Şimdi Ara

Hava temizleme cihazları (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.996
Cevap
146
Favori
568.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • electro lux fiyat nedir acaba nereden bulanilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabanoz

Aynı sıkıntıları bende yaşadım şimdilik üstesinden geldim

Yaptıklarım

1 duşakabin sökülüp bir daha montajı yapıldı tabiki altı iyicene temizlendi ve silikon temizlendi

2 banyo menfezini çıkartıp pencere takıldı pencereye fan takıldı Fanin özelliği sessiz ve az watt yakan olmali internet den İspanyol bir ürün aldım memnunum nem rutubet azaldı kararma koku kalmadı

3 mutfak için ise emiş güçlü bir davlumbaz gerekli bu konuda yardımcı olamayacağını aldığım ürünü pek beğenmiyorum kugerr d8 fakat baca ile davlumbaz arasında bir aparat bulduk güzel bağlantı yaptik bacadan hiç koku gelmiyor
    Teşekkürler öneriler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknerdr

Teşekkürler evet güzel bir ürüne benziyor ama filtreleri çok pahalı gibi. 240 TL civarı gördüm :(

1.5 yaşındaki oğlumun doğumundan bu yama yaşadığı solunum probleminin kaynağının küf allerjisi nedeniyle olduğunu öğrendik.. hava temizleme cihazı bakıyorum kapılar biraz electrolux e çıktı gibi.. bu filtreler yılda 1 kere mi değişiyor? Filtre değişmeyen veya temizlenebilen modeller yok mudur acaba ?

edit: sitesinden kullanma klavuzunu indirdim.. filtleri temizlenmiyormuş ve yılda 1 kere de değiştirmek gerekiyormuş.. filtre de 250 TL.

Daikin daha mantıklı değ-il mi ? Yanında 10 yıl yetecek filttre de hediye ediyorlar cihaz da güzele benziyor + marka ve servis ağı dersek bunda da yeterli..
    https://www.daikin.com.tr/Urun-Detayi/Hava-Temizleyiciler/Pure-Air-Hava-Temizleyiciler/Mc70l-Hava-Temizleme-Cihazi

edit2: bu da iyonizerli imiş ve ozon yayıyormuş :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rueta -- 26 Mayıs 2017; 12:12:55 >

• Herkese merhaba, havada uçuşan toz, polen vb. temizleyen bir cihaz arıyorum. Evimin etrafına 3 tane inşaat projesi başladı ve sürekli rüzgarlı bir lokasyon. Ozon, iyonizer, filtre yorumları acayip kafamı karıştırdı. Hatta bazı arkadaşlar hiç almayın diyor. Yardımcı olabilecek birileri var mı? Bütçem max.2000tl

Şimdiden teşekkürler,
  • Merhaba dün daikin almış bulunmaktayım açıkcası sonuç hüsran hiçbir değişiklik olmadı kullananların önerebileceği püf noktası varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

Merhaba dün daikin almış bulunmaktayım açıkcası sonuç hüsran hiçbir değişiklik olmadı kullananların önerebileceği püf noktası varmıdır

Sonuç için 1 gün erken değil mi? Bence birkaç gün bekleyin. Olumsuz eleştiriniz ne açıdan oldu, öğrenmek isterim.
  • Dilocrom kullanıcısına yanıt
    Cihazı dün öğlen kurdum ve odamda çalıştırdım akşam eve döndüğümde alerjim başladı sabaha kadar belki iyi gelir düşüncesi ile çalıştırdım fakat 2 saat zor uyuyabildim ve inanılmaz şekilde boğazım kuru uyandım gece boyu alerjimde hiç hafifleme olmadı. Belki 1 günde alerji konusunda çözüm olmayabilir fakat boğaz kuruluğu benim için büyük handikap.
  • Cengiz beyin dediği gibi ozondan dolayı olmuştur.İlk sayfaları okumuş muydunuz?
    Ben de alacaktım.Sayesinde vazgeçtim.Takip ediyorsa teşekkür ederim.
  • Olabilir. Ozon yayan ayrıca bir parçası bulunmakta onuda söktüm ama sonuç aynı ortamdaki mikroorganizmalar ile birlikte nemide çekiyor sanırım ve bu bana yaramıyor. Bir buhar makinası alarak beraber deneyeceğim.
  • Nemi yükseltiyor belki ondan olabilir.Aşiri nem olduysa nefes almak zorlaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Electrolux eap300 almaya karar verdim.

