Şimdi Ara

HD Audio Rush 5.1 Gear Sound Decoder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
796
Cevap
8
Favori
122.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türkiye'de yok, ebay'den aldım ben de.
  • ben de 2hafta önce ebayden aldım toplamda 82 $ a geldi 9 günde elime ulaştu tavsiye ederim ebayi boşuna Türkiye'den 3 katı fiyata alıp kazık yemeye değmez
  • ebaydan hiç alışveriş yapmadım..nasıl yapılacagını bilmiyorum.biraz tereddütüm var.açıklayıcı bilgi içeren link verebilirmisiniz
  • Kargoyla berabermi size 82 $'a maloldu??
  • evet kargo dahil 82 $ a maloldu aldığım satıcının sattığı diğer ürünün aşağıda linkini verdim, tavsiye ederim güvenli bir satıcı

5.1 SOUND DECODER 5.1 AUDIO DECODER FOR PS3 XBOX360 PS2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi julien -- 7 Ocak 2010; 18:55:41 >
  • @julien cevap için çok sağol, yalnız birkaç sorum olacak cevaplayabilirseniz memnun olurum

1-Cihaz Amerikan olduğu için extra adaptör aldınızmı (110 Volt-220 Volt dönüşümü için)
    2-Resimlerde uzaktan kumanda görünmüyor, hangi girişin aktif yapılacağı nasıl belirleniyor
    3- linkini verdiğiniz siteyi daha önce inceledim (iyibey) ama pek birşey anlamadım, paypal için sizmi uğraştınız yoksa iyibey sitesi belli bir komisyon karşılığı yardımcımı oluyor
  • Kardeş PayPal için kimseye ihtiyacınız yok, kendiniz rahatça kayıt olabilir
    ve bundan sonra alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bir de zayıf iyibey yerine
    doğrudan E-bay ı gezin derim.
  • 1- Cihaz normal 220 volt uyumlu adaptör ile geliyor extra dan bir dönüştürücüye ihtiyaç yok
    2-Ürünün üzerinde switch anahtarı var bu sayede girişler aktif ediliyor
    3-PAypal ücretsizdir ve isteyen herkes üye olup kullanabilir

almak isterseniz her türlü konuda yardımcı olurum iyi akşamlar...

• arkadaşlar bu cihazı nasıl kullanıyorsunuz.
    bu cihazın anfi özelliği yok anladığım kadarı ile sadece decoder.
    kullanacağımız speaker sistemi hangi özellikte olmalı
    siz hangi sistemle nasıl kullanıyorsunuz
    ve bu sistemle kullanabileceğimiz sistemlerden örnekler verebilirmisiniz.
  • Mesela WD HD player'ınız var ve 5+1 ses almak istiyorsunuz, dvd player'ınız var ve 5+1 sesi sadece coax'dan veriyor. Ses sistemi olarakta Logitech X530, X540 Creative Giga- Mega gibi sadece analog ses girişi olan cihazlarınız var. O zaman bu cihaz size yardımcı oluyor, Optik ve Coax'dan girilen sesi analog 5+1'e dönüştürüyor.

Çünkü piyasada uygun fiyata optik ve coax ses girişli 5+1 ses sistemi yok. Bir aralar Everest H5402 vardı uzun süredir onunda sıfırı bulunmuyor.

quote:

Orijinalden alıntı: eztech
    arkadaşlar bu cihazı nasıl kullanıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: GreatWhite

Mesela WD HD player'ınız var ve 5+1 ses almak istiyorsunuz, dvd player'ınız var ve 5+1 sesi sadece coax'dan veriyor. Ses sistemi olarakta Logitech X530, X540 Creative Giga- Mega gibi sadece analog ses girişi olan cihazlarınız var. O zaman bu cihaz size yardımcı oluyor, Optik ve Coax'dan girilen sesi analog 5+1'e dönüştürüyor.

Çünkü piyasada uygun fiyata optik ve coax ses girişli 5+1 ses sistemi yok. Bir aralar Everest H5402 vardı uzun süredir onunda sıfırı bulunmuyor.

quote:

Orijinalden alıntı: eztech
    arkadaşlar bu cihazı nasıl kullanıyorsunuz.

teşekkür ederim aydınlatıcı cevap için.

aynen dediğiniz gibi NMT (egreat 34) kullanıyorum.

o zaman sub anfi görevini üstleniyor demekki.

peki bahsettiğiniz kombinasyonu kullanıp ciddi anlamda kaliteli bir surround ses oluyormu.

kullanan tecrübe eden arkadaşlar varmı acaba...

• evet ses kaliteli oluyor ama ben x-540 ile kullanıyorum kullanılan ses sisteminin kalitesine göre ses de mutlaka değişir mesela bose gibi markalarla kullanılırsa şüphesiz daha iyi olur tabii...
  • bu alet deli gibi aradığım, artık üretilmeyen, 2. eli 300-600 TL ye satılan creative ddts-100 ün yaptığı işi çok ucuza yapan aletmi !!!
    o mu bu?
    hakkatten o mu?
    pc ye oluyo mu, denediniz mi?
    macintosh kullanıyorum sorun olur mu?
    alternatifi var mı?
    ya çok soru sordum çok heycanlandım
    yaklaşık 1 yıldır THX 550 yi 2.1 olarak kullanıyorum
  • evet artık dts-100 ü bulunmayan hint kumaşı gibi arayıp değerinin 3 katını ödemeye gerek yok bu alet onun yaptığı her işi yapaıyor hem DECODER hem de ENCODER olarak kullanabilirsiniz ben Encoder olarak ps3 ü bağlamada kullanıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi julien -- 19 Ocak 2010; 7:45:29 >
  • verdiğiniz linkten siparişi verdim de, bnde ilk defa internetten alışveriş yapıyorum!
    kaç güne gelir acaba?
  • gönderilen kargonun çeşidine göre değişir ortalama 15 gün diyebilirsiz...
  • ahh çok uzun!!
    seninki kaç günde ulaştı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supreme_ea -- 19 Ocak 2010; 14:40:50 >
  • Benimde uzun zamandır aradığım ürün bu.
    Ebay e üye olduk diyelim, sanal kartımızla da ödesek..

Gümrükte bir sıkıntı oluyor mu?
    Bazen yurtdışından ürün gönderenler Türkiye nin durumunu bildiklerinden
    değerini düşük gösteriyorlarmış.

Yardımlarınız bekliyorum.
  • Gümrükte 150 Euro ya kadar sınır var ondan sonrası %20 vergiye tabii oluyor bu ürün için sıkıntı yaşamazsınız benim elime 11 günde ulaştı gönül rahatlığı ile ebay den alışveriş yapabilirsiniz.

Bu ürün için değerini düşük göstermeye gerek yok zaten paket de bayağı küçük (Paket küçük olunca 1000 $ değerindeki bir saati bile gümrükten takılmadan alanlar var. Tamamen gümrük memurunun o anki insiyatifene ve dikkatsizliğine kalmış Ör: Mesela akşam eşi ile kavga ettiyse ve ürününüz de 200 $ sınırını aşmışsa büyük ihtimalle gümrüğe takılacaktı yok akşam iyi vakit geçirmişse sorunsuz geçer )

Bunun gibi binlerce yaşanmış olay vardır yazdıklarımda abartı yoktur bilginize...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.