Şimdi Ara

HB MAGDURLARI ViewSonic VX2252MH 21.5' Monitör - 195TL (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.469
Cevap
56
Favori
86.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kizilat

arkadaşlar emsal teşkil etmesi açısında olumlu karar çıkan arkadaşlar kararın bir örneğini pm atabilirmi ben de THH'ye gideceğim

Aynen banada atarlarmı veya size atarsalar bana atar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim monitörüm geldi. Şu üründen istemiştim;http://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2257-mhd-21-5-1ms-analog-hdmi-display-amd-freesync-full-hd-oyuncu-monitor-p-BD804850

Monitörü televizyon kullanma niyetiyle almıştım; iyikide almışım. Çok memnun kaldım. Vesa uyumlu bir model ve uyduyu açınca otomatik açılıyor ve kapatınca otomatik kapanıyor. Bu özelliğini çok beğendim. İps ekran olmamasına rağmen yandan bakınca görüntüde aman aman bir bozulma olmuyor. Hoparlörü pek iyi değil ses yüksekliğinden ziyade sesin tokluğu konusunda çok kötü. Dahili bir hoparlörle bu sorun ortadan kalkar.

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    hocam siyah arka planda yanlarda ışık hüzmesi var mı ? bendekinde yarım santim 1 santim arası beyaz bulutlanma yapıyor. gerçi tv olarak kullanıyorsan full siyah bir ekran bulman zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

hocam siyah arka planda yanlarda ışık hüzmesi var mı ? bendekinde yarım santim 1 santim arası beyaz bulutlanma yapıyor. gerçi tv olarak kullanıyorsan full siyah bir ekran bulman zor

Hocam bilgisayara bağladım ama bir problemle karşılaşmadım istersen tekrar bilgisayara bağlayıp siyah ekran açıp foto atabilirim.

fotoda çıkmayabilir, ama zahmet etme şimdi sistemi boz pc ye tak vs uğraştırmiyayım.

peki sesi nasıl ? ben 1 'e indirsem bile bangır bangır geliyor :)

bendeki sorunlu gibi geldi bana. hb den değişim mi istesem viewsonice mi yazsam acaba
  • quote:

fotoda çıkmayabilir, ama zahmet etme şimdi sistemi boz pc ye tak vs uğraştırmiyayım.

peki sesi nasıl ? ben 1 'e indirsem bile bangır bangır geliyor :)

bendeki sorunlu gibi geldi bana. hb den değişim mi istesem viewsonice mi yazsam acaba

Ses seviyesi güzel ama tokluk olarak çok kötü geldi bana

kalite çok iyi değil evet ama ps3 te çok sorun etmedim, benim sorun seviye 50 yada 100 e kadar çıkıyor ya, mesela onu 1 yaptım, yine rahatsız edici derecede yüksek. 1 yapınca benim beklentim dibine girdiğinde anca duyulacak kadar olması :) ama olmuyor. hdmi kablo mu sorunlu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 4 Aralık 2016; 21:18:37 >
  • Cuma günü benden vitrinde ki parayı ödememi istediler. Ödedim farkı hesabıma yatırmışlar gelmedi. KArgo 02.12.2016 tarhinde çıkacaktı. Az önce görüştüm 3 gün oldu hala kargoyu çıkarmamışlar.

Başbakan'ın dediği gibi bunlar yine madik atacaklar diye endişem var
  • Arkadaşlar benim kararı THH Başkanı da değiştirmedi. İtiraz için Mahkemeye gitmeniz gerekiyor dedi. Ben şimdi mahkemeye başvururken bu emsal kararları nasıl göstermem gerekiyor. Fotoğraf çıktısı geçerli sayılır mı ? Bunu daha önce yapan arkadaşlardan yardım bekliyorum
  • beautifulwinners kullanıcısına yanıt
    ViewSonic 2257 stokta kalmamış, artık ne önerecekler bakalım.

tabi bu modeli istediysen gönderilmeme nedeni de bu muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beautifulwinners

Cuma günü benden vitrinde ki parayı ödememi istediler. Ödedim farkı hesabıma yatırmışlar gelmedi. KArgo 02.12.2016 tarhinde çıkacaktı. Az önce görüştüm 3 gün oldu hala kargoyu çıkarmamışlar.

hocam ürünün satışı size yapıldığı an bu işlere bakanın haberi olması lazım. yoksa vitrin fiyatından fatura kesiyorlar ki ozaman o ürün gelmez . aldığınız ürün hızlı kargo ise hele bu mahkeme işlerine bakan kişi fatura kesilmeden hemen müdahele edip kararda yazan fiyattan fatura kesmesi lazım. ben geçen sene 27 inch benq yerine samsung aldığımda faturayı vitrin fiyatı kesip gönderdiler. 2 gun takip ettim ürünü . sipariş kapıya geldi dagıtıma cıkacakken müdahele ettiler geri gitti istanbula. yeni fatura kesilip birdaha kargoya çıktı. bu sefer ürünü alırken telefonda iletişim halinde idik. şu ürünü sepete attım ödemeyi yaptım sipariş nosu şu dedim adama hemen müdahil oldu karardaki düşük fiyattan faturayı kestiler.

