Şimdi Ara

HD5770 Anlık Takılma sorunu yardım edebilene helal olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: OK_Comsis

quote:

Orijinalden alıntı: SilentGamer

X-FI %100 katılıyorum darboğaz kalmaz ayrıca quad almıyorum şuanlık bütçem yok zaten senenin sonlarına doğru bütçem olucağı için core i5 alıp anakart ram değiştireceğim yani geleceğe yatırımlı olucak E7500 ile yazın sonuna kadar oyunları rahat oynarım diye tahmin ediyorum

musti38

evet frisby'ler berbatmış 450W HİGH POWER alıyorum rahat edersin dediler

Sayin SilentGamer,

Eger 'berbat' kelimesini biraz aciklama imkaniniz olursa, yani hangi urunu kullanip da hangi konularda memnun kalmadiginizi yazabilirseniz, teknik olarak cevap veme firsatim olur.
    Yoksa bu sekilde kuru gurultuden ibaret kaliyor.
    Saygilarimla,

bana berbat dediler açıkçası yoksa benim pek bilgim yok psu hakkında

• Powerman PSU'lar In-Win üretimidir. Kalitesiz diyen arkadaşlara Psu etiketinin üzerindeki sağ alt köşede bulunan "inspired by in-win" yazısını göstermek gerekir. En az Asus ve Aopen kadar kalitelidir. Üzerinde yazan gerçek değerleridir. 300W lık olanı ile 5770 kullanadan arkadaşım var, sorunsuz çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: helvetia

Powerman PSU'lar In-Win üretimidir. Kalitesiz diyen arkadaşlara Psu etiketinin üzerindeki sağ alt köşede bulunan "inspired by in-win" yazısını göstermek gerekir. En az Asus ve Aopen kadar kalitelidir. Üzerinde yazan gerçek değerleridir. 300W lık olanı ile 5770 kullanadan arkadaşım var, sorunsuz çalışıyor

evet zaten psu'dan değil heralde Cooler Master M520 aldım hala sorun devam ediyor 520W 80 plus olmasına rağmen
  • 450W HİGH POWER işinizi görecektir
  • 520W Real +80Plus psu aldık hala sorun devam ediyor işlemcimide 3.0 ghz'ye çektim
  • ayrıca şundan olabilirmi işlemci fanı 4 yerden oturtuluyoya benim 2 yer kırık 2 yerden sabitliyorum ondan dolayı olabilirmi
  • quote:

ayrıca şundan olabilirmi işlemci fanı 4 yerden oturtuluyoya benim 2 yer kırık 2 yerden sabitliyorum ondan dolayı olabilirmi

İşlemci kaç derece oluyor oyunlarda?
  • quote:

ayrıca şundan olabilirmi işlemci fanı 4 yerden oturtuluyoya benim 2 yer kırık 2 yerden sabitliyorum ondan dolayı olabilirmi

Everest programından sistem kararlılık testi yaptırın. Bakalım işlemci kaç dereceye kadar çıkacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

İşlemci kaç derece oluyor oyunlarda?

arkadaşın pc de denedim ondada yükte 3.0 ghz oc ile 50 derece gördü max baktım işlemci darboğaz yapıyo ondada aynı sorun oldu p4 ile denedim benim hd5770 %60 dahada arttı takılma Q6600 alırsam darboğaz kalkarmı

• Q6600'ü alıp 3.0 ghz getirirsen daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakist87

Q6600'ü alıp 3.0 ghz getirirsen daha iyi olur.

ya acaba catalyt control centeri silsem sorun düzelirmi
  • Sürücü sorununa benziyor, alt tab'larda kalan ekranlar sanırım. Başka sürücülerle deneyin, birde bios update yapın, ekran kartınızda sorun, umarım yazılımsaldır.
  • sorun işlemciden dolayıymış yardım eden herkeze teşekkürler
  • hangi işlemciyi aldın acaba ? Ben de 5770 alcam da işlemci sorun yapmasın istiyorum.
  • Hangi işlemciyi aldın işlemcinin yanında kaliteli bir 400 watt güç kaynağı alırsan çok daha iyi olur.Sistemini riske atmamış olursun.
  • ekran kartın güzelde işlemcin zayıf bence bir işlemciyi kontrol et...
  • s.a abiler bendede bi sorun 5770 aldım takılma kasma oluyor ac2 de bile adamda 4650 var daha akıcı oynuyor
    sistemim:
    core2 duo e7500
    4gb ram 1333mhz
    sapphire vapor-x hd 5770 1gb ddr5
    cooler master 450 500w kasa
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.