Şimdi Ara

Hatamı ettim? Nolur moral verin. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
1.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hata etmissin kardesim kazıklanmışsın iste kalk git yat uyu bence daha fazla üzülme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dabster kullanıcısına yanıt
    16 aldın demi bide ? Gerçekten sabretmenin kamu spotu gibi
  • dolar bu kadar yuksekken 3500-3600 luk bir fiyat bekliyorum 2800 ler felan hayal dostlar keskeee zaten pek bi fark yokmus ne diye fazla versin millet neymis 1 GB degilde 2 GB mış ee nolmus 2 ise? bunun icinmi beklediler 1 yıl pehh sanki uzay mekigi tasarladılar bildigin aynı kasa aynı terane
  • Dabster kullanıcısına yanıt
    Durumuna gerçekten üzüldüm, bence yarın erkenden doktora git, belki tedavisi vardır :(
  • arkadaslar bilincli olarak dogru yaptıgını soyledim morali bozulmasın diye belliki genc bi arkadas ve cihazı geri veremiyor lutfen hassasiyete dikkat edip moral bozucu yorumlardan kacınalım
  • Adamlar her sene eylülün ortasına doğru yeni telefonu tanıtıyor, almadan önce araştırsaydın.
  • Bu nasıl bir hatadır? Senin yerinde olsam zor dayanırdım ve muhtemelen telefonumla birlikte balkondan atlardım... En azından öbür tarafta telefonsuz kalmazsın. Ara ara bize mesaj atmayı unutma. Gerçi güzel hatunlar var diyorlar ama, sen bilirsin...

• En az 3200 den başlar.

6yı babalar gibi kullan.

• Allah başka dert vermesin kardeş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abartma be kardeşim,dışarıda bu 6S desen kimse değil diyemez rahat ol bak keyfine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam 3 milyara telefon almış. 4 milyarlık mı alsaydım diye feryat figan. Ulan belki yan komşun 1000 lira ile ailemi nasıl doyururum cocukları nasıl okuturum kirayı nasıl öderim derdinde.

Hey gidi be dünya. Ne güzel adalet.
  • Bunu kafaya takan insanlar da varmış...

Uzman bir psikologdan yardım almak en mantıklısı...
  • Heves etmiş almışsın ve tadını bile çıkartamıyorsun. Çünkü aç gözlüyüz. Kendi paramızla kendimizi mutsuz ediyoruz. 6s alsaydında, 7 mi alsaydım diye kendini yiyeceksin.
  • 14 gün geçmediyse hemen git hakkını kullanarak iade et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

14 gün geçmediyse hemen git hakkını kullanarak iade et.

telefona sim taktıysa iade edemez.
  • keşke bekleseydin, her yıl eylülde yeni iphonelar duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

dostum zararın 6s in ram miktarıyla orantılı olacak. 2gb olursa 2 kat zarardasın

RAM 2 GB.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem o kadar kısa süre kala hevesine yenik düşüp aldın, bundan sonra dövünmenin anlamı olmaz. Araba değil ev değil alt tarafı bir telefon...biraz kullanıp i7 alırsın hemde kasa değişmiş olur.

• ayrıca çöp i6 larınızı elinizde fazla tutmayın mükrop kaparsınız aman diyim şaka bir yana 5s bile çöp değilken i6 ya çöp diyosunuz helal size
  • Hocam 2999 dan aşağı gelmesi mümkün değil. İp6 2699 olduğu gün dolar kac paraydi ona bak şimdi ne kadar ona bak.

Eğer 400 daha verebilirdim diyorsan üzül.

Bende 1 ay önce aldim ama üzülmüyorum 2.699 dan gelse yine üzülmem 2400 e mal ettim ben, zaten psikolojik sinirimda 2500 dü. Altinda kalarak çözdüm olayı.

Zaten en önemli mesele şu sen bu cihazdan ne bekliyosun?

En iyisi cebimde olsun diye tatmin olmakmi yoksa farkli bi işlevi yerine getirmiyor diyemi memnun degilsin 6 dan.

Ben 4s kasiyor diye degistirdim telefonu suan sorunum çözüldü. Biliyorum ki bu cihaz 3 sene daha kasmadan akici şekilde kullanilir. O yüzden memnuniyetisiz değilim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.