Şimdi Ara

hayatım boyunca oyun oynamaktan başka birşey yapmadım (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kötü bir durum göremedim fazladan 2 sene kaybetmişsin onun haricinde kaybettiğin bir şey yok. Biraz kendini programla daha farklı şeylere yönel her şeye zaman ayır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Targetman kullanıcısına yanıt
    allah tembeli sevmez
    namaz kılmayanı sevmez
    müslüman olmayan zaten dirket cehenneme
    dünyanın herhalde 7 milyar insan olsa 6 milyarını cehenenneme attık

dinle falan uğraşma boşuna zaman kaybetmiş olursun. benim hayatımda senin gibi bomboş ama umudum var oda SINAV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanHur -- 21 Kasım 2017; 9:29:21 >
  • erkurt02 kullanıcısına yanıt
    Çocukluğumu yaşayamadım ve en güzel yıllarım heba oldu. Bundan sonrası içinde umudum yok.
  • genel olarak öğrencilerin çalıştığı bir yere part time işe gir, iş ortamında arkadaşlıklar daha farklıdır eğer güzel bi kafeye falan başlarsan.

mezuniyetine olan süreyi yabancı dil ve bölümündeki bir konuya odaklanarak harca, internette binlerce kaynak var. Bir şeyler öğrenmeye, kendi ayaklarının üstünde durmaya başladıkça lisedeki üniversitedeki arkadaşlıklardan ne kadar boş olduklarını farkedeceksin.

• Şu LOL kadar insanın ömrünü sömüren bir oyun görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: SerkanHur

allah tembeli sevmez
    namaz kılmayanı sevmez

dinle falan uğraşma boşuna zaman kaybetmiş olursun. benim hayatımda senin gibi bomboş ama umudum var oda SINAV

İslam Nasıl canını yaktıysa her konuda laf atıp duruyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise 3 e gidiyorum bu duruma gittikçe yaklaşıyorum kötü alışkanlıklar ve aşırı derecede olmasada bi oyyn bağımlılığım var her gün boş boş vakit öldürüyorum lise 1 2 teşekkrü lise 2 1 teşekkür 1 boş la geçti elektrik elektronik mühendisliği istiyorum odtü nün (sıralaması 2000) ama hiç çalışmıyorum çalışmak istiyorum ama çalışmıyorum hayatım aynen bir grafik tablosundaki çöküş gibi gittikçe 0 a yaklaşıyor biraz arkadaşım var ama hepsi işi düşünce buda arkadaşım olmasa daha iyi olur gibi hissettiriyor açığa mı geçsem diye düşünüyorum (bu arada okuduğum lisenin puanı 450 filan ben teogdan 456 almıştım hiç çalışmadan ciddi anlamda) elektriği cidden seviyorum arduino ya ya filan başladım ) kitap okuma isteğim var ama hiçbir kitabı bitiremedim bu arada ailemde bir sıkıntım yok ama her şey çok yapmacık geliyor ve açığa geçme isteğim de okuldaki yapmacıklık ve insanların hocaların saçma tavırları hareketleri egoları falan filan çok boş ve vakit kaybı geliyor hayatımı hep bir bilim dalında bir şeyler keşfetmek dünya için bir yararda bulunmaya adamak istiyorum ama hep bunu sözde bırakıyorum dershaneye gidiyorum derslerdeki performansımı çok beğeniyorlar ama ödev yapmadığım için sorun oluyor ve tekrar etmediğim için bilgileri unutuyorum aynı zamanda babam esnaf haftasonları sanayide oluyorhm bazen haftaiçi okul çıkışıda gidiyorum ne yapıcağımı şuan hiç kestiremiyorum bilgisayar yazılımı kursuna başlamayı düşünüyorum

yorumlarınız ve önerileriniz benim için değerlidir teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Coolsb

quote:

Orijinalden alıntı: Morty Smith

Artık günlerim alkol, ot içmek ve bütün gün online oyun oynamakla geçiyordu bu cümleye kadar iyiydi.

