Şimdi Ara

Hayranı Olduğunuz Oyun Serileri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar sadece merak ettiğim için bu konuyu açma gereği duydum. Video oyunları içerisinde hayranı olduğunuz, hiç bitmese dediğiniz seri veya seriler hangisi? İlk ben başlayayım

İlk sıraya Dead Space serisini koyarım. Neden bilmiyorum ama bu oyunu çok seviyorum yahu! Özellikle Dead Space 2'de Isaac konuşmaya başlayınca daha çok sevdim. Hikaye, atmosfer, oynanış.. Oynadığım en iyi oyunlardan biri ne yazık ki üçüncü oyunla birlikte seri bitecek.

İkinci sıraya The Elder Scrolls gelir. Özellikle son iki oyun, Oblivion ve Skyrim tarihin en iyi oyunlarından ikisi. RPG oyunlarını sevmezdim ama bu seri RPG oyunlarını bana sevdirdi. Altıncı oyunu uzun süre bekleyeceğiz gibi görünüyor ama yine ortaya muhteşem bir eser çıkacağından eminim.

Üçüncü sıraya hangisini koyayım bilemedim o yüzden hem Portal, hem de BioShock serisi diyeceğim. Portal 2 ve BioShock serisinin ilk oyunu çok iyiydi. En iyi 10 oyundan birisi benim için ki bununla ilgili bir konu da açmayı düşünüyorum. Bu seriler hiç bitmesin istiyorum. Çok güzeller. Ayrıca artık DooM 4 , Half-Life 3, Prey 2, GTA V, Dragon Age 3 ile Company of Heroes 2 çıksın yahu. Çok mu şey istiyoruz sanki!

Sıra sizde dostlar. Buyrun!

Not: İlk sıraya Call of Duty koyacak olanlar yazmasa da olur

• GTA
    Uncharted
    GOW
    AC
  • Call of Duty

Şaka yaptım vurmaya kalkmayın
    Konuya gelirsek
    Prince of Persia SOT,WW,TT serisi
    GOW serisi
    Batman Serisi
    Max Payne Serisi
    Genelde bu tür oyunlar sevdiğim için digerlerini fazla önemsemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 14 Temmuz 2012; 0:30:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Call of Duty

Konuya gelirsek
    GOW serisi
    Batman Serisi
    Max Payne Serisi
    Call Of Duty
    Max Payne
    GTA
    PES

Daha aklıma gelirse yazarım

• call of duty , fifa ,gta, bf
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

Call Of Duty
    Max Payne
    GTA
    PES

Daha aklıma gelirse yazarım

Alıntıları Göster
    Half-Life Serisi
    Portal Serisi
    Penumbra Serisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasdaszaxd

Half-Life Serisi
    Portal Serisi
    Penumbra Serisi

Alıntıları Göster
    Total war serisi candır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lutimos

Half-Life Serisi
    Portal Serisi
    Penumbra Serisi

Penumbra

quote:

Orijinalden alıntı: jollyjoker_

Total war serisi candır :D

Strateji bir sevemedim gitti. Bir tek Starcraft II ile Company of Heroes hoşuma gitmişti.

quote:

Orijinalden alıntı: KingofEvil

Call of Duty

Konuya gelirsek
    GOW serisi
    Batman Serisi
    Max Payne Serisi

Sakın!
    TT serisini çözemedim bu arada. Prince of Persia içerisinde mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twigg -- 14 Temmuz 2012; 9:15:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Twigg
    Özellikle son iki oyun, Oblivion ve Skyrim tarihin en iyi oyunlarından ikisi.

Bence şöyle düzeltelim: Özellikle 2. ve 3. oyun, Daggerfall ve Morrowind tarihin en iyi oyunlarından ikisi.

Benim ilk 3'üm Diablo-Starcraft-Half Life'tır. Bunları sıralayamam hepsi en sevdiğim seridir. Bunları Unreal/Unreal Tournament, Bioshock, Mafia, Wolfenstein (son oyunu hariç) takip eder. Portal da HL evreninde geçtiği için onu HL ile birlikte kabul ediyorum. Başka da aklıma gelirse yazarım.

