Şimdi Ara

Hat Değerlerini Yorumlayalım [ANA KONU] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.699
Cevap
63
Favori
153.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    daha fazla hız alamazsın üstat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hat Değerlerini Yorumlayalım [ANA KONU]

Şuan 35 VDSL kullanıyoru. Bu hat değerleri ile max ne kadar hız alabilirim ? Teşekkürler

• 88 rahat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar şuan 50 Mbit VDSL kullanıyorum Aşağıdaki değerlerle stabil max. ne hız alabilirim ?

Hat Değerlerini Yorumlayalım [ANA KONU]
  • TuRKs40 T kullanıcısına yanıt

60-65 arası en fazla, o da sınırda olur zar zor.

• Bende bı yorum alabilir miyim?

• Ben 100 mbit pakete geçtikten sonra upload hızım 15 den 8 e düştü. Eski paketim de 50 mbit download 15 mbit upload vardı. Şuan 88 mbit download 8 mbit upload var. uploadın 20 olması gerekiyordu? Neden upload hızım düştü? Sebebini bilen var mı hat değerlerimin fotoğrafını paylaşıyorum.

• SoruSoranBirey S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, TurkNet' ten hizmet alıyorsanız konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden gönderir misiniz?
  • By_KraL B kullanıcısına yanıt

Almanız gereken hız tanımlanmış; sorun yoksa hiç oynamayın.

• SoruSoranBirey S kullanıcısına yanıt

Tarife değiştiği için upload düşmüş; talep açın güncellesinler.

• Teşekkür ederim ileteceğim ama talebi nerden oluşturacağım? Müşteri temsilcisini mi arayacağım? Türk Telekom uygulamasından yapmak mümkün mü?

• Online işlemlerden yazın; sonuç alamazsanız ararsınız.

• By_KraL B kullanıcısına yanıt

snr şuan tam sınırda hocam alabileceğin maksimum hızı alıyorsun.

• Milenicom fiyatlarına zam yaptı eskiden 35 Mbps 'ye 200 lira civarı ödediğim fatura 400'e yaklaştı bende gigaspeed isimli İSS'ye geçtim 100 Mbps paketi 160-170 TL civarı. aldığım sonuç bu Turkcell falan seçince 82 Mbps değerlerine kadar geliyor. İyi midir sizce ?

• YuruyenMntk Y kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun.Modemde mevcut hız tahmini 80-85 civarı ise normal. Sunucuya göre değişir hız. Wifiman, Openspeedtest daha tutarlı sonuç verir.

• Türknet 35 mbps vdsl kullanırken 75 mbps ye hızımı yükselttiler ve 1 hafta sorunsuz kullandım.Sonra hattınızda kopma olabilir diye tekrar 35 mbps düşürdüler.Ne dediysem hızımı artırmadılar.Son 1 ay 100 lük pakete geçmiştim.Kilidi kaldırınca snr ayarı ile 90 mbps leri gördüm.Kopma vs olmadı.D slam kilidi konmasa alabileceğim hızı snr ayarlı bir modemle yapmam daha iyi değilmi?Şimdi başka ıss kullanıyorum.32/12 kullanırken 100 lük pakete geçince upload 8 mbps ye düştü. Destek kaydı açtım, mantıklı olumlu bir cevap alamadım. İletişim kurmak,anlatmak mesele başka ıss ye geçemeyi düşünüyorum.100,50,35 mbps lik paketler var.Aralarında çok az fiyat farkı var.Hattımda d slam kilidimi var.Alt yapı sorgum 55 mbps çıkıyor.Kiidin bu sorgulamada etkisi varmı? Şu an 100 mbps lik vdsl paket kullanıyorum.Farklı modemlerde farklı mevcut ve maximum hızlar alıyorum.

35 mbps de işimi görüyor ama ufak farklarla stabil olarak daha yüksek hızları almam mümkünse o paketi almak istiyorum.Mantıklı değilmi ne dersiniz?

Kayserideyim.Araştırma ve geçiş aşamasındayım.Vdsl için ıss olarak tavsiyeniz ne olur?

vodafon h300 s hat değerlerim.

P2812 hat değerlerim,

• Hat Değerlerini Yorumlayalım [ANA KONU]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cimbom38 kullanıcısına yanıt

Snr yi düşürdüğünde mevcut hız yükseliyorsa kilit yoktur; yükselmenin durduğu nokta sabitlenmiş olabilir.

• Şu an snr li modemim yok.

2 sinde de sorun yaşamadım.35 lik mi 100 lük paketlemi devam edeyim ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 15 Haziran 2024; 13:0:30 >
  • Ercannn_ E kullanıcısına yanıt

50 ye kadar, üstü sıkıntı olabilir.

• 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.