Şimdi Ara

Hayırlı Bir İş İçin Fikirlerinize İhtiyacım Var...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, başımdan kötü bir evlilik tecrübesi geçti, yıllar sonra kendimi yeni toparladım, hiç evlenmem artık derken benimle hemen hemen aynı şeyleri yaşamış birisiyle gençliğimde ki duyguları yaşadığım güzel bir birlikteliğimiz oldu, sorun şu ki kendisinin 12 yaşında bir kızı var ve ben onunla da olabildiğince güzel zamanlarimiz geçsin istiyorum, onun hoslanacagi bir hediye almak istiyorum ama bir türlü bulamadım, fikir verir misiniz lütfen 🙃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçe önemli hocam bütçe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemenxx

Bütçe önemli hocam bütçe.
    Bütçe 300-500 e kadar olabilir

• 12 yaşında çocuğa oyuncak olmaz, seviyorsa kitap olur veya o bütçeyle çanta kıyafet vb olur.
    Vurucu bir hediye olsun istiyorsan ve telefonu yoksa telefon çok iyi olur ama bütçe meselesi.
  • köftepiyaz kullanıcısına yanıt
    Bayana mi alacaksin cocuguna mi ?

Bayan icin en iyi hediye kendi emeginle yaptigin bir hediyedir. Para aractir herseyi satin alir ama emek ve zaman ayirmadan ozel bir hediye veremezsin. Resim yap, cicek ( kendin tohumla saksi ayarla o cicek filizlensin), tasarimini kombinasyonunu kendin yap bir canta diktir, camciya porselenciye ozel bardak kupa yaptir yani kendinden bir parca kat.

Ben 27 yasindayim hic kizla iliskim olmadi guvenemedim,begenmedim hayat mucadelesinden dolayi... fakat duzenin yoksa olmuyor. Millet sirf evlenmek icin evleniyor sonuc boyle oluyor. It gibi disi kopegin pesinden kosmam ben o gelirse gelir gelmezse kader kismet.nasip gec gitsin.

• Hocam o yaştaki kız çocuklarının gündeminde neler var bilmek lazım, mesela sosyal hayatında da kullanacağı yaşına uygun bir sırt çantası olabilir, kıyafet olabilir, ayakkabı olabilir filan ama bunlar öyle çok özel hediyeler olmaz.

Odasına bir eşya yada süs olabilir vs...

Özel tasarım hediyelik bi eşyada olabilir, resim tablo vs gibi
  • Hayırlı Bir İş İçin Fikirlerinize İhtiyacım Var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Bayana mi alacaksin cocuguna mi ?

Bayan icin en iyi hediye kendi emeginle yaptigin bir hediyedir. Para aractir herseyi satin alir ama emek ve zaman ayirmadan ozel bir hediye veremezsin. Resim yap, cicek ( kendin tohumla saksi ayarla o cicek filizlensin), tasarimini kombinasyonunu kendin yap bir canta diktir, camciya porselenciye ozel bardak kupa yaptir yani kendinden bir parca kat.

Ben 27 yasindayim hic kizla iliskim olmadi guvenemedim,begenmedim hayat mucadelesinden dolayi... fakat duzenin yoksa olmuyor. Millet sirf evlenmek icin evleniyor sonuc boyle oluyor. It gibi disi kopegin pesinden kosmam ben o gelirse gelir gelmezse kader kismet.nasip gec gitsin.
    paran iyiyse evlenirsin paran iyi olmadan evlenirsen kız ve kızın ailesi 7/24 eşşek muamelesi yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • panter20 kullanıcısına yanıt
    Dogru su zamanda evlenmek seytanla kumar oynamak harekat ve ekonomi durumunu goz onune almak gerekli...parasiz hayat yurumuyor ama once karsindaki kiside senle ayni dogrultuda hayata bakabilmeli naif olmamali

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidci01

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bunu yazmaya gelmiştim, yukarıda hiç kimse ses etmeyince herhalde ben yanlış anlıyorum demeye başlamıştım ben de.

Konu ile ilgili cevap editi: Bayanlara hediye almak zaten yeterince zor iş. Bir de tam tanımadığınız ve ergenlik döneminde bir kız iyice zor. Bence annesine açıkça sorun, fikir isteyin. Önemli olan niyetiniz değil mi sonuçta, onun da hoşuna gidecek ve yardım edecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scott Storch -- 10 Ekim 2019; 11:20:42 >
  • Teşekkürler arkadaşlar, annesiyle konuştum, akvaryum alicam , kaplumbağa veya balık alicam içine de , sağolun :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.