Şimdi Ara

havya tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba iyi forumlar. Üniversite için il dışına yerleştim 1 sene buradayım ve bana havya lazım. Kendi evimde sunline 852d havya istasyonum var fakat burası içinde bir tane almalıyım. Üflemeli bir model için muhtemelen bütçem yetmez. T12 tip olanlara merakım var fakat kararsızım fiyatları çok artmış. Ksger ve quicko 2 tane marka var fakat ilkinde stm32 ikincisinde stc mikrodenetleyici kullanılıyor. Aralarında 100tl fark var. İlerdede işime yarayacak bişey olsun istiyorum. şimdi 100-150 tl verip kalem havya alıp paramı çöpe atmak istemem. bütçem 400 en fazla 500 e çıkabilirim bana uygun kaliteli bişey arıyorum. tavsiyeleriniz benim için önemli şimdiden teşekkür ederim.

• :) O soruyu benim sorup senin de cevaplaman lazım, havya seçimi için yeterince tecrübeli görünüyorsun,

benim diyebileceğim tek şey, benim 40 yıllık ersa marka havyanın hala çalıştığı, birgün bir havya daha gerekirse ersa alacam.

• Tabanca havya daha mantıklı . Hem. Gereksiz elektrik tüketimi olmaz hemde saniyesinde ısınır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.