Şimdi Ara

Haziran 2019 Turkcell Yeni Tarifeler İçeriden Bilgi Üst Birimlerden (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
3.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-super-avantaj

01.03.2019 tarihi itibarıyla Lifecell Fırsat 5GB, Turbo Yeni 2GB, Lifecell Plus, Lifecell Plus 3GB ve Lifecell Plus 5GB paketine 01.01.2018-30.06.2018 tarihleri arasında yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelmiş ve kampanyaya başvuru anında bu tekliflerde aktif olan bireysel ses abonelerini içindir.

Epey kişi buna geçti bile

Edit; 1 haftayla kaybediyosun sanırım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 20 Nisan 2019; 21:2:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rekabet kurulu yada btk izin vermez..turkcell de herseyin farkında ama mecburen interneti farkli kampanyalar altinda dağıtıyor..aksi taktirde turk telekom ve vodafone biter buna izin vermezler..turkcell her zaman pahali kalacaktır

• 25tl lik paketler vardı 50ye çıktı Haziran'da 35e düşecektir

• İnşallah bu bilgi asılsızdır. +20 gb mobil interneti 35 TL'ye kullanmak iyiydi. Çok memnunum ve başka operatör kullanmak istemiyorum
  • Maalesef ki, Turkcell hakim operatör olduğu için fiyatlarını indiremez (rekabet kurulundan onay alamaz).
    Zaten bu yüzden paket fiyatlarını resmi olarak yüksek açıklayıp, bol bol hediye vererek rekabet edebiliyor.
    Yani örneğin 3GB kotalı bir paketi, diğer operatörlerden 10 lira fazlaya alıyorsunuz ama, o paketin hediyeleri ile beraber 5-6 GB'a çıkacağı da neredeyse garanti oluyor.

Aynı durum Türk Telekom'un evlere verdiği internet hizmeti için de geçerli mesela. Türk telekom'dan aldığınız Vdsl'e 100 lira verirken, Turk.net ya da benzerlerinden 70 liraya alıyorsunuz, halbuki oradan aldığınız hizmetin de altyapısı Türk Telekom.
  • tuzsuz_deli_bekir kullanıcısına yanıt
    Böyle bilinçli kullanıcıların hâlâ burada olduğunu görmek güzel.

Rekabet kurumuna hayal ürünü diyenlerle muhattab oluyorduk.

• Hediye falan veriyor da o hediyeler her kullanıcının işine yaramıyor şu anda bende bip'te geçerli 60gb lifebox'ta geçerli 20gb dergilikte 10gb TV+10gb var toplam da 100gb var ama benim hiç bir işime yaramıyor.

• Tam da Vodafone’da 15 Haziran’da taahhütüm bitiyor
    Umarım iyi fırsatlar çıkar
  • 3 gün sonra taahütüm bitiriyor, turbo avantaj paketim vardı 3gb+1000dkk, bana önce 49 sonra 46 tlye bunun 5gb lısını önerdiler müşteri hizmetlerinden. 19 senedir turkcell abonesiyim, 39 Tl ye benzer paket vodafonda var, artık taşımayı düşünüyorum. Bu durumda önerdikleri paketi kabul etsem hazirandaki paketlerden yararlanma şansım olur mu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

3 gün sonra taahütüm bitiriyor, turbo avantaj paketim vardı 3gb+1000dkk, bana önce 49 sonra 46 tlye bunun 5gb lısını önerdiler müşteri hizmetlerinden. 19 senedir turkcell abonesiyim, 39 Tl ye benzer paket vodafonda var, artık taşımayı düşünüyorum. Bu durumda önerdikleri paketi kabul etsem hazirandaki paketlerden yararlanma şansım olur mu.
    Haziran'da ne olacağı belli mi ki hocam ?
    Güzel bir söz vardır : "Cepteki 1 elma, daldaki 3 elmadan daha iyidir"
  • Cem kullanıcısına yanıt
    Vodafone ne allasen hocam
  • Platinum Hoş Geldin 10 gb paketine geçmeyi düşünüyordum beklesem mi acaba ?
  • O uygulamalar kullanılsın diye öyle bi uygulama yapıyorlar. Yoksa kim kullanır onları.

• quote:

Orijinalden alıntı: zebvural

Hediye falan veriyor da o hediyeler her kullanıcının işine yaramıyor şu anda bende bip'te geçerli 60gb lifebox'ta geçerli 20gb dergilikte 10gb TV+10gb var toplam da 100gb var ama benim hiç bir işime yaramıyor.
    bip ile 60 gb ne yapılabilir gercekten merak ettim :)
  • Tarifler onaylanmaz gibi şeyler yazılmış. BTK’nın şu kararından anladığım kadarıyla mobil tarifeleri onaya sunmak gibi bir işlem yapılmıyor. Serbestçe değişiklik yağabiliyorlarmış ama 7 gün önce değişiklikleri bildirmek zorundaymışlar. Sadece azami miktarların üzerine çıkamıyorlarmış. Yanılıyor muyum?
    https://www.btk.gov.tr/mobil-elektronik-haberlesme-hizmetlerine-iliskin-son-kullanici-tarifeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isikayhan -- 25 Nisan 2019; 10:58:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turkcell de taahhütüm bitti mobil telefon hattı için bu yıl aylık 130 tl ye kadar bütçe ayırdım ama Turkcell de içi dolu bir şey bulamadım. Çoğu garip şu anda da hiç kullanmadığım bir sürü ıvır zıvır uygulamaya dağıtılmış gb'lar. Dk lar bile kıtlıktan çıkmış gibi.
    Vodafone red 20yi 110tlye alabildiğimi görünce zaten Turkcell'de kalmak manasız geldi bana.

• gecem1903 G kullanıcısına yanıt
    Vodafonefe 25 TL'lik 3GB tarife kullanılır ama 100 TL verip bol internetli tarife kullanılmaz. Hele taahhut hiç verilmez. Vodafone gittikçe dibe gidiyor kalitede. Para sorun degilse Turkcell kullanmak lazım. Ha ben youtubeye çok takılıyorum dersen,sınırsız ama yavaş youtube için ver 120 TL kullan Vodafone. Ses kötü,internet hızı kötü,çekim.kötü kullanabileceksen youtube izleyecegim 30 TL fazla verip diyorsan uyar.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Benim hiç bir işime yaramıyor

• zebvural kullanıcısına yanıt
    Yok yani zaten bip uzerinden okadar gb ile kim ne yapabilir ki. Zaten mesaj atip goruntuku konusma bu uygulamanin asil amaci. O kadar gb harcamak icin her gorusmeni bipten goruntulu yapman lazim :) belki ozaman harcanabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bende bu life cell kanpanyasına geçen yık 25 mayısta geçmiştim
    mh aradım benim tarife ne olacak dedim 5+2 39 tl dedi
    ama uygulamadan geçiş yenileme yapamıyorum daha doğrusu 49 tl yazıyor
    zaten haziran sonuna kadar turkcell de kalırım ondan sonra 15 gb 45 tl tt geçerim
    yani 39 a geçirmezler ben kaçar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.