Şimdi Ara

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.470
Cevap
56
Favori
86.858
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Yalnız ne mağdur oldunuz be . Şu tip konular o kadar mide bulandırıcı ki. Yüzsüzlük ve pişkinlikte örnek gösterilebilir. Bir hatadan bir açıktan faydalanamamayı bir ekskilik, mağdurutiyet gibi sunmak ve alamadığında adalet arıyormuş gibi HAK iddiasında bulunmak. Bu ne pespayeliktir arkadaş. Yasa senden yana olsa bile HAK sahibi değilsin dostum, kendini savunmaya çalışma boşuna, daha da sevimsiz oluyorsun.

Yurtdışı ve yurtiçi fırsatları biz de takip ediyoruz . Fiyat şaşırtıcı derecede çok cazip olduğunda sipariş geçiyoruz , satıcı ürün fiyatının yanlış girildiğini gerekçe gösterip iptal ederse " eyvallah " diyoruz.

Hiç bir emek vermeden , bir kaç tuşa basma seni HAK sahibi yapmaz. Bu şuna benziyor. Yolda yürürken öndeki adam Dalgınlıkla parasını düşürüyor ve sen yerden alıp cebe indiriyorsun. Seni görenlere de " yerde buldum para benim " diyorsun

Bir de burda kendi vicdanlarini rahatlatmak icin uzun uzun paragraflar dizmisler.

Bu ulkenin kanayan damarlari bunlar. Firmalar bunlar gibi yuzsuzlerden kaybettiklerini diger iyi niyetli insanlardan cikarma yoluna gitmek zorunda kaliyor.

Tipki elektrik faturasindaki kacak kullanim bedeli gibi...

Donanımhaber de tüketici hakları konulu video var...
    Günlerce izleyin onu anlamazsanız bi daha izleyin...
    Olmadı anlayacağını düşündüğünüz birine izlettirin o size izah etsin...

https://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/internetten-Alisveris-Cayma-Hakki-ve-Yasal-Duzenlemeler.htm

Erdi ve Mesut arkadaşlar güzel izah etmiş...
    Gerek var mı kişisel yorumlara...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

Orijinalden alıntı: Grimnaxx

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Yalnız ne mağdur oldunuz be . Şu tip konular o kadar mide bulandırıcı ki. Yüzsüzlük ve pişkinlikte örnek gösterilebilir. Bir hatadan bir açıktan faydalanamamayı bir ekskilik, mağdurutiyet gibi sunmak ve alamadığında adalet arıyormuş gibi HAK iddiasında bulunmak. Bu ne pespayeliktir arkadaş. Yasa senden yana olsa bile HAK sahibi değilsin dostum, kendini savunmaya çalışma boşuna, daha da sevimsiz oluyorsun.

Yurtdışı ve yurtiçi fırsatları biz de takip ediyoruz . Fiyat şaşırtıcı derecede çok cazip olduğunda sipariş geçiyoruz , satıcı ürün fiyatının yanlış girildiğini gerekçe gösterip iptal ederse " eyvallah " diyoruz.

Hiç bir emek vermeden , bir kaç tuşa basma seni HAK sahibi yapmaz. Bu şuna benziyor. Yolda yürürken öndeki adam Dalgınlıkla parasını düşürüyor ve sen yerden alıp cebe indiriyorsun. Seni görenlere de " yerde buldum para benim " diyorsun

Bir de burda kendi vicdanlarini rahatlatmak icin uzun uzun paragraflar dizmisler.

Bu ulkenin kanayan damarlari bunlar. Firmalar bunlar gibi yuzsuzlerden kaybettiklerini diger iyi niyetli insanlardan cikarma yoluna gitmek zorunda kaliyor.

Tipki elektrik faturasindaki kacak kullanim bedeli gibi...

Donanımhaber de tüketici hakları konulu video var...
    Günlerce izleyin onu anlamazsanız bi daha izleyin...
    Olmadı anlayacağını düşündüğünüz birine izlettirin o size izah etsin...

https://www.donanimhaber.com/diger/haberleri/internetten-Alisveris-Cayma-Hakki-ve-Yasal-Duzenlemeler.htm

Erdi ve Mesut arkadaşlar güzel izah etmiş...
    Gerek var mı kişisel yorumlara...

6:10 dan sonra izleyin...
    Öncesini de izleyin ki bilgilenin...

• çankaya ilçe tüketici hakem heyeti en sonunda karara bağlamışlar ancak bana hiçbir bilgilendirme arama gelmedi ne yapmam gerekiyor şuan son işlemde karara bağlandı yazıyor.
  • ya hıc utanmıyor musunuz vampırlık yapmaya? aynısını sızın bır elemanınız yapsa yanlıs urun acsa gonderecek mıydınız o urunlerı? sırket zarar ederken bunun faturası bırıne cıkıyor. Sız 200 tl ucuz urun alacaksınız dıye belkı bırılerı ısınden oluyor farkında mısınız? baskalarının acıları uzerınden keyıf mı catacaksınız? kımısı de demıs hb para topladı kullanacak dıye ulan hb senın kıcı kırık parana ıhtıyacı mı var? trılyon para toplasa ne olacak? aylık mevduat faızı %1 sen merak etme onlar senın kadar kucuk dusunup boyle ınce hesaplara gırmezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygtdtm

