Şimdi Ara

HD Flim izlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdslar birazda ekran kartı almaya gidecem ama nvdia ve ati arasında kaldım amacım sadece hd flimi en canlı ve guzel gostereni almak forumda bir kac konu var ama herkes farklı bise dior cıkamadım isin icinden

9500gt veya ati 3650 her ikiside ddr2

tesekkurler....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ati kartlar avivo sayesinde daha net ve kaliteli görüntü veriyor.
  • Pclabs'ın bir incelemesi vardı bu konuda ati ve nvidia'yı görüntü kalitesi olarak kıyaslıyordu; ati daha net görüntü veriyordu, yani incelemenin sonucunda öyle diyordu; şu an inceleme linkini bulamıycam ama forumda da bu konu vardı arama yaparsan belki bulursun
  • Ati kartlarda renk ayarı kendiliğinden ayarladır güzel görüntü kalitesi vardır...Nvidia da ise renk ayarı kullanıcıya bırakılmıştır o yüzden ben ati diyorum tabi nvidia da kendi ayarlarınızı yapabilirsiniz...
  • evet o konuyu okudum ama sımdı de nvdia da cuda var diyorlar onun avantajını soluyorlar yakın tarihli bir incelemede bulamadım... fiyat olarakda iki kart arasında 20 tl fark var 9500gt daha pahalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: merman

evet o konuyu okudum ama sımdı de nvdia da cuda var diyorlar onun avantajını soluyorlar yakın tarihli bir incelemede bulamadım... fiyat olarakda iki kart arasında 20 tl fark var 9500gt daha pahalı...

Son kulanıcıya pek katkısı yoktur....
  • ozman ben ati alayım tesekkrler arkdslar....
  • Şimdiden hayırlı olsun...
  • ati ati ;)
  • quote:

Hd için HD serisi ati iyi gider avivo var atide

nvidiadada cuda var ama daha bakmadım
    sana gelcek olursak tabiki ati
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outrage

quote:

Hd için HD serisi ati iyi gider avivo var atide

nvidiadada cuda var ama daha bakmadım
    sana gelcek olursak tabiki ati

nvidia cuda tabanlı badaboom var
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

ati kartlar avivo sayesinde daha net ve kaliteli görüntü veriyor.

Şehir efsanesi Nvidia'dan Ati'ye geçtim aradaki tek fark Ati'de kontrast'ın ve renk doygunluğunun fazla olması bazı mkv gibi yüksek kaliteli videolarda Nvidia'daki görüntünün daha net olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim bu video'dan video'ya görede değişebiliyor genelde ikiside birbirinden çok farklı değiller. Bu arada Nvidia'daki video hızlandırmanın ismi pure video'dur cuda bazı uygulamalarda gpu'daki paralel işlemcilerin kullanımı ile işlemlerin cpu'ya göre daha hızlı yapılmasını sağlayan yazılımsal teknolojinin ismidir ayn şeyin karşılığı Ati'de stream'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_capone -- 21 Ocak 2010; 18:10:22 >

• Sistem eski nesil olmadığı sürece bütün iş yazılımda biter. Doğru kodekleri ve doğru oynatıcıları seçmek önemli. Yeni nesil herhangi bir On-Board VGA ve uygun fiyatlısından çift çekirdekli bir işlemciyle bile rahatlıkla tatmin edici sonuçlar alınabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.