Hocam ürünü nereden temin ettiniz acaba ? Kullanıyor musunuz şu anda, görüşlerinizi alabilir miyim ?
  • theunnamed T kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın geç dönüyorum.

Ürünü Ankarada özel bir bayiden aldım. 40 m2 salonda kullanmak için aldım ama maşallah neredeyse tüm evin havasını değiştirdi. Oldukça sessiz çalışıyor.
  • Merhaba Arkadaşlar;

Benim de bu konudan eşim muzdarip ve iki tane kedimiz var. Bu konuyla ilgili daha öncede araştırma yapmıştım pastel yaşam diye bir sitede lightair markası adında bir ürün dikkatimi çekmişti. Şu anda Pastel Yaşam firması yeni markası ile aynı ürünün satışına tekrar başlamış.

Zaten grupta zaman zaman bu ürünü öneren arkadaşlar olmuş... Ben sadece ürünün tekrar satışta olduğunu bildiğimden size de bilgi vermek istedim. İyonizerli olmasına karşın ozon salınımı testlerinde başarılı olmuş bir ürün olduğu için aldık .

Biz yaklaşık iki aydır kullanıyoruz ve gayet memnunuz eşim daha sorunsuz uyumaya başladı.www.lifetree.com.tr den satın aldım. Bu konuda sıkıntı yaşayıp cihaz araştıranlara incelemelerini tavsiye ederim.

• http://www.filterqueen.com.tr/urunler/defender-kapali-mekan-hava-temizleme-sistemi/?gclid=CNSHo6L6uNUCFZORGwodcYYKGw

Bu ürün yeni çıkmış heralde.

AHAM'ı CADR'si yok öyle yok böyle yazmışlar ama ustalardan bilgisi olan varsa yorum yapabilir mi?
  • evim 1. katta, kısa sürede eşyaların üzerinde tozlanma oluyor. 130 metrekare olan evimde tozların azalması için . bunları solumamak için filtre önerisi verebilirmisiniz. Trotec hava yıkama makinesi gördüm. havayı sudan geçiriyor . mantıklı geldi ama havaya nemde veriyor bu sebeple yaz aylarında zaten nem yüksek iken sorun olurmu onu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Electrolux eap300 almaya karar verdim.

Hocam merhaba, alerjisi olan arkadaşıma alacağız hava temizleyici. Üründen memnun musunuz ?
  • onnow78 kullanıcısına yanıt
    yardımcı olabilecek yokmu
  • hocam iyi akşamlar benim evimde hava temizleme cihazına ihtiyacım vardı daikin aldım fakat flitreleri servet gibi 800 tl istediler
    1 yıl kullandım bıraktım.
    geçende başka bir marka aldım çok memnun kaldım.
    1,filtresi uygun
    2,gelişmiş bir cihaz dokunmatik uzaktan kumandalı hoş.
    3,yeni gelişmiş bir cihaz oldugunu gördüm 7 katmanlı flitresi var
    yani beyaz eşya markalarının bir yerden alıp getidigi bir malzeme degil
    tavsiye ederim.
    https://www.iskin.com.tr/iskin-hava-temizleme-cihazi
    ama cihazın fiyatında indirim yapmıyorlar
    biraz pazarlık yaparsan ücretsiz filtre alabilirsin pazarlıgı sıkı tut bence

• Selamlar, Philips yeni AC3256 modelini almayı düşünüyorum. Türkiye'de bulunmadığında Amazon'dan almak mantıklı mıdır? Fiyatı Electrolux'e göre pahalı ancak epeyce iyi yorum almış, referansı iyi.

Hava temizleme cihazları

ürün linki:https://www.amazon.de/dp/B01GB8BT90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eeosman -- 19 Ağustos 2017; 18:1:22 >

• ebay dan veya amazondan alacagınız bir ürün 30-50 usd tutarını aşarsa otomatik olarak gümrük el koyar.
    vergilerini ödeyip ancak alabilirsiniz.
    normal vatandaş olarak da alamazsın.
    müşavir ücreti.
    ordino ücreti vs vs
    sonuçta burnundan gelir tavsiye etmem
    yurtdışından bu şekilde alacagınız ürünlerim maddi degeri 50 doları geçmesin özellikle dikkat edin
    ayrıca bu ürünün bir özelligi yok
    sadece marka ismi var
    çinde üretilen basit hatta en basit cihazlardan birisi
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.