Şimdi Ara

Hatamı ettim? Nolur moral verin. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
1
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yorumlara bittim ya adam intihar edicem falan demiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Şuan cennetten yazıyorum. İyiki intahar etmişim. Hurilerin soranlara selamı var. Görürsen teyzemlere selam söyle.
    Şakadan anlamıyomusun? Çok kafam bozuldu da intahar etme cümlesine sen inandıysan o kafadan bi tanede ben istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilekleri kes bence

• Cidden hocam birakin tek derdiniz bu olsun. Ayni fiyattan bile ciksa bukadar uzulmeye takilmaya degmez en kotu bir sene daha kullanir 7 ye gecis yaparsiniz. 6s ile yapip 6 ile yapmayacaginiz uzaya mekik firlatmak degil sonucta daha 1 hafta once arkadasima 6 aldik gayette memnun sizde takilmayin yeni tlfnuzun tadini cikarin hayirli olsun tekrar.

• Zorludan randevu al,150-200 tlye 1 gb ram verirler,olur senin makina 2 gb.Dertlerin biter,yarın yeni güne mutlu mesut uyanırsın.Force touch içinde jailbreak yaptın mı tamamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

bu solemek icin yeni uyelik mi actin

Yok gerçek kimliği deşifre olmasın diye yapmıştır. bu utançla gerçek kimliğini nasıl ifşa etsin

• Forum sarrafi oldum valla yok 5s cikti 5 aldim nasil oldu falan diye artik bu tarz baslikli konulara girmeden once tahmin ediyorum

• Sadece biraz beklemeliydin. Ama 6 kötü bir cihaz da değil. Her işini görüyor musun görüyorsun bitti gitti. 5S ve altında olan cihazlardan biri olsaydı tamam derdim ama 6 olan bir insanın bence geçmesini gerektirecek bir şey yok. En azından bir sonrakini beklemeni öneririm. Hem kamera güncellenmesine rağmen piksel boyutu düştü. Mesela 6'nın piksel boyutu 6S'ten daha fazla.

• Master-Fİ kullanıcısına yanıt
    Aklımın ucundan geçmedi 😀 senin bilinçaltı ne surumda acaba asfdghj. Sen çok yapmışsın belli yani 😝😝

• Kardeşim sıkma canını babamda 2 gün önce İphone 6 aldı.

Maksat işini görsün bırak 6S i falan.

Ben bak hala İphone 5 kullanıyorum 2012den beri pek bi derdim yok telefonumla.

Hayırlı olsun bu arada
  • Hata etmişsin de bu kadar üzülecek kadar bir durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Hocam 2999 dan aşağı gelmesi mümkün değil. İp6 2699 olduğu gün dolar kac paraydi ona bak şimdi ne kadar ona bak.

Eğer 400 daha verebilirdim diyorsan üzül.

Bende 1 ay önce aldim ama üzülmüyorum 2.699 dan gelse yine üzülmem 2400 e mal ettim ben, zaten psikolojik sinirimda 2500 dü. Altinda kalarak çözdüm olayı.

Zaten en önemli mesele şu sen bu cihazdan ne bekliyosun?

En iyisi cebimde olsun diye tatmin olmakmi yoksa farkli bi işlevi yerine getirmiyor diyemi memnun degilsin 6 dan.

Ben 4s kasiyor diye degistirdim telefonu suan sorunum çözüldü. Biliyorum ki bu cihaz 3 sene daha kasmadan akici şekilde kullanilir. O yüzden memnuniyetisiz değilim

6s cıkınca 6 200 300 lira rahatlar diye bekledim bekledim ama düşmedi hocam , 2400 e nası kapattın vallahi çıkmazlardayım artık apple'dan umudumu kesip hediye çeki vs varmı diye sitelere bakıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkef54

ayrıca çöp i6 larınızı elinizde fazla tutmayın mükrop kaparsınız aman diyim şaka bir yana 5s bile çöp değilken i6 ya çöp diyosunuz helal size

İphone 6 plus ve iphone 5 kullanıyorum 5 bazı uygulamaları benim 6 plusdan hızlı açıyor adam gelmiş 6 çöp oldu hatamı ettim diyor 6s en az 3200 tl ile gelecek.

• İnsanlar ölüyor, siz iPhone 6S için kederden ölüyorsunuz. Bence sizin vicdanınız ve şuurunuz çoktan ölmüş zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behaviour

quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Hocam 2999 dan aşağı gelmesi mümkün değil. İp6 2699 olduğu gün dolar kac paraydi ona bak şimdi ne kadar ona bak.

Eğer 400 daha verebilirdim diyorsan üzül.

Bende 1 ay önce aldim ama üzülmüyorum 2.699 dan gelse yine üzülmem 2400 e mal ettim ben, zaten psikolojik sinirimda 2500 dü. Altinda kalarak çözdüm olayı.

Zaten en önemli mesele şu sen bu cihazdan ne bekliyosun?

En iyisi cebimde olsun diye tatmin olmakmi yoksa farkli bi işlevi yerine getirmiyor diyemi memnun degilsin 6 dan.

Ben 4s kasiyor diye degistirdim telefonu suan sorunum çözüldü. Biliyorum ki bu cihaz 3 sene daha kasmadan akici şekilde kullanilir. O yüzden memnuniyetisiz değilim

6s cıkınca 6 200 300 lira rahatlar diye bekledim bekledim ama düşmedi hocam , 2400 e nası kapattın vallahi çıkmazlardayım artık apple'dan umudumu kesip hediye çeki vs varmı diye sitelere bakıyorum

Hocam bende kliksadan aldim iste, 2499 cihazin fiyati 100 lira maxipuan hediyesiyle 2399 a geldi.

Kliksadan 3. İphone 6 bu. Ertesi gün elimde oluyor siparis verdimmi

• Allah ıslah etsin seni ne diyim

• 6s ne kadara gelir bilemiyorum ama bence 2800 civarında bir fiyatı olur. 6 nında fiyatı düşecektir.6s 2800 civarı olursa 6 2400 bandına düşeceğini düşünüyorum. Bence hata etmişsin.
  • Şu konu kapansın artık, tanıtıma 2-3 hafta kala , her özelliği sızdırılmış ürünü beklemeyip, bir senelik ürünü alıp bizden teselli bekleyeceğinize.. Bekleyip yenisini alsaydın arkadaşım.

• Bi arkadaş 31.12.2014 de çeyrek altın aldı ve ertesi gün 01.01.2015 de aldığı altın eski tarih oldu aynı durum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.