Şimdi Ara

HD Türk Torrent Üye Alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
5.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar;

Türkiye deki birçok Torrent Sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. Hiçbir işimizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla " Daha iyisi nasıl yapılır ? " ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

Üye Alımımız açık... Üye olan her kişiye 1 adet davetiye ve 10GB Upload Kredisi ekleniyor. HDTurk Rip Grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak Rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. Sitemizde Görev almak isteyenler için gerek DJ, gerek Ripper, gerekse uploader olmak üzere Kapımız sonsuza kadar açıktır. Yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

Eğer sizde biran önce aramızda yerinizi almak istiyorsanızhttp://hdturk.eu/ bekleriz...

" Güncel Paylaşımın Tek Adresi " diyerek çıktığımız bu yolda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. Gelin çıktığımız bu yolculuğumuza sizde katılın.

http://hdturk.eu/signup.php?

Sevgi Ve Saygilar hdturk.eu Yönetimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spayk07 -- 4 Ocak 2018; 12:28:45 >

• Merhaba

Üye olmayı denedim ancak, davetiye kodu istiyor.
    Gönderebilirmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: parodist

Merhaba

Üye olmayı denedim ancak, davetiye kodu istiyor.
    Gönderebilirmisin?
    Arkadaşlar bir tanıtım yapıyorsunuz,güzel,üye açık diyorsunuz daha 19 Mart ki mesajınızda,lakin siteye gidince davetsiz misafir muamelesi yapıyorsunuz.YA bu konuyu silin yada şu işi adam gibi yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tecman -- 22 Mart 2016; 15:29:57 >
  • Davetiye kodu istiyor üyelik açık falan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Davetiye kodu istiyor üyelik açık falan değil.
    Arkadaşlar yeni vark ettim üye almı açık olması gerekirdi :( Davetiyem yok malesef.

@kingo_disco
    @tecman
    @parodist
  • quote:

Orijinalden alıntı: spayk07

Arkadaşlar yeni vark ettim üye almı açık olması gerekirdi :( Davetiyem yok malesef.

@kingo_disco
    @tecman
    @parodist
    Halihazırda ki üyeliğimi iptal eden siteden ne beklenirki, şimdi birileri ratio muhabbeti de yapmasın basbayağı üyeliğimi silmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkrc

Halihazırda ki üyeliğimi iptal eden siteden ne beklenirki, şimdi birileri ratio muhabbeti de yapmasın basbayağı üyeliğimi silmişler.
    hocam cok acil davetiyeniz var ise yalcinkayadekorasyon@gmail.com gönderebilirmisiniz
  • Üye alımı açılmıştır arkadaşlar, Üye olmak isteyenleri bekleriz.

Not: Tavsiye edeni sorarsa spayk07 yaza bilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spayk07 -- 18 Mayıs 2017; 22:17:42 >
  • konuyu hortlatıyorum ama hdtürk e uzun zamandır giremiyorum sorun mu var acaba yoksa site kapandı mı
  • Babakedi kullanıcısına yanıt
    Bu adresten devam ediyor artık
    http://hdturk.eu
  • Davetiye kodu nasıl alabiliyoruz acaba? Nasıl üye olabiliriz?

Yardımcı olursanız sevinirim...Teşekkürler.
  • eski sitesindeki üyeliklerimize ne oldu acaba ? yeni siteye giriş yapamadım üyeliğimi görmüyor.
  • eu olduktan sonra banlandım. banı kaldırabilirmisiniz rica etsem. sahinersun@windowslive.com seed yaptığım halde banlandım. uyarıları kaldırdım puanlarımı kullanarak ve ratem de yüksekti.
  • Site üyelik alımını ne zaman açacak acaba bir bilginiz var mı .
  • şu an açık. 5 nisanda açılmış fakat onay maili gelmedi. turkwebservis@gmail.com
  • beyler noldu siteyi mi kapattılar , yerinde yok
  • Trurkiye de amerikdan daha iyi calisan sansur telif hakki ekibi bunuda ucurmus ac gozluler.
    Internet ozgurluktur sanat telif hakki ayagina milyon dolarlari zaten goturuyorsunuz.
    Bunlara calisan yazilimcilarinda torrent uyelik sataninda belasini versin diyelim ne diyelim.
  • Hdturk.de simes1_2000hotmail.com
  • hd turk davetiye kodu paylaşmak isteyen olursa
    enginabdul@gmail.com
  • Davetiye alabilir miyim. erhankol.official@gmail.com
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.