• Ne oldu bu olay monitörü alabilen oldu mu, Yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trace-

Arkadaşlar benim kararı THH Başkanı da değiştirmedi. İtiraz için Mahkemeye gitmeniz gerekiyor dedi. Ben şimdi mahkemeye başvururken bu emsal kararları nasıl göstermem gerekiyor. Fotoğraf çıktısı geçerli sayılır mı ? Bunu daha önce yapan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Jpeg çıktısını ben gönderdim size. Geçerli tabi ki. Karar çıkmış bu saatten sonra THH sizin için bir şey yapamaz. İcraya başvurmanız gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

Cuma günü benden vitrinde ki parayı ödememi istediler. Ödedim farkı hesabıma yatırmışlar gelmedi. KArgo 02.12.2016 tarhinde çıkacaktı. Az önce görüştüm 3 gün oldu hala kargoyu çıkarmamışlar.

hocam ürünün satışı size yapıldığı an bu işlere bakanın haberi olması lazım. yoksa vitrin fiyatından fatura kesiyorlar ki ozaman o ürün gelmez . aldığınız ürün hızlı kargo ise hele bu mahkeme işlerine bakan kişi fatura kesilmeden hemen müdahele edip kararda yazan fiyattan fatura kesmesi lazım. ben geçen sene 27 inch benq yerine samsung aldığımda faturayı vitrin fiyatı kesip gönderdiler. 2 gun takip ettim ürünü . sipariş kapıya geldi dagıtıma cıkacakken müdahele ettiler geri gitti istanbula. yeni fatura kesilip birdaha kargoya çıktı. bu sefer ürünü alırken telefonda iletişim halinde idik. şu ürünü sepete attım ödemeyi yaptım sipariş nosu şu dedim adama hemen müdahil oldu karardaki düşük fiyattan faturayı kestiler.

O halde yanlış durum yok şimdilik. 200? olarak faturandıracaklar. Farkı gönderdiklerini söylediler sisteme de bu şekilde işlendi. Lakin henüz para elime ulaşmadı.

Müşteri Hizmetlerinde ki Kadir bey ile süreci işlettik. Siparişi beraber verdik. Gecikmeyle alakalı özür babında 10? çek gönderdiler. O çek ile de ne alsam bilemedim. :)

Hala anlamadılar bir yanlışlık yapıldı ve hala devam ediliyor. Taahhüt edilen sürede beğendiğimi ürünü göndersinler başka bir şey istemiyoruz. Stokta bitmişse şayet üst model göndermek gerekmez mi? Doğan Holding'e yakışan bu olmalı seversiniz sevmezsiniz müşteriyi defalarca mağdur etmek yakışmaz.

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    şakacı seni
  • quote:

quote:

quote:

O halde yanlış durum yok şimdilik. 200? olarak faturandıracaklar. Farkı gönderdiklerini söylediler sisteme de bu şekilde işlendi. Lakin henüz para elime ulaşmadı.

Müşteri Hizmetlerinde ki Kadir bey ile süreci işlettik. Siparişi beraber verdik. Gecikmeyle alakalı özür babında 10? çek gönderdiler. O çek ile de ne alsam bilemedim. :)

Hala anlamadılar bir yanlışlık yapıldı ve hala devam ediliyor. Taahhüt edilen sürede beğendiğimi ürünü göndersinler başka bir şey istemiyoruz. Stokta bitmişse şayet üst model göndermek gerekmez mi? Doğan Holding'e yakışan bu olmalı seversiniz sevmezsiniz müşteriyi defalarca mağdur etmek yakışmaz.

o kadir bey çok yanar döner . telefonda muadil liste dışına çıkmamak için ne yalanlar ne taklalar attı bize listeden zoraki seçtirdi. sonradan liste dışında olan ve istediğim modelleri başka mağdurlara problem çıkarmadan verdi. 2 tane kendim için olanları almıştım sırf bu dürüstlükten yoksun davranışı nedeniyle 2. hesabımdan kardeşime aldığım ve iptal olan monitör içinde thh ye gidiyorum bu hafta :D elime düşücek ve yaptığı oynaklıkları yüzüne vurucam. sağlam bir mail attım ama cevab gelmedi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campolist -- 6 Aralık 2016; 0:2:56 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar benim kararı THH Başkanı da değiştirmedi. İtiraz için Mahkemeye gitmeniz gerekiyor dedi. Ben şimdi mahkemeye başvururken bu emsal kararları nasıl göstermem gerekiyor. Fotoğraf çıktısı geçerli sayılır mı ? Bunu daha önce yapan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Jpeg çıktısını ben gönderdim size. Geçerli tabi ki. Karar çıkmış bu saatten sonra THH sizin için bir şey yapamaz. İcraya başvurmanız gerekir

