Şimdi Ara

HD4870 GTA4 TE EKRAN KARE KARE OLUYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ne yaparsam yapıyım bi türlü geçmedi indirmediğim crack yama kalmadı ama olmuyor oyunu oynuyorum 15dk sonra pat ekran kare kare ses gelmeye devam ediyor ayrıca bir şey dikkatimi çekti kartın üstünde 3 tane led var donunca onlar 2 kere yanıp sönüyor sapphire msj attım ilgilenmediler kartı satana kadar tabi lütfen yardım edin kartta oc yok ayarları catalystten yazılanlar gibi yaptım gene olmadı
    4gb ram, ve x4 9650 amd işlemcim, sapphire hd4870 512mb kartım, 520w akasa zen le gelen power, vendetta soğutucu var
    ayarlar sırası ile
    1440x900
    75hz
    very high
    high
    40
    60
    100

• FOR P/N:188-01E85-001SA,SKU#11133-00-XXR ONLY

ekran kartı kutusuna bak.bu rakamlar uyuyo mu?

eğer uyuyo sa burdaki işlemihttp://forum.donanimhaber.com/m_25318906/tm.htm

bu dosyayı kullanarak yapıcaksın http://us.sapphiretech.com/driver/478.zip

ekran kartının biosu hatalı.üretimden.5dk lık bir işle herşeyi düzeltebilirsin...
  • kardeş çok sağol yardımların için ama başka yolu yokmu benim kart mavi pcb yani sapphire nin kendi üretimi ve hatasının düzeltildiği yazıyordu bunu bi programla halledemezmiyiz
    ama sku111
  • program yok. bende bundan var

psu ve sku tutuyosa sorun biostadır.aynı hata bende de oluyodu.ama bende ses gelmiyodu dadadadadada gibi sesler çıkıyodu.tam olarak bilemiyorum.ben böyle çözmüştüm.tam modeli vs yazarsan?
  • sapphire hd4870 512mb soğutucusu referans soğutucu senin resimdeki gibi

• kutunun üstündekileri yazıyorum
    PN 188-01E85-001SA
    SKU#11133-00-20R
    hepsi bukadar başka bişey yazmıyor
  • bende yukarda yazmıştım zaten bunları.hatalı bios olan ekran kartı bu.biosunu flashlaman lazım.yukarda bahsetmiştim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.