Ot kısmına takıldıysan evet bazı zamanlar esrar içerdim. Konu csb değil gerçekten kötü durumdayım

tadı nasıl
  • Boşver oyun oyna . Ülkenin halini gördükçe oyun oynamayı tercih ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Targetman

KURAN OKUYUP NAMAZ KILARAK BASLAYABILIRSIN.

Bu arkadaşı dinleme kardeşim.Din de afyonun bir başka çeşididir,kendini kandırmanın yoludur.Sen belki klişe lacak ama spordan başlayabilirsin.Özgüvenin yerine geldikçe,diğerleri de pamuk ipliği gibi çözülecektir.
  • kardeşim senin yaptıgın daha iyi ne güzel pc oyun felan güzel devam et böle bırak gerçek hayatı .D
  • quote:

allah tembeli sevmez
    namaz kılmayanı sevmez

nasıl bi trolsün lan sen?
  • OmrTR kullanıcısına yanıt
    Hocam bu çevreyi yapmacık bulma olayı ergenlerde oluyor zamanında bana da oldu halada oluyor
    Herkesi sevmeye çalış bir şekilde kabullen kimse mükemmel değil herkesi her yönüyle sevemezsin bunu kabullen
  • Önce bi hamama git kendinin iyice keselettir.Bak bu iyi gelecek.

Akşamları yürüyüşe çık saatlerce yürü . Yorulduğunda banka otur dinlen.İnsanları seyret.bunu her gun tekrarla psikolojin düzelecek.

Yalnız kalma . Unideki ortama katıl zorlanacaksın ama alışacaksın da .Sosyal aktivitelere at kendini.Yalnız kalma. Kütüphanede ders çalış .İnsanalara yakın dur.Soru sor onlara . Cevabını bilmesen bile oo çok iyiymiş sağol deyip tanış.Sonrasında zaten kaynaşmış olursun.

Sonra sana Hayat ahanda böyle olacak.

• Kardeşim kısaca anlatmak gerekirse şu an geçiş dönemindesin.Oyun oynayan çoçuk,büyümek,işe gitmek,para kazanmaktan korkuyor.

Yapabileceğin en iyi şey az para kazansanda mühendis olarak bir işe girmek,ve kendini geliştirmeye başlamak.Çok mutlu olmasanda enerjini daha düzgün bir şeye yönlendirmiş olursun.

33 yasndayım,evliyim hala online oyun oynuyorum.
    Tüm gecemi oyunla geçirirken,artık gittikçe azaltıp günde 1 saate düşürdüm.Kitap,spor ve yazılım hobimin yardımı oldu.Umarım sanada yardımcı olur.
  • Herhangi bir şeyi yaparken anlık değil de ileride bu işle bu kadar meşgul olursam sonuçları ne olur diye düşünmekte fayda var.
  • quote:

allah tembeli sevmez
    namaz kılmayanı sevmez

inanmıyorsan bile saygı göster.

ben külçe altın dini kurucusu olarak bana itaat edip savaş.esiri kadın getirenlere ne.dilerlerse vereceğim (öldükten sonra)

bana inanmayanlardan her türlü kötülük beklenir çünkü ben iyiliği emrediyorum. iyiliği emreden birine inanmayan kişi kötüdür. cezasını çekecektir (öldükten sonra)

inanmıyorsanız bile saygı gösterin, boş yapmayın.

• merhaba, alkol sigara gibi maddelerden uzak dur gibisinden yorumlari yazanlari dinlemeni tavsiye etmem,onlara da sana da tavsiyem, kendinize hedefler koyup, hayati eglenceli hale getirmeye calismanizdir.Bunu bi gorev olarak gorebilirsiniz,bi kadiga haftalik görevler yazip, o hafta onlari uygulayabilirsiniz.

• aaaaaa ben bu ama ben oyun da oynamadım pc kaldırmıyor aq
  • Kardeş eğer muhafazakar değilsen, at mesaj konuşalım. Derdini anlatmayan derman bulamazmış.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.