A

Çavuş
23 Mayıs 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İki model arasında kaldım ve bugün almam lazım :
https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/dell-g315-6b75d128f81c-gaming-i7-9750h-8gb-1tb128ssd-6gb-156-d-P397316290?cid=700102&utm_source=aff_go&utm_medium=cpc&utm_term=21
https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-legion-y540-i7-9750h-16gb-2tb256-ssd-6gb-156-81sx008etx-P432098842

Y540 ı baya araştırmıştım ancak mağazaya gidip gördüğümde cihaz bana çok estetik gelmedi. Dell ise hiç bilmiyorum, ancak görünüş olarak daha iyi gibi. Aradaki fiyat farkı da
hdd+ssd+bellek. Üçünü de ilk etapta upgrade etmem gibi duruyor.

Şimdi ikisi arasında siz olsanız hangisini alırdınız?
Kasa hariç tüm özellikleri hoşuma gitti. En çok paneli ve soğutması iyi görünüyor. Monster, Casper, Acer (Helios 300 dışında) almak istemiyorum.
Ne dersiniz alınır mı? Yerine önerebileceğiniz model var mı? Uzun süre kullanacağım. Teknik çizim ve tasarım programları kullanıyorum. Nadir oyun
oynarım.
https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-lenovo-legion-y540-81sx008etx-i7-9750h-16-gb-256-gb-ssd-2-tb-gtx1660ti-15-6-full-hd-notebook-fiyati,525558222.html
Aslında sorumu başlıkta sormuş oldum. 4 mm ve 9 mm mor kablo çorabı arıyorum. Yakın ölçüler olsa da olur.
m**yemalzemecisi com isimli firma bir ara satmış. Yolda ürünler var, gelecek diyorlar ancak yakın tarih
veremiyorlar. Nerede bulabilirim?
240-250 gb civarı bir ssd almam gerekiyor. pci-e bağlantılı güncel ne tavsiye edersiniz? Anakartım Asrock B450 Pro4.
İşlemcim Ryzen 2600.
8 kameralı 1.3 mp çözünürlüklü kameralar için internet paketi arıyorum. Telefon hattı hazır bir yer değil. O yüzden acaba 3G mi yapsam diyorum. Upload tüm kameralar açıkken ve orta derecede hareket varken hangi hattı kullanabilirim. Ne önerirsiniz?
Toshibacıyım ama laptop işinden çekilince yeni laptop olarak tasarım ve malzeme kalitesi nedeniyle Asus da karar kıldım. 6700HQ ve 960M li modellere bakıyorum. Ufak tefek farklarla 4-5 tane model gördüm. Hangisini önerirsiniz? Hangisi çift fanlı?
Arkadaşlar 400 lira civarı bir tablet tavsiyesine ihtiyacım var. Arka kısım söküleceği ve daimi olarak elektriğe bağlanacağı için :

- Arka kamera performansı
- Arka kısım işçiliği
- Pil performansı
- Ağırlık
- (Kısmen) 3D performansı
- Yeni versiyon Android gelip gelmemesi

önemli değil. Onun yerine :

- Dokunmatik hassasiyeti
- Hız
- Ekran kalitesi
- Sağlamlık ve stabilite

çok önemli. Ne tavsiye edersiniz?
Selam,

Bir tanıdığım için hazır sistem seçeceğim. Toplanması için benim vaktim yok, kendisi de ön yargılı olduğu için toplama istemiyor.
1-2 hazır sisteme baktım genelde ekran kartları GT630. 1800-2000 liralar seviyesinde hazır iş görür, tercihen zincir mağazalarda
satılan ne alınabilir?

Teşekkürler.
Selam,

İki klima da aynı fiyat : 2000 TL Siz olsanız hangisini alırsınız? Veya muadil bir öneriniz var mı? İhtiyacım olan kapasite 16.000 civarı

Analyzer
Selam,

650 lira bütçem var. Tercihim IPS monitörden yana. Ne tavsiye edersiniz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 57
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 7.326 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.