Şimdi Ara

HAvaalanında Unutulanlar, 11.03.2017 Yarı Fiyatına Satışa Çıkarılıyormuş.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
16.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yerini bilenler vardı. İstanbul da olanlar değerlendirebilir.

Hürriyetin Haberi Şu şekilde. http://www.hurriyet.com.tr/yari-fiyatina-cep-telefonu-40390583

Havalimanı'nda unutulan binlerce cep telefonu, laptop, bilgisayar, fotoğraf makinası gibi binlerce bavul dolu eşya yarın satışa çıkıyor.

Yarı fiyatına cep telefonu

THY Dış Hatlarda unutulan eşyaların ihalesi geçtiğimiz günlerde yapıldı. Her yıl ihaleyi alan Alican Korkmaz, bu yıl da ihaleyi aldı. Avcılar Çağatay İş Merkezi'nde yarın sabah başlayacak olan satışta, binlerce son model cep telefonları, laptop, bilgisayar, fotoğraf makinası, bebek arabaları, bebek araç koltukları, gözlükler, parfümler gibi on binlerce ürün yarı fiyatına satışa çıkacak.
    Satışı gerçekleştiren Alican Kormaz, "Yarın sabah satışa çıkaracağımız ürünler piyasanın yarı fiyatından da çok düşüğüne alıcılarını bekliyor" diye konuştu.

• Bakın bu berbat bir sistem. Satın alırken etik bakımından iki defa düşünün. Ben geçenlerde gümrük müdürlüğünden kindle almıştım. Ürün hava alanında unutan bir şahsın ürünü çıktı ve gerçek sahibine 2 dakika içinde ulaşabildim.

Yani siz bir ürün unutuyorsunuz, bulanlar ürünü size ulaştırabilecek durumdayken üstüne yatıp birde bunu parayla satıyorlar. Bulanlar dediğimde devlet kurumu. Yani sizi bilmem ama neresinden bakarsan bak rezalet birşey benim için.
  • Ankarada yok mu havalimani
  • Bu tarz işler habere konu oluyorsa bilin ki ordan bir şey çıkmaz. Hiç uğraşıp da gitmeyin. Pişman olursunuz.
  • Her sene aynı terane. Çer çöp dışında bişey bulamazsınız. Boşuna vakit kaybetmeyin.
  • 50tl ye İphone 4 500 tl laptop diyordu dünkü tv haberlerde
    aslı var mı acaba
  • nerede satılacak peki? adres olarak
  • Size kalmaz umutlanmayin
  • İstanbul daki yeri avcılar da galiba tam adresi bulursam editlerim
  • gidip tecrübe eden varmı önceki senelerden acaba
  • Boşa zaman kaybından başka bir şey değil... para edeceklerin hepsi zaten normal fiyatına satılacak, araya da başka yerlerden gelen çakma çin malları, 2. el dandik bozuk ürünler serpiştirilip gelenlere kitleyecekler...zamanınıza da paranıza da yazık...
  • Geçen sene de konusu vardı. Gitmeye değmez. Gidenler geri dönmüştü diye hatırlıyorum. 2. El garantisi olmayan en az 1-2 sene beklemiş aksesuar olmayan ürünler.
  • Aksiyon kameramı unutmuştum yenisini almaktansa gidiyim de aliyim yarı fiyatına. Fakiriz ama salak değiliz çok şükür.
  • ben buraya cok yakinim. gecen satista cok gittim. adamlar tam cakal. cer copu satiyorlar. sifiri 200 tl olan olta takimini 150 tl ye satiyorlar heryeri cizik halde. adam satmadan internetten fiyatina bakiyor urunun. az indirim yapip satmaya calisiyor. utanmasalar ayni fiyata satmaya calisicaklar. bunlardan alacaginiza gidin letgo dan faturali urun alin. pazarlikla daha iyi fiyata alirsiniz. kimse 2000 tl lik telefonu 500 tl ye satmaz. adam satacagina kendisi kullanir.
  • Reklam haber bunlar. Dükkan adını vermez konumunu verir.
  • Ihaleyle şahsa satıp şahıs size satıyorsa ucuz birşey beklemeyin. Havalimanı kendi satsa tamam da olmaz bu iş
  • bunlardan alışveriş yapanların illa ki başlarına bir şey geliyor
  • her senede aynı kişi alıyormuş ihaleyi ne hikmetse
  • 2014 yılında Atatürk havalimanında çantasıyla fotoğraf makinasını unuttum, unuttuğum yeri bile hatırlıyordum o derece yani. Aynı gün döndüm, periyodik olarak 1-2 boyunca aradım, tabiki bulamadılar!!

Eminim birçok kişinin hikayesi böyledir, bu mallardan kimseye hayır gelmez böyle biline.
  • yaklaşık 4-5 senedir bu konu düzenli olarak açılır bu forumda. hiç gitmememe rağmen 5 senedir hiçbir olumlu yorum okumadım bu konularda. gitmeden bir kez daha düşünün.
  • Bosuna gidip zamaninizi harcamayin.Gecen sene gittim,yari fiyatina telefonu falan unutun.Adamlar internetten sifi fiyatina bakip fiyat belirliyorlar.Her tarafi cizik dolu iphonelar nerdeyse sifir fiyatina.Bunlari gorunce kufur ede ede geri donuyorsunuz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.