Şimdi Ara

HD Audio Rush 5.1 Gear Sound Decoder (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
796
Cevap
8
Favori
122.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürünü Ebay dan alan arkadaşlara bi sorum olacak 82 dolar harici gümrük masrafı felan çıkıyormu bu konuda bilgi verirseniz sevinirim
  • kayanka nereden temin ettiniz ürünü?

lunashops
  • ARKADAŞIM YUKARDA LİNKİ VARYA EBAYDAN ALIYOLAR YURT DIŞINDAN
  • Arkadaşlar beni zorluyorsunuz ürün getirmem için
  • Ya şu arkası 6'lı olan değilde 3'lü olandan getirtirebilirsen daha iyi olur GreatWhite
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Ya şu arkası 6'lı olan değilde 3'lü olandan getirtirebilirsen daha iyi olur GreatWhite

creative ve logitech için birebir bir ürün..
  • Firmaya mail attım, bakalım nasıl bir dönüş olacak.

quote:

Orijinalden alıntı: chatixx
    Ya şu arkası 6'lı olan değilde 3'lü olandan getirtirebilirsen daha iyi olur GreatWhite
  • İlgin için teşekkürler GreatWhite

Merakla bekliyorum sonucu...
  • hocam yukarda resmini verdiğim modeller daha kaliteli gibi duruyor onlardan getirtme durumun yokmu.
  • Arkadaşlar açık gri ve altın renkli gibi (2006 üretimi) gözüken modeli hiç bir yerde bulamıyoruz;

Yukarıda da dediğim gibi bu aşağıdaki üründe artık eski üretim sayıldığı için sürekli yeni ürüne yönlendiriyorlar;

Çoğu "üreticiden satıcı"dan 100tane siparişle istek üzerine üretildiği söyleniyor;

HD Audio Rush 5.1 Gear Sound Decoder
     HD Audio Rush 5.1 Gear Sound Decoder

Ama bahsettiğimiz bu (3lü) modelden en az 5 tane olmak kaydıyla gönderecek bir yer bulabildim...

Greatwhite'tan ses çıkmazsa ben Uçak Express Kargo ile getirtmeyi düşünüyorum...

1 haftada burda olur...

Express kargo nedeniyle, size göndereceğim ürünlerin maliyeti en kötü Greatwhite'ın verdiği fiyattan 5TL pahalı olur diye düşünüyorum...

İhtiyacı olan arkadaşın çokluğu açık, bu anlamda daha fazla getirtmek isterdim ama bende ihtiyacımı kafama takmam nedeniyle bütçemi zorlayarak bu işe girişicem...

Umarım arkadaşımız halleder...

Edit: 2. foto...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 4 Mart 2010; 11:40:18 >

• SATIŞA ÇIKARDIĞINDA HABER VERİRSEN SEVİNİRİZ
  • Firmadan hala dönüş olmadı, bekliyorum

@T-una yurtdışından gelen ürünlerde 100 Euro'ya kadar muafiyet var, üstü değerlerde gümrüğe takılır, müşavir komisyonu, ithalat-ihracat beyannamesi vs. derken sürpriz rakamlarla karşılaşabilirsiniz. E-bay'den alan arkadaşlar 1 tane aldıkları için gümrükte sorun olmamıştır
  • Biliyorum en iyisi bavul ticareti ama işte bir New York ya da Shanghai yapıp gelemiyoruz ...

Sanırım sen bu şekilde 20 tane getirttin? Çünkü dış kutuları felan yoktu diye hatırlıyorum, bende yurtdışından dönerken iTouch'ların kutularını sığmadığı için hep atmak zorunda kalmıştım...

Artık ben hep şu yöntemi kullanıyorum; satıcıya söylüyorsun Proforma'yı 80USD yapıyor... Express kargo ile gümrükten daha rahat geçiyor, olabildiğince sorunsuz geliyor...

Sen 3 output versiyondan getirtebileceksek bellirlense bende çok sevineceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 4 Mart 2010; 13:05:16 >
  • bu üründen almaya niyetim var arkadaşlar,burada satan biri olursa ilk tercihim olur ,olmazsa mecbur e-bay

@t-una

dostum anlamadım ne demek istediğini 5 kişiye mi ihtiyacın var ürünü getirebilmek için eğer öyleyse beni ekleyebilirsin
  • Zep,

Yok hayır, ben mecburi 5 adet getirticem...

Bir tanesi kendime geri kalanı sizlere...

Ürünü almak isteyen zaten 10larca arkadaş var, getirtsek kapışılacağı kesin...

Yalnız Keşke senin dediğin gibi öyle sıcak bir ortam olsada paraları derleyip hep beraber getirttsek...

Edit: Evlenme yolunda biri olarak bütçeyi denkleştirmede zorluk çekiyorum, bu şekilde 3çıkışlı modelden toplu getirtmek isteyene yönlendirmede yardımcı olabilirim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 9 Mart 2010; 12:24:15 >
  • ARKADAŞLAR 3 ÇIKIŞLI MI DAHA İYİ 6 ÇIKIŞLI OLANMI BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARMI BENİM HOPARLÖR X530 ONUNDA 3 GİRİŞİ VAR 6 ÇIKIŞ İÇİN EKSTRA KABLO GEREKİYO BU DA KALİTE KAYBINA NEDEN OLUR MU ACABA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bedevi1903 -- 4 Mart 2010; 15:52:24 >
  • şimdi bilen arkadaşlara bir sorum olucak bende pro logic bir anfi ve buna bağlı 5+1 sessistemi var ama anfinin dijital girişi yok ve ps3 +wd hd player live cihazlarımdan bu ses sistemine dts ses vermek istiyorum bu cihazla mümkünmü eğer mimkünse sırasıyla nasıl bir bağlantı yapılıyor.

bilipte cevap verirseniz çok minnettar olurum.
  • @HEKTOR-NG Eğer anfide 5+1 analog giriş varsa bu cihazı ps3 ve wd hd player'dan ses almak için kullanabilirsin, yani dijital ses çıkışlarını decoder'e decoder'in analog 5+1 çıkışını anfiye gireceksin

@T-una ben 10 tane getirtmiştim, Çinden gelen bir arkadaş yanında getirdi.

@bedevi1903 eğer bu decoderi x530'la kullanacaksan 3 stereo çıkışlı olanı elindeki kablolarla kullanabilirsin, 6 çıkışlı olanınıda bir tarafı RCA diğer tarafı dişi stereo olan kabloyla kullanabilirsin. Yanılmıyorsam @cezayirli nickli arkadaşa böyle kablo hazırlayıp göndermiştim, x530'la kullanıyor çünkü
  • Ben de GreatWhite'dan aldım 6 çıkışlı olandan,X-530 bağlamak için bir de mediamarkt tan 3 adet 2rca fiş-stereo jack kablo aldım.Başka yerde bulamadım çünkü bu kablolardan.(Markası Hama)Bu olay ses kalitesinde bir sorun yaratır mı?İçinden çıkan optik kablo yerine başka bir kablo alsam mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.