Şimdi Ara

HD Audio Rush 5.1 Gear Sound Decoder (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
795
Cevap
8
Favori
122.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu aletin iki tane optik bir coaksiyel birde aux girişi var.bunları kullanarak ses kaynagına baglanabilirsin .bagladıktan sonrada 6 lı çıkışları kullanarak ses sistemine uygun aparatlarla geçiş yapıyorsun. ben hem pc yi hem ps3 optik kablo ile bagladım çok iyi verim alıyorum.pc den müzik dinlerken dts anahtarı ile geçiş yapıyorsun aynı şekilde ps3 ü kullanırken aletin arkasındaki küçük anahtardan geçiş yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayanka -- 5 Mart 2010; 9:17:52 >
  • ayrıca baglantı aparatlarını kadıköy yazıcıoğlu ishanından ucuza bulabilirsin .ben tanesini 2.5 liraya aldım.hamalar mediamackt ta 8 lira civarında .kalite farkı yok ama fiyat farkı çok bence.ses kalitesine gelince ben çok memnunum oldukça tatmin edici.winampa birde dfx kurarsan süper ötesi olur
  • GreatWhite
    TEŞEKÜR EDERİM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN BENDE RUSYADA Bİ ARKADAŞIM VAR ONA HABER VERDİM EĞER VARSA BANA ALIP GÖNDERECEK İNŞALLAH VARDIR
  • ELİMDE LG 492H DVD PLAYER VAR TELEDÜNYANIN HD KUTUSU VAR İKİSİDE OPTİK ÇIKIŞ BUNA KARŞILIK X530 SES SİSTEMİ VAR BU CİHAZ BANA ÇOK LAZIM
  • Getiren olursa bende alıcam
  • aleti ilk defa gördüm ama mükemmel bir alete benziyor, bende katlı setlerden var, ama onu satın almadan önce ben de buna benzer bir aleti çok aramıştım keşke eskilerde de olsaydı bu aletten...

özellikle 3 kablolu seti olan arkadaşlar (turuncu yeşil siyah) bence kaçırmasın...
  • ARKADAŞLAR KİMSEDEN SES ÇIKMIYOR NE OLDU HAYIRLI HABERLERİNİZİ BEKLİYORUZ
  • Üretici firmadan cevap geçte olsa geldi, 3,5 mm stereo çıkışlı olan model artık üretilmiyormuş ve stoklarındada yokmuş.

Getirtebilirsem yine RCA çıkışlı olanlardan getirteceğim çünkü en yeni model bu, yanındada 3.5 mm stereo bağlantısı için dönüştürücü kablo vereceğim.
  • takipteyiz
  • Heyecanla Bekliyoruz.
  • ATEŞİMİZ SOĞUMASIN BİZ BURDAYIZ
  • Ben de bekliyorum Great White, daha önce pm de atmıştım zaten hatırlarsan. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Üretici firmadan cevap geçte olsa geldi, 3,5 mm stereo çıkışlı olan model artık üretilmiyormuş ve stoklarındada yokmuş.

Getirtebilirsem yine RCA çıkışlı olanlardan getirteceğim çünkü en yeni model bu, yanındada 3.5 mm stereo bağlantısı için dönüştürücü kablo vereceğim.

Kardeş getirtebilirsen bende almak istiyorum bütçe sorunum yok takipteyiz ayrıca pm ile ulaşırsanız çok sevinirim
  • beklemece
  • Arkadaslar ürünün ureticlerindn bir tanesi Nisan ayı itibariyle 3 çıkışlı ürünlerden yeni bir serinin uretlme başlanacağı ve 6 çıkışlı versiyonda aşılan sorunlarla bu serinin daha stabil olacağını soyledi...

Great ile konuşma fırsatı yakalayamadım ama kendisini yonlendirerek burdan getirtmesine ikna etmeyi düşünüyorum...
  • tabi arkadaşlar otganize olup beraber hareket etmekte fayda var en sağlıklı ürünü almak iyi tabi
  • Şöyle bir inceleme var ürün hakkında.

http://www.dr-lex.be/hardware/hdar_review.html
  • İnceleme İyide Aramızda bulunan bunu çözebilecek Arkadaşlardan bilgi bekliyoruz.
  • ARKADAŞLAR BEKLEMEDEYİZ
  • incelemeyi türkçeye çevirecek arkadaşlar varmı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.