Şimdi Ara

HAvaalanında Unutulanlar, 11.03.2017 Yarı Fiyatına Satışa Çıkarılıyormuş. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
16.565
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Zorlami satiriyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bal tutan parmağını yalar sözü tam buralar için geçerli orda iphone olursa size bize gelmez satışa konmadan satılmıştır.Şemsiye falan almak için giden olursa saygı duyarız tabi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah 7 de sıraya girdik 9 da açıldı 10:30 millet Han'ın girişine hurra yaptı sıra karıştı. İçeri girdik ana baba günü. Fazla bakamadim. Elektronik olayı çok karışık. Ama bebek eşyaları çantalar valizler böyle şeylere yonelirseniz güzel markalar var. Herkesin gözü telefon fotoğraf makinesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

Zorlami satiriyor ?

satiriyor derken?

• quote:

Orijinalden alıntı: 3344yusuf

quote:

Orijinalden alıntı: XnoX

Zorlami satiriyor ?

satiriyor derken?

Satıyor, almak zorundami herkes yani ?
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Var olmaz mı İb.Melih Gökçek varken Angarada çok bişey beklememek lazım 😁 Onları da Fetöcülere peşkeş çekmiştir

• uyarılar için teşekkürler. Burada olumsuz yorumlar varsa durum kesinlikle olumsuzdur. Denilenlerede katılıyorum iyi ürünler el altından çoktan satılmıştır.
  • 4 gibi gittik canonlar 750 liraydı pclerde değişiyo oralarda simli ipad tablet fln 800 900 dediler sanırım tuşlu telefonlar 100den başlayınca akıllılara bakmadım bir kutu ne olduğu belirsiz saat 20liradan gözlükde 20liradan iyi saatler 100den başlıyordu giyime bakmadık macbook vardı sıfır 5 6die netten gösterdi 2.5 bin fln dedi dron alacaktım bn bulamadım power banklar 60 120 180flan diyodu ipgone kulaklık 30 diyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: deepbluee61

her senede aynı kişi alıyormuş ihaleyi ne hikmetse

iyi avanta veriyordur.
  • İkinci ele karşıyım

• Bakın bu berbat bir sistem. Satın alırken etik bakımından iki defa düşünün. Ben geçenlerde gümrük müdürlüğünden kindle almıştım. Ürün hava alanında unutan bir şahsın ürünü çıktı ve gerçek sahibine 2 dakika içinde ulaşabildim.

Yani siz bir ürün unutuyorsunuz, bulanlar ürünü size ulaştırabilecek durumdayken üstüne yatıp birde bunu parayla satıyorlar. Bulanlar dediğimde devlet kurumu. Yani sizi bilmem ama neresinden bakarsan bak rezalet birşey benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus

Bakın bu berbat bir sistem. Satın alırken etik bakımından iki defa düşünün. Ben geçenlerde gümrük müdürlüğünden kindle almıştım. Ürün hava alanında unutan bir şahsın ürünü çıktı ve gerçek sahibine 2 dakika içinde ulaşabildim.

Yani siz bir ürün unutuyorsunuz, bulanlar ürünü size ulaştırabilecek durumdayken üstüne yatıp birde bunu parayla satıyorlar. Bulanlar dediğimde devlet kurumu. Yani sizi bilmem ama neresinden bakarsan bak rezalet birşey benim için.

artik bu tur olaylarin tersi olunca sasiriyoruz bu dunyanin elbet obur tarafi da olacak Allah'a cok sukur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 14 Mart 2017; 18:43:33 >

• Böyle konular HABERLERE bile çıkıyorsa, orayı YIKARLAR...

Zaten adamlarda milletin kapış kapış geleceğini bildiği için, çöp değerindeki neleri varsa kazık fiyattan satıp duruyorlar.
  • Ara sıra orijinal mallar düşüyor, mesela sıfırı 200 liraya yakın olan victorinox çakılar 40 lira vs, aralarından seçmeniz lazım, geçen senelerde de annem pek bilinmeyen ama kaliteli marka bir gözlüğü 50 liraya almıştı (serengeti), sıfırı 800 liraydı o zaman. Şansınıza ne düşerse o anda. Parfümler vs büyük ihtimalle çakma, hepsi dolu, sıktırmıyor da, alıcam dedim sonra içime kurt düştü sıktım kokusu garipti. senelerdir kullandığım parfüm, kokusunu biliyorum, geri verdim almadım diye bin türlü trip yaptı it. Ulen dedim bunlar madem bavullardan vs çıkıyor hiç mi yarım olanı yok bunların dedim. Esnaflık yok heriflerde, işine gelirse tribinde, tam bir çakal tip sürüsü. Yolunuz düşerse 5 dk uğrayın ama taa uzaklardan gitmeye değmez.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.