ya hıc utanmıyor musunuz vampırlık yapmaya? aynısını sızın bır elemanınız yapsa yanlıs urun acsa gonderecek mıydınız o urunlerı? sırket zarar ederken bunun faturası bırıne cıkıyor. Sız 200 tl ucuz urun alacaksınız dıye belkı bırılerı ısınden oluyor farkında mısınız? baskalarının acıları uzerınden keyıf mı catacaksınız? kımısı de demıs hb para topladı kullanacak dıye ulan hb senın kıcı kırık parana ıhtıyacı mı var? trılyon para toplasa ne olacak? aylık mevduat faızı %1 sen merak etme onlar senın kadar kucuk dusunup boyle ınce hesaplara gırmezler.

güldürdün

• quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

Arkadaşlar üç tane alıp da kararı olumlu çıkanlar oldu mu?

3 tane almış ölücü. evinde 3 farklı pc kasası boşta bekliyordu ve ihtiyaçtan aldın değil mi?

yoksa dur tahmin edeyim,

fiyatı biri yanlış girdi diye nasılsa ucuz alayım da sağa sola satarım amcama falan veririm olmadı dedin.

ne mağdurmuşlar ya,
  • Forumda ne kadar yüzsüz varsa buraya toplanmış. Neyse bir sürü kişiyi engelledim, iyi oldu bu konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R1D1

Forumda ne kadar yüzsüz varsa buraya toplanmış. Neyse bir sürü kişiyi engelledim, iyi oldu bu konu.

kimden tarafsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

quote:

3 tane almış ölücü. evinde 3 farklı pc kasası boşta bekliyordu ve ihtiyaçtan aldın değil mi?

yoksa dur tahmin edeyim,

fiyatı biri yanlış girdi diye nasılsa ucuz alayım da sağa sola satarım amcama falan veririm olmadı dedin.

ne mağdurmuşlar ya,

İkisini bir monitor yapip kasama baglayacaktim digerini mutfakta tv olarak kullanacaktim simdi o klavyeyi birak ve uzaklas evlat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

yoksa dur tahmin edeyim,

ne mağdurmuşlar ya,

İkisini bir monitor yapip kasama baglayacaktim digerini mutfakta tv olarak kullanacaktim simdi o klavyeyi birak ve uzaklas evlat.

wow such a mağduriyet. 2 ekran + mutfakta kullanacak kadar ihtiyacın var ama yanlışlıkla 200 e inmeden bir tane bile almadın. wowowowoow mağduriyetin böylesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 25 Mayıs 2017; 7:18:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yoksa dur tahmin edeyim,

ne mağdurmuşlar ya,

wow such a mağduriyet. 2 ekran + mutfakta kullanacak kadar ihtiyacın var ama yanlışlıkla 200 e inmeden bir tane bile almadın. wowowowoow mağduriyetin böylesi.

hocam hayırdır, parasını senden mi alıyorlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

quote:

quote:

yoksa dur tahmin edeyim,

ne mağdurmuşlar ya,

hocam hayırdır, parasını senden mi alıyorlar ?

Firsati kacirip kendi alamayinca boyle ego tatmini yapiyor abisi bosver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

yoksa dur tahmin edeyim,

ne mağdurmuşlar ya,

hepsiburada sizin kadar dert etmedi bu olayı hatta arayıp hangi modeli istersiniz nasılsınız gibi muhabbetler geçti hepsiburada ile aramda sorun yaşamadık hayırlı olsun dediler sizin sıkıntı nedir?

• arkadaşlar örnek dilekçeyi nerede bulabilirim ?
  • Arkadaşlar muadil ürün olarak şu 2 monitörü gönderdiler. Sizce hangisini seçmeliyim yada başka bir ürün mü istemeliyim ??

• Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) AMD FreeSync Full HD Oyuncu Monitör:
    http://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2257-mhd-21-5-1ms-analog-hdmi-display-amd-freesync-full-hd-oyuncu-monitor-p-BD804850

• Viewsonic VA2265SMH 21.5" 5ms (Analog+HDMI) Full HD VA Led Monitör:
    http://www.hepsiburada.com/viewsonic-va2265smh-21-5-5ms-analog-hdmi-full-hd-va-led-monitor-p-BD804437

• uncanny kullanıcısına yanıt
    ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    aldınız mı ? ne kadar ödeme yaptınız ?
  • jorge kullanıcısına yanıt
    Muadil ürün olarak sundukları ürünleri beğenmedim, bende bu ürünü talep ettim. Onlar da olumlu yanıt verdiler ve satın aldım.

http://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2276-smhd-21-5-4ms-analog-hdmi-display-full-hd-ips-monitor-p-HBV0000009FIB
  • Tüketici hakem heyetine 2.kez başvursam neler olur bir faydası olur mu?
  • açtığım davada " Bakanlığımızın görev alanında değildir" diye RED çıkmış

Tüketici mahkemesine başvurmak için örnek dilekçe ve izlenecek yol konusunda bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.