aslında istese yapar da burda aksi bi sonuç okadarda düzeltirlermi bilmiyorum. benim geçen seneki bu olayın aynısı mevzuda heyet ilk etap para iadesi alamadığımı sanmış ve iade kararı çıkarmıştı . kararı alınca direk gittim durumu anlattım. bana bir dilekçe yazmamı ve ürünü yeniden işleme alınmasını talep ettiğimi belirt dediler. dilekçe sonrası süreç ise bir sonraki ilk heyet toplantısında düzeltme kararı çıkardılar. ilk karar numarasını yazmışlar ve şehven hata yapıldığını belirtmişler. yeni bir karar çıkardılar ve son karar ile gidip monitörleri almıştım. burda olumlu beklerken olumsuz çıkmış tabiki durum biraz farklı nasıl olur bilemedim.

• quote:

quote:

quote:

aslında istese yapar da burda aksi bi sonuç okadarda düzeltirlermi bilmiyorum. benim geçen seneki bu olayın aynısı mevzuda heyet ilk etap para iadesi alamadığımı sanmış ve iade kararı çıkarmıştı . kararı alınca direk gittim durumu anlattım. bana bir dilekçe yazmamı ve ürünü yeniden işleme alınmasını talep ettiğimi belirt dediler. dilekçe sonrası süreç ise bir sonraki ilk heyet toplantısında düzeltme kararı çıkardılar. ilk karar numarasını yazmışlar ve şehven hata yapıldığını belirtmişler. yeni bir karar çıkardılar ve son karar ile gidip monitörleri almıştım. burda olumlu beklerken olumsuz çıkmış tabiki durum biraz farklı nasıl olur bilemedim.

Bu yazdığınıza göre mağdur olan arkadaşımızda dilekçeyle çözüme kavuşturabilir. Bırakmasın kimse peşini.

Az önce HB ya mesaj attım site üzerinde. Ürün stokta bitmiş. Yine mağdur ediyorlar. Çek için teşkkür edip çeki almalarını ve stokta yok ise üst modelini göndermelerini söyledim.

Aydın Doğan'a mesaj mı atsam ne yapsam bilemedim. Oyalıyorlar gibi geliyor.

• quote:

ViewSonic 2257 stokta kalmamış, artık ne önerecekler bakalım.

tabi bu modeli istediysen gönderilmeme nedeni de bu muhtemelen.

Ben istemedim 3 adet önerdikleri monitorden bir tanesiydi. Cuma günü ellerinde vardı ve Cuma günü göndereceklerdi.

Nereden tutarsan tut hep hata.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu yazdığınıza göre mağdur olan arkadaşımızda dilekçeyle çözüme kavuşturabilir. Bırakmasın kimse peşini.

Az önce HB ya mesaj attım site üzerinde. Ürün stokta bitmiş. Yine mağdur ediyorlar. Çek için teşkkür edip çeki almalarını ve stokta yok ise üst modelini göndermelerini söyledim.

Aydın Doğan'a mesaj mı atsam ne yapsam bilemedim. Oyalıyorlar gibi geliyor.

valla ben geçen seneki monitörleriçin 27 inch ve 100 tl civarı diye uğraşmıştım. her telefon görüşmem ve site üzeri yazışmamda pazartesiye kadar halettik hallettik yoksa icraya gidicem vs diyordum. bana durmadan istemediğim philips marka bi monitör öneriyorlardı. bense 3-4 tane farklı yanını her seferinde sayarak ya iptal olanın aynısını getirin yada sitenizde üst model şu var demiştim nihayetinde iptal olan BenQ EW2740L 27" 4ms (Analog+HDMI+MHL-HDMI) Full HD Led Monitör yerine üst model Samsung S27D590CS 27" 4ms (Analog+HDMI+Display) Full HD VA Curved Monitör almıştım . hemde yine 2 adetti. bu sefer boyut ve fiyat orta seviye diye uğraşmadım asus marka olanları seçtim listeden ama uzatmalarda uğraşıcam bununla. yeni bir karar için bu hafta thh ye gidiyorum. 2. hesaptan iptal olan viewsonic marka monitörü es geçmiştim uğraşılmaz demiştim ama zihniyeti bozuk bu siteye her hak aranır, peşinden koşulur.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.