntü verir.
    tv'nde component girişleri yok ise yok ise.composite'de kullanmak istemiyorsan.
    ps3 ün hdmi entegresi bozulmuş olabilir. ben 40 tl ye yaptırmıştım. hdmi entegresinin değişimini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birol özsoy -- 22 Ağustos 2013; 21:24:44 >

• Tv im LG

Rezervem Horızon

Sorun şu tv açıyorum sadece hdmi bağlantısı yok internet üzerinden izliyorum türk kanallarını izlemek için hdmi 1 ve 2 seçenekleri gelirdi şimdi hiç biri yok rezerve yi bile açmıyor sadece tv açılıyor ve boş ekran da kalıyor ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.