Şimdi Ara

HDI Sigorta teklifi hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HDI sigortadan Şubat ayında kasko yaptırmıştım, park halinde araca çarptılar ve tampon hasar aldı.
    Beyan ile yaptırmak için herzamanki servise götürdüm ve bugün sigortadan arayıp o servis yetkili değil kaskonuz bozulur, bize getirin hemö kaskonuz bozulmasın hem ikame araç verelim diye bir teklif yaptılar.

Bu konulara biraz yabancıyım standart prosedür bu mudur niçin bana iyilik yapmaya çalışıyorlar.

Bir de ufak hasar olursa Trimer e işleniyor değil mi?

• Kasko nasıl bozulmuyor orasını anlamadım,kaskonuzu bana özelden gönderin isterseniz bir okuyalım.

Kiralık araç konusunda bunada kaskoya bakmak lazım hangi şartlarda ikame araç veriyor.

Normalde standart prosedür anlaşmasız servisler de 5 gün ikame araç, antlaşmalı servislerde 7 gün verilir.

her türlü hasar tramere işlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damneed -- 22 Mayıs 2017; 14:44:7 >
  • Geçmiş olsun ,

Kast ettikleri şey hasarsızlık seviyenizin aynı kalmasıdır.Anlaşmalı servislere götürürseniz suç sizde bile olsa gelecek sene hasarsızlık seviyeniz aynı kalır.

İstediğiniz servise götürüp götüremeyeceğiniz , ikame araç ve benzer konular poliçenizin nasıl düzenlendiğine göre değişmektedir.

Ufak hasarları HDI Sigorta tramere işlemektedir. İşlemeyen 4 adet firma vardır.
  • Arkadaşlar 2004 model transporter marka araçım ile kaza yaptık.
    Araçta eureko sigortadan trafik sigortası var.HDI sigortadan da kasko yapıldı.
    Sigortacımız Euroko sigorta yetkili servisine yönlendirdi. Ama biraz araştırınca HDI hızlı servise verirsek ARAÇ TAMİR YAPILANA KADAR İKAME ARAÇ VERECEKLERİNİ bildirmeleri üzerine HDI hızlı onarım servisine verdik.
    Sağ olsunlar bize tam 30 takvim günü ikame araç verildi.
    Hasrsızlık indirimi için araştırdığımda ise sadece o sigorta şirketinde tekrar police yaptırırsanız hasarsızlık oluyor. Ama başka şirket ile police yenilemesi yaparsanız hasar kayda gerçtiğinden basamak değişiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.