Ayrıca TT de Prince of Persia: The Two Thrones. Sc II'yi sevdiysen 1'e de bak derim çünkü Sc1 2'den çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daafis -- 14 Temmuz 2012; 9:50:12 >

• Half-Life serisi
    Prince of Persia serisi
    Splinter Cell serisi
    Max Payne serisi
    Elder Scrolls serisi (özellikle de morrowind)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kauppatore -- 14 Temmuz 2012; 9:57:09 >
  • 1.Call of Duty
    2.GTA
    3.Mafia
    4.Max Payne
    5.Battlefield
    6.Call of Juarez
    7.Homefront

Yazdıklarımın yanına seri diye yazmama gerek yok heralde
    Listeyi seriyi sevme sırasına göre yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: orangeblu

1.Call of Duty
    2.GTA
    3.Mafia
    4.Max Payne
    5.Battlefield
    6.Call of Juarez
    7.Homefront

Call of Duty
    Mass Effect
    Fallout
  • quote:

Orijinalden alıntı: orangeblu

1.Call of Duty
    2.GTA
    3.Mafia
    4.Max Payne
    5.Battlefield
    6.Call of Juarez
    7.Homefront

Half life 1-2-ep1-ep2

Metro

ama öyle bir oyun varki en sevdiğim oyundur ayrıca kendisi

DEAD SPACE,oynamayan varsa gitsin ilk dead space downfall adlı animeyi izlesin dead space 1 i oynasın sonra dead space aftermath adlı animeyi izlesin dead space2 yi oynasın zevkten dört köşe olur valla. ah birde türkçe yaması çıksa süper olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

Half life 1-2-ep1-ep2

Metro

ama öyle bir oyun varki en sevdiğim oyundur ayrıca kendisi

DEAD SPACE,oynamayan varsa gitsin ilk dead space downfall adlı animeyi izlesin dead space 1 i oynasın sonra dead space aftermath adlı animeyi izlesin dead space2 yi oynasın zevkten dört köşe olur valla. ah birde türkçe yaması çıksa süper olacak.

Alıntıları Göster
    Half life serisi
    Devil may cry serisi
    Max Payne serisi
    Mount & blade serisi
    Prince of Persia serisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

quote:

Bence şöyle düzeltelim: Özellikle 2. ve 3. oyun, Daggerfall ve Morrowind tarihin en iyi oyunlarından ikisi.

Benim ilk 3'üm Diablo-Starcraft-Half Life'tır. Bunları sıralayamam hepsi en sevdiğim seridir. Bunları Unreal/Unreal Tournament, Bioshock, Mafia, Wolfenstein (son oyunu hariç) takip eder. Portal da HL evreninde geçtiği için onu HL ile birlikte kabul ediyorum. Başka da aklıma gelirse yazarım.

Ayrıca TT de Prince of Persia: The Two Thrones. Sc II'yi sevdiysen 1'e de bak derim çünkü Sc1 2'den çok daha iyi.

Daggerfall kaldırmıyor Pc maalesef. Oyun eski olduğu için. Morrowind'de güzeldi ama nedense ben Oblivion ile Skyrim'i başka seviyorum hocam Özellikle Oblivion'a ölüyorum

Starcraft 1'i oynayacağım zaten ama çıkış tarihini hatırlamıyorum. Win 7'de sorun vermezse kesin oynayacağım.

• quote:

quote:

quote:

Daggerfall kaldırmıyor Pc maalesef. Oyun eski olduğu için. Morrowind'de güzeldi ama nedense ben Oblivion ile Skyrim'i başka seviyorum hocam Özellikle Oblivion'a ölüyorum

Starcraft 1'i oynayacağım zaten ama çıkış tarihini hatırlamıyorum. Win 7'de sorun vermezse kesin oynayacağım.

98 çıkışlı ama w7'de sorun vermiyor. TES serisinin hayranları genelde Daggerfall ile Morrowind'ı daha çok severler. Özellikle Skyrim'de RPG ögelerinin bir hayli azaltıldığını duymuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daafis

quote:

quote:

quote:

98 çıkışlı ama w7'de sorun vermiyor. TES serisinin hayranları genelde Daggerfall ile Morrowind'ı daha çok severler. Özellikle Skyrim'de RPG ögelerinin bir hayli azaltıldığını duymuştum.

Alıntıları Göster
    O zaman oynarım kesin. The Elder Scrolls ilk iki oyununu oynamadım sadece Walkthrough videolarını izlemiştim Youtube'da. Onlarıda oynamayı düşünüyorum ama bilgisayar lazım Söylenenler doğru bu arada. Skyrim'de RPG öğeleri düşük. Çok değil ama Oblivion ile arasında baya fark var.

• doom,duke nukem,tes,diablo,max payne,assassin's creed,deus ex
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

doom,duke nukem,tes,diablo,max payne,assassin's creed,deus ex
    Half-Life, Prince of Persia
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Wall Street

doom,duke nukem,tes,diablo,max payne,assassin's creed,deus ex

Sonunda DooM seven biri daha !
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.