Şimdi Ara

haunting ground yardım!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
1
Favori
14.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samplus...Allah aşkına tam çözüm yaz yahu:)
    Deli olacağım...Ardımda deli bir dev...Koşup saklanmaktan imanım gevredi resmen:)
  • Nerde olduğunu söyle yardım edeyim. Söz bir ara boş zamanımda yapıcam tam çözümü
  • Nerde olduğumu bir bilsem:))
    Gözlü odadan geçtim...Aranıp duruyorum:)
  • aşağıda bir bahçe kırmızı bir çiçek var orada bir kafes,n içinde. onu al ve vakit kaybetmeden sinekli odaya götür:) orada bir kapıaçılacak. Hiç boşuna girme odaya çünki yapacağın birşey yok hewie yi o çiçeğin olduğu yerde bir delik var oradan içeri sok sonra da git o sinekli odaya aç kapıyı gir içeri in merdivenlerde aşağı hewie ye hadi lem al de o itemi sonra çık köprüyü indir falan filan işte. Sen devam et takılırsan söle yardımcı oluyum
  • Sağol derhal deneyeceğim:)
    Aman bir yerlere kaybolma:
  • oyunu bitirenlere bişi sorcam...şimdi,bi sürü makinelerin olduu bi yer war.prima die bişi aldım..ama nerde kullanılcaanı bilmiyorum..teraziye koyuyorum,ash e cewirio...riccardonun düştüü odadaki makinaya takıyorum yine prima werio!..ama tam olarak ne yapılcağını bilmiyorum..
    o büyük kapıda GODSTONE dan bahsedio ama hiç öyle bi taş bulamadım
    :( ne yapıcam.?yardım ederseniz sewinirim!!.......

AACCCİİİİİİLL CEVAAAAPP LÜÜTTFFEENNN!!!!!!!!!!!..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egoist09 -- 7 Temmuz 2006; 22:00:30 >
  • yahu dev filin kafasının olduğu yer ne gıcık!! ya da ben bunadım. beş kere ps2yi açtım çözüm aradım. babayı alıp kapadım. samplus tam çözümü ertelemiş heralde, yok sitede öle bişey. şimdi o filin yanında camlı bölme var. içinde parlayan nesne.oraya camı kırmadım ki daha sıkıştım. peşimde de mavi uçan salak şeyler. kıza çarpınca bağırttırıyor gene gelecek deli karı...aynı koridorlarda aha kapı diyorum açıyorum duvar. kapı bile değil oyun şaka mı yapıyor ben mi sanrı gördüm?
    devi kilisede hezimete uğratınca şöyle bi göğsüm kabarmıştı bi girdim forumlara daha uğraşacak iki üç lanet daha varmış. şimdi benim peşimde eli camlı psikopat kadın. anladınız siz işte... oraları geçen herkesten bi yanıt bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gry

yahu dev filin kafasının olduğu yer ne gıcık!! ya da ben bunadım. beş kere ps2yi açtım çözüm aradım. babayı alıp kapadım. samplus tam çözümü ertelemiş heralde, yok sitede öle bişey. şimdi o filin yanında camlı bölme var. içinde parlayan nesne.oraya camı kırmadım ki daha sıkıştım. peşimde de mavi uçan salak şeyler. kıza çarpınca bağırttırıyor gene gelecek deli karı...aynı koridorlarda aha kapı diyorum açıyorum duvar. kapı bile değil oyun şaka mı yapıyor ben mi sanrı gördüm?
    devi kilisede hezimete uğratınca şöyle bi göğsüm kabarmıştı bi girdim forumlara daha uğraşacak iki üç lanet daha varmış. şimdi benim peşimde eli camlı psikopat kadın. anladınız siz işte... oraları geçen herkesten bi yanıt bekliyorum.

O mavi uçan salak şeyin peşinden gelmesine izin ver ve kütrüphanenin olduğu odada ki lambaya çarptır. Aşağı kata bir yol açılacak

• arkadaşlar haunting ground oyununun sonuna geldim galiba ama şu heykel düşünce kaldıramadım,demişsiniz ki L3 ve yuvarlak kırmızıya basın diye ama olmuyo denedim ya bu oyun benim psikolojimi bozdu yada ben beceriksizim tam olarak bir daha anlatırsanız sevinirim hemde aciiiilllll
  • Dostum l3 ileri doğru basarken hafifte yuvarlayarak, aynı zamanda yuvarlağa bas çek çok seri bir şekilde yapacaksın
  • Selam Samples.....
    sana email atmıştım.... teşekkürler köprünün olduğu yerleri geçtim.... şimdi de silahlı ricard'la uğraşıyorum... 3 veya 4 tane makinenin olduğu yerdeyim... fakat buraya geçemedim.... makinenin birinden bir madde alıyorum... heykelin elindeki teraziye koyuyorum... o maddeyi toz yapyor ama bunu bir yerde kullanamıyorum... yardım...
  • selam.. uzun süredir ara vermiştim bu oyuna , yeniden başlamaya karar verdiğimde sizi bulmak inanın beni çok duygulandırdı
    ben pes ettiğimde oyunun başları sayılırdı , karanlık bi odada sürekli düşüp ölüyodum , oda girişinde bi rehberden bahsediyor ama onu bulamadım , sanırım hewie yi denemek lazım rehber olarak iletrleyebilirsem ,desteğinizi bekliyorum ...Samples sen bence bi dernek kur ve başkan ol "HAUTING GROUND ZEDELER "
  • ben oyunun sonuna geldim galiba ama bir turlu bir şey yapamıyorum
    yuksek bir şatonun tepesinde gorunur gorunmez bir adam var surekli beni takip edip duruyor
    kapıda kitli bir turlu açamıyorum habire don babam don ne olcakk yardım lutfennnnnn
  • quote:

Orjinalden alıntı: prensofpersia

ben oyunun sonuna geldim galiba ama bir turlu bir şey yapamıyorum
    yuksek bir şatonun tepesinde gorunur gorunmez bir adam var surekli beni takip edip duruyor
    kapıda kitli bir turlu açamıyorum habire don babam don ne olcakk yardım lutfennnnnn

Arkadaşım şömine olan bir oda var oradan hewie yi gönder sen git kapısına o odanın emir ver hewie o kapıyı sana açacak
  • arkadaşlar ben katarinayı öldrüdüm ricardo peşimde nası kurtulucam napmam gerek etrafda bi kaç adam var öyle sabit duruyo biri yeri yalıyor kağpıalrda kapalı bişey bulamadım
  • Tam olarak nerdesin dostum biraz daha açıklayıcı bilgi verirsen yardımcı olurum.
  • ben o garip garip adamlar var sabit değişik sesler çıkarıoyolar ricardo peşimde bi odada çukura düşüyor ricardo ordan sonrasında napıcam
  • Makinaların olduğu bölümde misin? Şömine falan mı var? Dostum bulunduğun yeri açıklamalısın. Tamam orda garip sesler çıkartan adam var. Fakat sen nerde takıldın. Bütün bölümü anlatmak gibi bir şansımız olamaz değil mi
  • evet makinalar var ve bi kapı var acılmıyo sadece camından bakıyo.birde cok büyük kapı var oda acılmıyo.yapılacak birşey bulamadım.
  • yardım eden yokmu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.