Şimdi Ara

Hazır sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir tanıdığım için hazır sistem seçeceğim. Toplanması için benim vaktim yok, kendisi de ön yargılı olduğu için toplama istemiyor.
    1-2 hazır sisteme baktım genelde ekran kartları GT630. 1800-2000 liralar seviyesinde hazır iş görür, tercihen zincir mağazalarda
    satılan ne alınabilir?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Analyzer

Selam,

Bir tanıdığım için hazır sistem seçeceğim. Toplanması için benim vaktim yok, kendisi de ön yargılı olduğu için toplama istemiyor.
    1-2 hazır sisteme baktım genelde ekran kartları GT630. 1800-2000 liralar seviyesinde hazır iş görür, tercihen zincir mağazalarda
    satılan ne alınabilir?

Teşekkürler.

Bütçe gayet güzel, o paraya hazır sistem alınmaz, nokta.. :)
  • Kimsenin yardım edeceğini sanmıyorum, büyük israf hazır sistemler, önyargıyı kırmanız daha kolay..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuya tavsiye yapmayı bir ayıp bilirim.
    Tanıdığınla konuş toplamaya ikna et, yardımcı olalım.
  • Cevaplar için teşekkürler ancak hazır sistemden başka alma durumu yok maalesef. Cevap gelmez ise casper veya benzeri, toplamaya en yakın bir bilgisayar alınacak. Ben de istemiyorum ancak durum bu maalesef.
  • Hocam hazır sistem önermiyoruz kesinlikle, fakat mecbur diyorsanhttp://www.istanbulbilisim.com.tr/exper-xcellerator-vx1-masaustu-pc-fiyati,108959.html bunu almanı öneririm. GTX650 ekran kartı var en azından. İyi günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.